Jump to content

FK Crvena zvezda 2023/2024 - Slavni dani nase buducnosti?🏆


Kooineeperk

Recommended Posts

26 minutes ago, Don Dusko said:

 

Onda navijam da ne uzmemo ove sezone ako ce biti ova cena. Ajmo Partizane izdrzi!!!

Pristajem takođe. Međutim da odjaše tek tako i ostavi nasledniku pekmez od Šljivića, Nedeljkovića, Mijatovića, Maksimovića i ostalih klinaca? Zbog njegove časne pionirske? No way Jose. 

 

Jednom je već loše kovertirao ostavku pa ostao bez blama, reč mu je dokazano jeftinija i od najjeftinijeg guz papira. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, Milko Miller said:

Sam kaže da mora da se smanji igrački kadar a ispada da niko ne može da ide: ni Dragovic, ni Ivanic kad ponude 6 miliona (ajde da poverujemo u tu priču), ni Serif, a Mijatovića i Nedeljkovića hoće da zadrži do leta pa bolje da ih sad prodaje nego pre početka sledeće sezone. 

Šerifu je jako ograničeno tržište gde može na zimu, pošto je već igrao za dva kluba ove sezone. Može u Rusiju i nemam pojma gde više, možda Skandinavija, Island, nisam siguran kome sada počinje sezona.

Link to comment
Share on other sites

,, Sve je to normalno". Ništa drugačije od ovoga nismo ni očekivali svi ovde do jednog kad smo videli da se Milojević vraća. Ako ima bar nešto dobro u ovom mulju i crnilu što ne bi trebalo da vrate Pavkova i Borjana. Sa njima bi tek bio cirkus a svakako će stadion da bude prazan obrni okreni. 

Link to comment
Share on other sites

Ljudi mi navijači smo kolektivno ludi da ne kažem glupi... FK Crvena Zvezda baš kao i KK su "privatizovane" od strane Terzića i Čovića i služe za izvlačenje pare za njih i njihove pajtose.... Mi, navijači Zvezde smo tu samo da uljepšamo taj njihov posao... Titule i rezultati u ligi sa Partizanom, u kojem je ista situacija, nemaju apsolutno nikakvu težinu i važnost... Definicija ludila ja kada radiš iste stvari a očekuješ drugačiji rezultat... Eee to smo mi... Mi evo 3 godine čekamo beka umjesto Rodića, za kojeg stvarno ne znam šta bi čovjek rekao a da se istog trenutka ne osjeti loše što u njemu žive takve misli, pogotovo nakon derbija... Čekamo, čekamo i ništa... I onda skontaš da si u jednom trenutku imao igrača kao što je Azarov koji je postao standardan u ozbiljnijem klubu i da su dva "trenera" prednost davala starom, iskusnom Rodi... I onda skontaš da em što su lopovi, teški su fudbalski pajseri... I oni i svi treneri u ovom evo sada zatvorenom krugu... I nisu ti treneri samo "defanzivni sa mnogo /malo sreće" nego su to fudbalske prevare koje mogu samo raditi u divljim prvenstvima Srbije, Mađarske, Kipra, Izraela... I kojima je RODIĆ >>>AZAROVA... To je profil Zvezdinog trenera... To braćo moja nije ni za Kine i Arabije... Oni su nas doveli u situaciju da navijamo da Partizan uzme titulu, jbm im i titulu i kup i 7 Evropa zaredom!!! I da ne zaboravim jbo ih Milan Rodić a oni njega... 

13 minutes ago, Don Juan said:

Šerifu je jako ograničeno tržište gde može na zimu, pošto je već igrao za dva kluba ove sezone. Može u Rusiju i nemam pojma gde više, možda Skandinavija, Island, nisam siguran kome sada počinje sezona.

Bolje Šerif da ostane, bar da uveseljava široke narodne mase... Biće dosta materijala za klipove... Svakako bi došao vjerovatno neko i gori od Šerifa( što nije nemoguće kada smo mi, odnosno oni u pitanju)... 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Potpuno ocekivano. Zar je iko mislio da cemo na zimu napraviti tim koji ce se uigravati 6 meseci i docekati novu turu evropskih kvalifikacija? Ovo je skroz ocekivano, zbijaju se redovi, okrece se proverenim igracima i jedini cilj koji postoji je titula. Pred kvalifikacije ce se opet dovesti gomila novih igraca i eto ga ponovo izgovor kako nismo uigrani i slicno. Ja sam digao ruke od ovog kluba u smislu nadanja da ce biti bolje. Pratim i gledam utakmice cisto da bih ispostovao Zvezdu i sebe, ali su mi emocije skoro pa ugasene. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ali ove bajke o ponudi za ivanica od 6 miliona, mislim da mu ni Kostadin ne veruje.

 

Ne bi ni trepnuli da je stvarno tako nesto istina. Druga je stvar sto bi ga ja prodao i za 2 miliona.

  • Like 13
Link to comment
Share on other sites

Ne postoje reči kojima bih mogao da opišem koliko su mi Terzić i njegovi mentori odvratni. Navijam za ovaj klub otkad znam za sebe, a to traje više od četiri decenije. Sistem u kojem živimo je uspeo u velikoj meri da mi ogadi svakodnevnicu, ali ljubav prema CZ je nakako opstajala sve ove godine. Sada sve češće razmišljam o tome da li sam ja uopšte normalan što gledam utakmice i pratim dešavanja u vezi FKCZ.

Ravnodušnost je osećanje koje kod mene trenutno preovladava, sa tendencijom da pređe u fazu inaćenja i "navijanja" za rivale, što su neki prethodno već najavili na ovom topiku.

Slična je situacija i u KKCZ. Razlika je samo u tome što se u košarci generalno vrti mnogo manje para, pa stvari nisu tako očigledne kao u fudbalskoj sekciji.

I tako već mesecima ubeđujem sebe da je najbolje da batalim sve, pođe mi to za rukom par dan ili nedelja, a onda ponovo svratim ovde da pogledam da li ćemo ipak dovesti levog beka (ili krilnog centra).

Ludilo mozga, što bi rekli ovi mlađi.

 

 

 

  • Like 2
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Za to vreme:

 

Quote

Azarov je ove sezone upisao 17 nastupa za Šahtjor, uz dve asistencije, bez postignutog gola, a njegov agent Mamuka Džugeli je sada zadovoljniji nego dok je 21-godišnji levi bek igrao u Zvezdi. I ne samo to, u izjavi za gruzijski ''TMV'', Džugeli je naglasio da dolazak Azarova u Zvezdu vidi kao svoju grešku.

''Moja greška je bila što sam doveo Azarova u Crvenu zvezdu, ali je ispravljena dolaskom u Šahtjor. Naravno da radimo na tome da Irakli ode u veći tim. On će posle nekog vremena krenuti dalje, njegovu budućnost vidim u najboljim klubovima i ligama. Ne mogu da sakrijem, lud sam za Azarovim! Razgovarao sam o tome sa predsednikom Napolija De Laurentisom, Juventusom i drugima. Međutim, ništa konkretno…'', otkrio je on.

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Mi samo naivno očekujemo da se logika rukovođenja u jednom državnom fudbalskom klubu u zemlji Srbiji razlikuje od modela rukovođenja državom. To je braćo moja utopija. Terza i družina će da pokradu sve do poslednjeg šrafa kao i ovi veliki. Nemaju oni kapacitet za bilo šta više.

Sent from my A063 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, tsva said:

Rodic nagradjen za odlicno obavljen zadatak u derbiju


Наравно. А код тупаџија епска срамота прошла што је најбитније. Ако му неко и буде звиждао случајно од малобројних на стадиону, ту су највернији да дају подршку као Срнићу. Не сумњам да ће и Сисоје да каже коју у одбрану.

фујјјј!

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, pantelia said:

Azarov je ove sezone upisao 17 nastupa za Šahtjor, uz dve asistencije, bez postignutog gola, a njegov agent Mamuka Džugeli je sada zadovoljniji nego dok je 21-godišnji levi bek igrao u Zvezdi. I ne samo to, u izjavi za gruzijski ''TMV'', Džugeli je naglasio da dolazak Azarova u Zvezdu vidi kao svoju grešku.

''Moja greška je bila što sam doveo Azarova u Crvenu zvezdu, ali je ispravljena dolaskom u Šahtjor. Naravno da radimo na tome da Irakli ode u veći tim. On će posle nekog vremena krenuti dalje, njegovu budućnost vidim u najboljim klubovima i ligama. Ne mogu da sakrijem, lud sam za Azarovim! Razgovarao sam o tome sa predsednikom Napolija De Laurentisom, Juventusom i drugima. Međutim, ništa konkretno…'', otkrio je on.

Daleko mu lepa kuca

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Константин said:


Наравно. А код тупаџија епска срамота прошла што је најбитније. Ако му неко и буде звиждао случајно од малобројних на стадиону, ту су највернији да дају подршку као Срнићу. Не сумњам да ће и Сисоје да каже коју у одбрану.

фујјјј!

Samo polako. Još uvek mu odzvanjaju zvizduci sa zapadne tribine protiv TSC. 

A tek ce da mu se zvizdi. Publika sa zapada prati fudbal i ima oči, za razliku od ovih iza gola. 

Posle se lelemud povukao i nije igrao domacu ligi, vec samo LŠ.

 

Ovo sto je uradio u zadnjem kolu i kako igra mu nece tek tako proci.

 

Težak smrad, poltron, podguzna terziceva muva, zaduzena za prljave poslove na terenu i van njega.

 

 

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, CuaTheTime said:

Ne mozes biti dobra publika koja je zvizdala Milijasu

A sta je Milijaš da ne može da mu se zviždi... Božanstvo...

Zvizdalo se i vecima, pa im nije pala kruna sa glave. 

Kada se igra loše kao sto je igrao Milijaš ili sad onaj poltron  rodic, apsolutno je zasluzeno da im se daju zvizduci, isto tako i da se nagradi aplauzom ako se zasluzi.

 

O tom periodu Milijasa o kom pisemo apsolutno su zasluzeni bili zvizduci. Vukao se kao Davidovac koji se vuce po terenu , carinio loptu, svaki napad usporio. Penzionerski  je igrao, slobodno se moze reci rekreativno.  Publika je to prepoznala i dala zvizduk. 

Apsolutno zasluzeno. 

I

 

 

 

Edited by No name
  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, No name said:

A sta je Milijaš da ne može da mu se zviždi... Božanstvo...

Zvizdalo se i vecima, pa im nije pala kruna sa glave. 

Kada se igra loše kao sto je igrao Milijaš ili sad onaj poltron  rodic, apsolutno je zasluzeno da im se daju zvizduci, isto tako i da se nagradi aplauzom ako se zasluzi.

 

O tom periodu Milijasa o kom pisemo apsolutno su zasluzeni bili zvizduci. Vukao se kao Davidovac koji se vuce po terenu , carinio loptu, svaki napad usporio. Penzionerski  je igrao. Posle toga kada je korigovao igru, zvizduci su prestali. 

Kad vec zvizde svima, onda mogu da skandiraju i uprava napolje? Samo nemoj reci (cekamo sever da povede)

Link to comment
Share on other sites

Naravno..Samo sto se retko skandira, kao i uslucaju Milijasa,  nego se uglavnom zvizdi... Pre ces cuti sa zapada uprava napolje nego iza gola. 

Zna se dobro ko ide na zapad i da su to uglavnom pojedinci, koji prate igru i daju po koji zvizduk i aplauz. Jedino ako od njih ocekujes da se organizuju i naprave grupu.

 

Uvek ces imati zvizduk i aplauz sa zapada,  za nesto više od pojedinaca , porodičnih ljudi tesko. I taj zvizduk se dobro i daleko cuje. 

 

Edited by No name
Link to comment
Share on other sites

Skandirali su sa zapada 2004g Dzajinoj upravi,  ne ulazim u to da li je bilo ispravno ili ne, samo znam da je sa zapada poteklo.

Nesto nisam cuo od organizovanih. 

 

Opet kažem, ne mozes očekivati rusenje i bunt od pojedinaca i porodičnih ljudi sa zapada.  Mozes cuti po koji zvuzduk , aplauz, i to je sasvim dovoljno.  A ne retko se cuje ko ide na zapad i psovke i uvrede terzicu i ekipi. 

 

Posto se prica povela o igracima, obicni ljudi su iskazali bar nezadovoljstvo sramnom igrom Rodica,a jos sramnijom izjavom nakon meca, nisu zatvarali oci, i pevali udri brigu na veselje.

 

 

Edited by No name
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, No name said:

Samo polako. Još uvek mu odzvanjaju zvizduci sa zapadne tribine protiv TSC. 

A tek ce da mu se zvizdi. Publika sa zapada prati fudbal i ima oči, za razliku od ovih iza gola. 

Posle se lelemud povukao i nije igrao domacu ligi, vec samo LŠ.

 

Ovo sto je uradio u zadnjem kolu i kako igra mu nece tek tako proci.

 

Težak smrad, poltron, podguzna terziceva muva, zaduzena za prljave poslove na terenu i van njega.

 

 

 


И са Запада је одавно отишао велики број људи који је пратио фудбал, имај то на уму. Што се тиче организованих тек од њих се ништа не очекује. На почетку мандата када Терза није имао ништа прозивали га по авионима а сада када је Терза пун као брод и све легло, послушни чудо једно. Ја бих и волио да након незналице Срнића подрже и издајничку пикчкетину Родића, па да запјевају испод Севера. Па нека се слажу док год се Терза и Човић енормно богате и иживљавају на грбачи ФК и КК…

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...