Jump to content

FK Crvena zvezda 2023/2024 - Slavni dani nase buducnosti?🏆


Kooineeperk

Recommended Posts

8 hours ago, MarkoKep said:

 

 

Ali bez obzira na tu sličnost, ipak mislim da se ne mogu izjednačavati Bahar i Milojević. Bolja je odbrana kod Miloja, čisto sumnjam da će nam se često dešavati da primimo više od jednog gola na utakmici. A i taj jedan primljeni gol će se retko dešavati.


 

Видим ниси једини који има кратко памћење. Чекај само да дође Европа (ето среће да буде ЛШ), па да видимо то са примљеним и датим головима!

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, prolup said:

Bice tesko nadmasiti Barakov bod iz 6 utakmica, al Miloje ima srece, mozda mu se zalomi.

To jeste kao i to da ona može da ga napusti. Domaća liga nije merilo.

Barak je probao da igra dopadljiv i moderan fudbal ali nije baš da je imao sa kim. On jeste osvojio jedan bod ali ni u jednoj utakmici LS nije doziveo debakl. Igrao se dopadljiv fudbal i treba vreme i vise boljih igraca da bi se to ostvarilo. Miloje jeste imao sreće mnogo koja ga u evropi može sad i napustiti pa da mu se desi neki Velež.

Ja ne vidim kako neko može uspeh u Salzburgu pripisati Milojeviću kade su nas oni razmontirali tamo i samo dar  sa neba u vidu čalme Pavkovu, gaženje Pongračića po istom po grudima koji je dao adrenalin  ekipi nas je za 2 minuta uveo u LŠ. I protiv Liverpula se povredio Boaće pa sasvim neplanski igrao Pavkov i nastade Pavkovdan. Sve ostalo u evropi u LŠ je bila velika blamaža i zabeleženi neki najveći porazi u klupskoj istoriji.

Svi zaboravljamo da je velika većina jedva čekala da ne gleda više takav Milojev fudbal ali ja mu sigurno želim puno uspeha.

  • Like 11
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Alexandar said:

To jeste kao i to da ona može da ga napusti. Domaća liga nije merilo.

Barak je probao da igra dopadljiv i moderan fudbal ali nije baš da je imao sa kim. On jeste osvojio jedan bod ali ni u jednoj utakmici LS nije doziveo debakl. Igrao se dopadljiv fudbal i treba vreme i vise boljih igraca da bi se to ostvarilo. Miloje jeste imao sreće mnogo koja ga u evropi može sad i napustiti pa da mu se desi neki Velež.

Ja ne vidim kako neko može uspeh u Salzburgu pripisati Milojeviću kade su nas oni razmontirali tamo i samo dar  sa neba u vidu čalme Pavkovu, gaženje Pongračića po istom po grudima koji je dao adrenalin  ekipi nas je za 2 minuta uveo u LŠ. I protiv Liverpula se povredio Boaće pa sasvim neplanski igrao Pavkov i nastade Pavkovdan. Sve ostalo u evropi u LŠ je bila velika blamaža i zabeleženi neki najveći porazi u klupskoj istoriji.

Svi zaboravljamo da je velika većina jedva čekala da ne gleda više takav Milojev fudbal ali ja mu sigurno želim puno uspeha.

Jasta tamo sreća, a ovamo znanje. A 40 udaraca ka golu u Mančesteru se zaboravlja, kada su mogli da nas razmontiraju za vek vekova, to nije sreća? 

Ja samo ne razumem da neko moze da brani onog nesnadjenog bahara, koji ne zna gde je došao. Ej najgori tim ovogodišnjeg izdanja LS, drugi u ligi, sa nikad vise poraza i primljenih golova u zadnjih 5 -6 godina, a pri tim sa nikad većim ulaganjem u tim .

Trebao je da leti pre Y.bojsa, ali jok, daj da vidimo sta ce da uradi....i naravno poraz...onda čekaj derbi, i naravno poraz. Naučna fantastika  mu je bila sigurna pobeda u JSL...

 

Kad bude napravio sa onim timom što je imao Miloje neki rezultat možemo da pričamo. Došao na sve gotovo. Direktan plasman u LS, a u domaćoj ligi protivnik partizan koji je pre toga bio 4 na tabeli, I on je uspeo da bude drugi u JSL i najgori u LS.

 

 

 

 

Edited by No name
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

@No name @fasper

 

Bahar nista na Marakani nije izgubio, sve bodove je uzeo sem protiv TSC-a. Tako da, nije bas gubio ovakve utakmice, jer mi tipa na Marakani u SL nismo izgubili nesto predugo. Prava prica su sledece dve utakmice koje moraju da se dobiju, to bi vec bio stejtment Milojevica. 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Siti mogao da nas pobedi 7-1 realno, nismo tu ništa bolje izgledali nego kod Miloja. Utakmicu u Beogradu su igrali omladinskom timom. Bern i Zvezda je egal. A Lajpcig nije ni blizu Bajernu Flika, Liverpulu Klopa, Totenhemu Poketina i Parizu Tuhela. Samo su nas oni razbili, a to su finalisti i pobednici LŠ. Lajpcig može da se uporedi sa Napolijem gde smo igrali remi u Beogradu i izgubili 3-1 u Italiji. Ovo ne treba ni da bude neka pohvala za Miloja nego samo da pokaže da se Bahar nije ni proslavio u Evropi.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ali kad čujem nikad veća ulaganja u tim a Bahar neznalica ništa ne zna i on je kriv za sve. A nama pored nikad većih ulaganja levog beka igra Rodić; štopera Djiga od 18 godina iz druge francuske lige bez iskustva igranja evropskih utakmica i doveden za 0 na pozajmici; bez desnog beka gde je igrao Mijailović pa tek kasnije dete od jedva 18 godina; Stamenić doveden za 0; Olajinka koji ni u našoj ligi ne pravi razliku doveden za 0; Kraso doveden za 0 iz druge francuske lige; Šerif preplaćen i doveden za 4m.

Naše ulaganje se svelo na nesrećnog Hvanga i preplaćenog Šerifa. Ali da, Bahar je kriv što nije znao da igra sa nikad,, skupljim" timom i većim ulaganjima. 

Daj bre osvestite se već jednom. Kakva naša crna ulaganja. 

Edited by Čočo
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Milko Miller said:

Siti mogao da nas pobedi 7-1 realno, nismo tu ništa bolje izgledali nego kod Miloja. Utakmicu u Beogradu su igrali omladinskom timom. Bern i Zvezda je egal. A Lajpcig nije ni blizu Bajernu Flika, Liverpulu Klopa, Totenhemu Poketina i Parizu Tuhela. Samo su nas oni razbili, a to su finalisti i pobednici LŠ. Lajpcig može da se uporedi sa Napolijem gde smo igrali remi u Beogradu i izgubili 3-1 u Italiji. Ovo ne treba ni da bude neka pohvala za Miloja nego samo da pokaže da se Bahar nije ni proslavio u Evropi.

 

Nemojte da ispadne da branim Bahara, ali je ekstremno netacno da je bilo egal u Bernu. Bukvalno je Mijatovic imao tri zicera, Serif dva, a Kraso jedan. Realan rezultat je bio 1:4 za nas, i to nam je i najbolja utakmica prosle jeseni verovatno bila. 

 

Protiv Sitija i Lajpciga se nista nismo pitali, ni u jednom mecu, ali Jang Bojs u Bernu smo nadigrali. 

  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Milko Miller said:

Siti mogao da nas pobedi 7-1 realno, nismo tu ništa bolje izgledali nego kod Miloja. Utakmicu u Beogradu su igrali omladinskom timom.

 

Mogu oni svakog da pobede 7-1, maltene bilo koju njihovu utakmicu da uzmes (nezavisno od protivnika) i izvuces sanse, moglo je biti 7-1 za Siti. Odigrali smo dobar mec tamo i izgledali neuporedivo bolje nego kod Milojevica, tih 0-1 na Etihadu na poluvremenu protiv ubedljivo najboljeg tima na svetu ce ostati jedina lepa uspomena iz ove odvratne sezone. Kad se setim onih bednih sramocenja u Beogradu protiv poluzainteresovanih Totenhema i Bajerna, prevrne mi se zeludac.

 

Nije tacno ni da su igrali sa omladincima u Bg-u, igrali su u sastavu koji bi se prosetao kroz LE.

 

Bahar je u domacici lutao samo tako, previse rotirao i epski promasio sa igracima na kljucnim pozicijama (Degenekom i Serifom, ako je tacno da ih je on birao), njegov modus operandi nije kompatibilan sa ovdasnjim mentalitetom i njuskama koje drze svlacionicu poput Rodica, Kange, Katija, a nije uspeo/hteo da se prilagodi. I situacija u Izraelu ga je poremetila i izbacila iz koloseka, pa je krenuo vise da se bavi politikom nego fudbalom. Sve to je dovelo do toga da na kraju bude promasen projekat, ali u Evropi smo fakat igrali vrlo solidan fudbal i imali odlicne sekvence u svakom mecu grupe...

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

@Markoss Tacno je da Bahar nije prosipao bodove na Makarani osim 1:1 sa TSC. Ali Javor kuci jedva na guzove 3:2 u 80 i nekom. Pazar isto 2:1 stepeli smo do kraja. Nis 1:0. Negde od pocetka septembra nama je u domacoj ligi svaka utakmica bila bliza kiksu nego rutinskoj pobedi. Ako Miloje dobije i TSC i grobare vec je ucinio duplo vise nego Bahar iako mi se uopste ne svidja sto smo ga vratili.

Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, fradler said:

 

Mogu oni svakog da pobede 7-1, maltene bilo koju njihovu utakmicu da uzmes (nezavisno od protivnika) i izvuces sanse, moglo je biti 7-1 za Siti. Odigrali smo dobar mec tamo i izgledali neuporedivo bolje nego kod Milojevica, tih 0-1 na Etihadu na poluvremenu protiv ubedljivo najboljeg tima na svetu ce ostati jedina lepa uspomena iz ove odvratne sezone. Kad se setim onih bednih sramocenja u Beogradu protiv poluzainteresovanih Totenhema i Bajerna, prevrne mi se zeludac.

 

Nije tacno ni da su igrali sa omladincima u Bg-u, igrali su u sastavu koji bi se prosetao kroz LE.

 

Bahar je u domacici lutao samo tako, previse rotirao i epski promasio sa igracima na kljucnim pozicijama (Degenekom i Serifom, ako je tacno da ih je on birao), njegov modus operandi nije kompatibilan sa ovdasnjim mentalitetom i njuskama koje drze svlacionicu poput Rodica, Kange, Katija, a nije uspeo/hteo da se prilagodi. I situacija u Izraelu ga je poremetila i izbacila iz koloseka, pa je krenuo vise da se bavi politikom nego fudbalom. Sve to je dovelo do toga da na kraju bude promasen projekat, ali u Evropi smo fakat igrali vrlo solidan fudbal i imali odlicne sekvence u svakom mecu grupe...

Svejedno koji statistički parametar pogledaš, Siti nas je razbio slično kao Bajern ili Totenhem. I sto se ofanzivne dominacije protivnika tiče i sto se naše nemoć u napadu tiče. To sto je jedno ispala blamaza, a drugo bio solidan rezultat je čist rezultat sreće tj. odlične partije Glazera i lose realizacije Sitija. Na kraju krajeva ni ne krivim Bahara i Miloja. Nema te taktike da budeš konkurentan protiv peak Sitija, Liverpula ili Bajerna sa našim budzetom. Mnogo interesantnije bi bilo da se vidi Bahar protiv Kopenhagena, Salcburga, Berna itd. kroz šest utakmica u grupnoj fazi. Protiv Berna dosta stvari su izgledali i dobro i lose, ali su dva meča suviše mala statistička baza. 

Edited by Milko Miller
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, prolup said:

Bice tesko nadmasiti Barakov bod iz 6 utakmica, al Miloje ima srece, mozda mu se zalomi.


Видиш мени је више обећавао (на страну Бахар) и тај један биједни бод али са највише датих и најмање примљених голова у ЛШ него раније 2 сезоне у ЛШ са више бодова, резултатским катастрофама и никаквом визијом за будућност. Некако је на крају овогодишње ЛШ јасније шта нам у тиму од промјена треба за више.

Жртвовао бих шта год треба да постанемо клуб који има визију посебно како треба да играмо за неку дугорочну причу јер се то одражава и на трансфере и клуб, све мора бити озбиљније. Са садашњим тренером нема никакве шансе да буде икаквог помака. Послије нас 5 отказа у леватским клубовима, без икаквих промјена. 
Пар година прије Барија примили смо 5 комада од Вележа (а било је још озбиљних пораза у домаћој лиги) али се нисмо обазирали на комшије који нам нису били репер ни за шта, није било редовних саопштења за судије око пенала и сличних глупости још у оној лиги конкуренцији велике државе. Гледали смо унапријед и посебно шта се дешава у фудбалској Европи. Данас нам пројекат не може трајати ни 4 мјесеца, трансфери су дупе глава у робовласничком односу а Терза гледа једино према некретнинама које умножава као никада јер кад је дошао није имао за шта пас да га уједе у односу на ово данас.. 

Edited by Константин
  • Like 7
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

Nego kakav je utisak na vas ostavio Mimović? Znam da je mlad i da mu je prva utakmica ali ja od njega juče ništa nisam video. Na primer, Kosta je na debiju pokazao dobru energiju, trčanje, ubacivanje. Mimović juče po meni neprimetan u napadu a Bogami u odbrani ga lagano izbaciše nekoliko puta. 

Da li ga je neko pratio pre? Ima li šta on da pokaže u prvom timu i na ovom nivou? 

Edited by Čočo
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Константин said:


Видиш мени је више обећавао (на страну Бахар) и тај један биједни бод али са највише датих и најмање примљених голова у ЛШ него раније 2 сезоне у ЛШ са више бодова, резултатским катастрофама и никаквом визијом за будућност. Некако је на крају овогодишње ЛШ јасније шта нам у тиму од промјена треба за више.

Жртвовао бих шта год треба да постанемо клуб који има визију посебно како треба да играмо за неку дугорочну причу јер се то одражава и на трансфере и клуб, све мора бити озбиљније. Са садашњим тренером нема никакве шансе да буде икаквог помака. Послије нас 5 отказа у леватским клубовима, без икаквих промјена. 
Пар година прије Барија примили смо 5 комада од Вележа (а било је још озбиљних пораза у домаћој лиги) али се нисмо обазирали на комшије који нам нису били репер ни за шта, није било редовних саопштења за судије око пенала и сличних глупости још у оној лиги конкуренцији велике државе. Гледали смо унапријед и посебно шта се дешава у фудбалској Европи. Данас нам пројекат не може трајати ни 4 мјесеца, трансфери су дупе глава у робовласничком односу а Терза гледа једино према некретнинама које умножава као никада јер кад је дошао није имао за шта пас да га уједе у односу на ово данас.. 

A koliko je to vremena Ljupko Petrović proveo na klupi Zvezde pre nego što je osvojen Kup šampiona? 

Ajde da se ne preteruje s tom tobožnjom vizijom koja je tad postojala. Nekih velikih želja je sigurno bilo, ali da pričamo o nekom dugoročnom projektu koji se razvijao prema nekom o osmišljenom planu je pretererivanje.

U godini pre Barija je prodat Piksi, koju godinu pre toga tek tako su pustli Milka Đurovskog, Prosinečki sam došao u Zvezdu jer ga Ćiro nije hteo u Dinamu, Belodedić isto sam praktično došao, Jugovića poslali u Rad, pa ga Ljupko vratio. Nisam siguran za Mihajlovića da li je došao pre Ljupka, ali mislim da Ljupko imao uticaj na to da dođe u Zvezdu . Binić isto tako već bio otišao iz Zvezde, pa se vratio pred tu sezonu.

Bez namere da umanjujem doprinos ostalih igrača, samo su Savićević i Pančev dovedeni u okviru nekog "sistema".

Istina je da je na kraju Zvezda imala ultra moćan tim koji je osvojio KŠ, ali to je trebalo da bude tek njegov početak.

Da nije bilo sankcija i igranja u inostranstvu, sledeće sezone bi se Zvezda prošetala do finala.

 

 

 

 

1 hour ago, Čočo said:

Nego kakav je utisak na vas ostavio Mimović? Znam da je mlad i da mu je prva utakmica ali ja od njega juče ništa nisam video. Na primer, Kosta je na debiju pokazao dobru energiju, trčanje, ubacivanje. Mimović juče po meni neprimetan u napadu a Bogami u odbrani ga lagano izbaciše nekoliko puta. 

Da li ga je neko pratio pre? Ima li šta on da pokaže u prvom timu? 

 Ni meni nije delovao ništa posebno. U odbrani skoro neprimetan, u napadu mu skoro svako proigravanje bilo loše.

Edited by pentatonika
Link to comment
Share on other sites

Pristao bi odmah da sa Baharom ove sezone izgubimo titulu ali da uspe da modernizuje nasu igru i zavrsi doselekciju igraca. Da bi u nekom narednom periodu uspeli da se dignemo kao klub sto se rezultata u Evropi tice. Ovako sa Milojem verovatno uzimamo titulu ali se nista nece promeniti.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Just now, VukVule1988 said:

Pristao bi odmah da sa Baharom ove sezone izgubimo titulu ali da uspe da modernizuje nasu igru i zavrsi doselekciju igraca. Da bi u nekom narednom periodu uspeli da se dignemo kao klub sto se rezultata u Evropi tice. Ovako sa Milojem verovatno uzimamo titulu ali se nista nece promeniti.

Ni sa Baharom ni sa Milojem ne bi uradili ništa dok je Terzića i kompanije. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, VukVule1988 said:

Pristao bi odmah da sa Baharom ove sezone izgubimo titulu ali da uspe da modernizuje nasu igru i zavrsi doselekciju igraca. Da bi u nekom narednom periodu uspeli da se dignemo kao klub sto se rezultata u Evropi tice. Ovako sa Milojem verovatno uzimamo titulu ali se nista nece promeniti.

To bi verovatno pristao svako, ali šta ti je garancija da bi to Bahar uspeo da uradi.

Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, Čočo said:

Nego kakav je utisak na vas ostavio Mimović? Znam da je mlad i da mu je prva utakmica ali ja od njega juče ništa nisam video. Na primer, Kosta je na debiju pokazao dobru energiju, trčanje, ubacivanje. Mimović juče po meni neprimetan u napadu a Bogami u odbrani ga lagano izbaciše nekoliko puta. 

Da li ga je neko pratio pre? Ima li šta on da pokaže u prvom timu i na ovom nivou? 

Ranije sam već napisao da su Mimovic i Radojevic sasvim solidni i da imaju talenta da budu bekap bekovi u Zvezdi ali ne više. Veći plafon od nekih Ilica, Glišića, Konatara itd., ali je Kosta space shuttle i za jednog i za drugog. Kosta je od prve utakmice u Graficaru i u Zvezdi odmah pokazao vanserijski talenat. Prosao Zvezdine omladince, Graficar i prvi tim Zvezde za šest meseci. Dodatnih šest meseci su bili dovoljne da izbori mesto u startnih 11 i transfer u najjaču ligu sveta. Sledeće sezone nam je potrebna rekonstrukcija cele odbrane. I dva nova beka i dva nova stopera. Ovo sto će ostati preko leta u odbrani nije kvalitet za prvih 11. 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Čočo said:

Ni sa Baharom ni sa Milojem ne bi uradili ništa dok je Terzića i kompanije. 

Slazem se,ali to je vec neka druga prica... 

2 minutes ago, pentatonika said:

To bi verovatno pristao svako, ali šta ti je garancija da bi to Bahar uspeo da uradi.

Pa bilo je naznaka u igri, najvise u Evropi, da pokusava da igra moderniji fudbal. Mislim da mu je trebalo vremena samo. 

Link to comment
Share on other sites

Bahar je video Zvezdu samo kao prolaznu stanicu ka nekom poslu u Evropi. I to bi bilo posve legitimno, da je do kraja razumeo značaj i veličinu Zvezde, tj. da je razumeo kako je percipiraju njeni navijači, da je dalje umeo da komunicira u skladu s tim od svlačionice, pa do javnosti.

Pa jedan Murinjo gde god dođe ostavlja utisak da je u tom klubu od petlića i da se saživeo s njim i celom zajednicom oko kluba. Pa Klop ili Gvardiola koji su na KZN provukli neku stvarčicu iz Zvezdine istorije kad su igrali protiv nas.

Bahar nije umeo ni da izgovori Crvena zvezda na srpskom kad je došao. Mogao si bar toliko da se potrudiš.

 

 

Edited by pentatonika
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, VukVule1988 said:

 

Pa bilo je naznaka u igri, najvise u Evropi, da pokusava da igra moderniji fudbal. Mislim da mu je trebalo vremena samo. 

I meni su Evropa, tj. delovi pojedinih utakmica, nešto gde imam najmanje zamerke na njegov rad. 

Ali se njegova polusezona svela na to da nijednu bitnu utakmicu nije dobio.

Link to comment
Share on other sites

Jucerasnja utakmica je sasvim dobro odigrana, lopta je lepo isla, a Cuka bila poprilicno bezopasna. Onaj mali Miladinovic je bas zanimljiv igrac, podseca na Plavsica ali cini mi se da je brzi od njega. Cak je i Serif zalicio na fudbalera i konacno dao gol kao covek, a ne da ga lopta napuca pa ode u mrezu. 
 

Prizeljkujem da u derbi udjemo sa drugog mesta pa da vidimo kako ce to da izgleda kada moramo da dobijemo komsije. Ne znam da li je Milojevic do sada imao takvu situaciju. Saopstenje u vezi sudjenja je smesno, dolazi nam Partizan na nas stadion i tu treba reci svoje na terenu. Ometlas ih, zauzmes prvo mesto i pokazes ko je najbolji.

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Alexandar said:

Pa evo ti klip gde Miloje okrivljuje igrače za nehrabrost i izjava Marina

U suštini, ja sam principijelno protiv takvog načina rezonovanja..Sve što valja jeste zahvaljujući nama, sve što ne valja jeste zahvaljujući njima. Čisto, nije mi nekako korektno. Ovaj klip...nastao nakon utakmice protiv PSŽ i nije baš nešto na osnovu čega se može potvrditi teorija da su se Liverpul i Salcburg desili uprkos Milojeviću tj. slučajno.. Npr. imaš i izjave Borjana poslije Slacburga u BG gdje kaže da je "šef odlično taktički spremio utakmicu" pa opet ne mislim da smo tu izbjegli poraz tj. izvukli X samo zahvaljujući Milojeviću već isto toliko su doprinijeli i igrači. E isto tako mislim i za te 2 gore pomenute utakmice. Previše su to jake ekipe da bi se protiv njih uspjeh desio slučajno. OK, Pavkov slučajno umjesto Boaćija ali druže, treba se slučajno i odbraniti od tih ažadaja..a to i nema previše veze sa tom izmjenom. I da bude jasno, ne mislim ja da je Milojević neka trenerčina, nisam sretan što se vratio ali isto tako ne mislim da je trener za Srpsku ligu ili čuveni Viner Broker. Hvala.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...