Jump to content

FK Crvena zvezda 2023/2024 - Slavni dani nase buducnosti?🏆


Kooineeperk

Recommended Posts

7 hours ago, Milko Miller said:

Да ме не држиш за реч ал мислим да је Кикер на лошем гласу у Немачкој? Баш га воде као жуту штампу. 

 

Пардон зезнуо сам се, мислио сам на Билд. Јбг касно је сад :ajme: :classic_biggrin:

Edited by dzoneee
Link to comment
Share on other sites

Njegoš Petrović u Voši ... Izbegnuta još jedna mina (nadam se [emoji846] )
Videh naslov danas u novinama koji počinje sa "Njegoš Petrovic u...", čuka mi preskočila na momenat, a onda sam otvorio link

Sent from my A063 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, Cromodora said:

Videh naslov danas u novinama koji počinje sa "Njegoš Petrovic u...", čuka mi preskočila na momenat, a onda sam otvorio link

Sent from my A063 using Tapatalk
 


Propustili su lake klikbejt poene da su napisali "Njegos Petrovic ponovo u crveno-belom"

  • Like 4
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Pre izvesnog vremena sam napisao ovde post koji se upravo ostvaruje.

Mi ne prodajemo, niti smo prodavali, niti ćemo prodavati igrače planski.

 

Prodajemo sve za šta može da se uzme živa lova u trenutku.

 

Nedeljković, Mijatović, sad i Bukari..

Jedini za koje može da se momentalno uzme neki dinar.

 

Najjače je to što nam Terza maže oči kako nema ništa od prodaje nosilaca i zato smo odbili 6 milki za Miću Ivanića koji ima 32 godine 😂😂😂.

A ponuda ako je i stigla za njega, veća od 2,5-3 miliona nema trika da je bila.

 

Ne bi me čudilo još i Glazera da prodamo za 3-4 miliona jer još vrv samo njega možemo da naplatimo i da vratimo Gardistu među stative.

 

Mađija, nema šta…

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, CuaTheTime said:

Ako je istina za ovih 8 miliona za Bukarija prihvataj odma

Prodaj Nedeljkovića, prodaj Mijatovića, prodaj Bukaria, Krasa... Prodaće se sve što valja nemoj ništa da brineš 😉

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Ab1995 said:

Prodaj Nedeljkovića, prodaj Mijatovića, prodaj Bukaria, Krasa... Prodaće se sve što valja nemoj ništa da brineš 😉

Za Nedeljkovica je ovo dobra ponuda za njegovu karijeru, za Mijatovica takodje ( ako ode u leverkuzen)

Link to comment
Share on other sites

20 hours ago, Cromodora said:

Videh naslov danas u novinama koji počinje sa "Njegoš Petrovic u...", čuka mi preskočila na momenat, a onda sam otvorio link

Sent from my A063 using Tapatalk
 

Meni je samo privukao naziv - Vojvodina dovela nekadašnjeg asa Crvene zvezde.

Link to comment
Share on other sites

On 1/15/2024 at 5:12 PM, Tunji Awojobi said:


Bukvalno je postavio snimke čovek. Da neko posle onakvih poteza i dalje ima garantovano mesto u timu je dokaz samo po sebi.

 Postavio je snimke čega? 😀
Kako ga neko na snimku tera da namerno radi protiv kluba baš za derbi kako on kaže? 😀

 

On 1/15/2024 at 9:15 PM, tsva said:

 

 

zdravim ocima i razumom

Poznat je zdrav razum pojedinaca to jeste 😀

Edited by Desiderius
  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Pametno radi Terza, nema šta. I ja bih sve rasprodao da sam na njegovom mestu. Ja bih čak otišao i korak dalje, uzeo bih neki kredit od 100ak miliona, pa jednom se živi ljudi. Koga bre briga za titule, znate li vi koje pare Terza i ekipa uzmu u samo jednom prelaznom roku a odradili su ih ihahaa otkad su preuzeli klub. Dr Terzić ima moju apsolutnu podršku, kao i severne tribine. Obicni simpatizeri su ovce i treba ih šišati kad god se ukaže prilika. 

  • Like 7
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, K.Dot said:

Pametno radi Terza, nema šta. I ja bih sve rasprodao da sam na njegovom mestu. Ja bih čak otišao i korak dalje, uzeo bih neki kredit od 100ak miliona, pa jednom se živi ljudi. Koga bre briga za titule, znate li vi koje pare Terza i ekipa uzmu u samo jednom prelaznom roku a odradili su ih ihahaa otkad su preuzeli klub. Dr Terzić ima moju apsolutnu podršku, kao i severne tribine. Obicni simpatizeri su ovce i treba ih šišati kad god se ukaže prilika. 

 

Терза већ има и следбенике који навијају за што веће трансфере, јбш и резултате и Звезду.:classic_laugh:

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Prva pripremna u toku, prenos na AS premium 1. Protivnik četrnaesti klub Kiparske druge lige. Posle 17 min, vodimo 1:0, Katai ga dade iz penala. Ništa se specijalno nije ni desilo u prvih 17 min.

Sastav: Glazer-Radojević, Spajić, Dragović, Nikolić-Stamenić, Lučić, Katai, Olajinka, Kanga-Ndiaje.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...