Jump to content

FK Crvena zvezda 2023/2024 - Slavni dani nase buducnosti?🏆


Kooineeperk

Recommended Posts

10 hours ago, Igor_ said:

Bas lepo iz komsiluka objasnjavaju godinama Terzi kako se radi skauting i dovode igraci. Za mnogo manje para su dobili vise od svojih pojacanja. 

Sada imaju pomoc Darija Srne i skauting sluzbe Šahtiora

Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, merosina said:

Sada imaju pomoc Darija Srne i skauting sluzbe Šahtiora

Ma mislim da je to malo prepumpano u novinama nasim. Okej Castillo i sve, ali da im je Srna nasao Saldanju i Zahida mi nije realno. 

Link to comment
Share on other sites

Partizan je za mnogo manje para doveo i dobio mnogo lošije fudbalere... Kraso, Olainka, Hvang su za klasu bolji igrači od njihovih pojačanja...čak su Olajinika i Hvang dokazani igrači za neki nivo LE... Kraso je majstor fudbala... Kada imaš takve igrače a oni ne pružaju koliko mogu, stvari su jasne - Trener...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Igor_ said:

Ma mislim da je to malo prepumpano u novinama nasim. Okej Castillo i sve, ali da im je Srna nasao Saldanju i Zahida mi nije realno. 

Pa jeste. Duljaj je rekao da je tražio od Srne igrače koje je Šahtjor skautirao, ali koji nisu prošli poslednji filter za njih. I tako su doveli sve strance letos. 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Ab1995 said:

Partizan je za mnogo manje para doveo i dobio mnogo lošije fudbalere... Kraso, Olainka, Hvang su za klasu bolji igrači od njihovih pojačanja...čak su Olajinika i Hvang dokazani igrači za neki nivo LE... Kraso je majstor fudbala... Kada imaš takve igrače a oni ne pružaju koliko mogu, stvari su jasne - Trener...

Dobio je mnogo vise od igraca za bas manje para. 

To sto je Kraso paklen fudbaler i pokazao je to protiv Fiorentine nama kao klubu znaci apsolutno nista. 

Njima su Saldanja i Zahid izvukli sezonu u domacem prvenstvu, a nama ni tu nisu ni Kraso ni Olajinka a ni Hvang. O Serifu da ni ne pricamo. 

Ne kazem ja da Kraso i Hvang nisu bolji igraci, samo nam nisu doprineli kao njima. 

Cak mislim da ce i ovaj Koreanac da bude odlican. 

Link to comment
Share on other sites

Pih. Umesto da idemo uzlaznom putanjom mi tonemo sve dublje. 

Prodali smo sta vredi, nismo doveli nikog, pripreme uveliko traju.. 20ak dana do kraja pauze, i na kraju ce dva dana pre nekog da dovedu i bace ga u vatru bez odradjenih priprema. 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Igor_ said:

Dobio je mnogo vise od igraca za bas manje para. 

To sto je Kraso paklen fudbaler i pokazao je to protiv Fiorentine nama kao klubu znaci apsolutno nista. 

Njima su Saldanja i Zahid izvukli sezonu u domacem prvenstvu, a nama ni tu nisu ni Kraso ni Olajinka a ni Hvang. O Serifu da ni ne pricamo. 

Ne kazem ja da Kraso i Hvang nisu bolji igraci, samo nam nisu doprineli kao njima. 

Cak mislim da ce i ovaj Koreanac da bude odlican. 

Sve to stoji, samo što se nas skauting ljetos nije bazirao na igračima od 1mil... Nego smo objektivno dovodili tržišno skupe igrače za naše prilike... Pa je sad taj jaz između Krasa i Saldanje npr na prvu velik ( iako je Kraso bio free agent)... Napravila se atmosfera da u Partizanu rade neke budale i da su ko Surdulica... Pa moraju i oni dovesti nekog da valja, sigurno im ta vrsta saradnje sa Srnom olakšava... Mi smo ljetos pucali na veliko, a ispucali smo ćorak odmah na startu sa trenerom... Naši stranci imaju mnogo više mogućnosti nego ono što smo gledali... Prodaja klinaca je očekivana, veliki su to lopovi... 

Link to comment
Share on other sites

Prodali su sve što je valjalo i sto se moglo prodati. Pare od LŠ im nisu dovoljne pa daj jos alavih usta da se nahrani.

Bitno je da i u 2024 i dalje igra mrtvi rodic, specijalac terzicev, koji mu je dao ugovir do 2026..koji se je vec uveliko u biznisu pored fudbala. Tu je i dalje i Katai koji samo ovde moze da igra a da ne trci ne zapne.

Naravno sada ce se forsirati mitrovic onaj koji je za barselonu po izjavi lopova terzica. To im je sad zlatna koka, koju ce forsirati.

Nemam reci kojom bi opisao stanje u fk, i kako bi nazvao ovu bandu koja je u sprezi sa vlašcu, gde se krade na sve strane. 

Samo od LŠ i zarade od tv prava i ulaznica  zarada je bila preko 35 miliona. Ako na to dodamo i transfer Erakovica ( 8 mil) , i sad je njima zapelo da prodaju oba klinca na prvu ponudu.

Ne bi me cudilo da su ucenili Mijatovica da ide u MLS nesto slicno što su uradili sa Grujicem. 

To je  mafija koja ne preza ni od čega.

Isisace pare iz kluba u roku od odmah, a nama ostaviti domace blato da se patimo sa mijailovicem, rodicem,šerifom,mitrovicem

 

 

Edited by No name
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, No name said:

Prodali su sve što je valjalo i sto se moglo prodati. Pare od LŠ im nisu dovoljne pa daj jos alavih usta da se nahrani.

Bitno je da i u 2024 i dalje igra mrtvi rodic, specijalac terzicev, koji mu je dao ugovir do 2026..koji se je vec uveliko u biznisu pored fudbala. Tu je i dalje i Katai koji samo ovde moze da igra a da ne trci ne zapne.

Naravno sada ce se forsirati mitrovic onaj koji je za barselonu po izjavi lopova terzica. To im je sad zlatna koka, koju ce forsirati.

Nemam reci kojom bi opisao stanje u fk, i kako bi nazvao ovu bandu koja je u sprezi sa vlašcu, gde se krade na sve strane. 

Samo od LŠ i zarade od tv prava i ulaznica  zarada je bila preko 35 miliona. Ako na to dodamo i transfer Erakovica ( 8 mil) , i sad je njima zapelo da prodaju oba klinca na prvu ponudu.

Ne bi me cudilo da su ucenili Mijatovica da ide u MLS nesto slicno što su uradili sa Grujicem. 

To je  mafija koja ne preza ni od čega.

Isisace pare iz kluba u roku od odmah, a nama ostaviti domace blato da se patimo sa mijailovicem, rodicem,šerifom,mitrovicem

 

 

Mitrović je brz, Mijailović jak, Rodić iskusan, Šerif, paa ima zanimljivu frizuru i djeluje opasno na terenu... Ja ne znam šta ti više hoćeš... 

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Igor_ said:

Ma mislim da je to malo prepumpano u novinama nasim. Okej Castillo i sve, ali da im je Srna nasao Saldanju i Zahida mi nije realno. 

Za ostale ne znam ali Saldanja je igrao dosta dobro na onom kupu u Rusiji gde je igrala i Zvezda i nakon toga su ga doveli, nešto ne verujem da je radio neki svemirski skauting Šahtjora tu. 

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Miki28 Teoljub said:

Dosta se pise o Mijatovicu, prvo Zenit pa Fejenord pa Monpelje pa Siti pa Leverkuzen. Evo njegov licni trener izjavio juce da je stigla nova ponuda preko 10 miliona iz Francuske. Cini mi se da ce sigurno da ga prodaju ove zime, ali da sam transfer jos nije gotov. Za razliku od Nedeljkovica gde su i relevantni strani izvori potvrdili transfer.

Edited by Milko Miller
Link to comment
Share on other sites

Rodic je slika našeg tima.  Sad je povredjen na pripremama i to kada se rade fizičke vezbe kada treba zapeti i uhvatiti kondiciju. 

Kada počnu takmičarske utakmice standardno je spreman 30 minuta.  

 

Neradnik kome se daje ugovor višegodišnji , koji je ukanalio tim kad god je mogao bilo kroz sulude greske,  penale, crvene kartone. 

Ranije je uglavnom igrao domacu ligu jednom nedeljno, gde je tempo igre brzine puža, da bi sad kod bahara igrao samo evropske i derbi.

Standardno umoran, diše na škrge kad god ga kamera uhvati u kadru , i večito bolne grimase.  I takav jedan RADNIK " je prepoznat od strane lopova terzica gde je i dalje u timu i ima poverenje.

 

Ovaj klub zasluzuje sve sto mu se desilo. Najgori tim ovosezonske LŠ,drugi u JLS, i izgubio derbi.

 

 

  • Like 4
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Samo da ne zaboravim i saučesnik što se predstavljaju kao "najverniji ", koji se prave slepi na sve što se radi u klubu, koji svojim cutanjem,  odobravaju ovaj kriminal i lopovluk.

 

Sad vidim izjavu Milojevica koji kaže kako su deca buducnost kluba.

O Kakvoj buducnost se prica kad imaš primer Nedeljkovica i Mijatovica,  kada ih  prodaju posle jedne polusezone, na prvu ponudu. O kakvoj se buducnosti govori? 

 

Ovde jedinu budućnost imaju igrači jer ce pobeci iz ovog mulja u neko bolje društvo gde ce mozda svoj talenat unovčiti. Naravno buducnost imaju lopovi poput terzica i ostalih pijavica koji ce se ovajditi od prodaje.

 

Klub ovde nema nista samo dug koji se uvecava.

 

 

 

 

Edited by No name
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Vidim da je i Stefan Leković prekomandovan u prvi tim Viljareala ...

Uopšte ne sumnjam da će i njega Terza utopiti tamo pa će produžiti ugovor starini Milunu ili će vratiti Pankova naravno uz plaćeno obeštećenje ...

Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, mare80 said:

Vidim da je i Stefan Leković prekomandovan u prvi tim Viljareala ...

Uopšte ne sumnjam da će i njega Terza utopiti tamo pa će produžiti ugovor starini Milunu ili će vratiti Pankova naravno uz plaćeno obeštećenje ...

Pa ako ga hoće, moraće da plate 4 miliona, pošto ugovor o pozajmici ima otkupnu klauzulu.

Ništa se tu Terza više ne pita.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...