Jump to content

FK Crvena zvezda 2023/2024 - Slavni dani nase buducnosti?🏆


Kooineeperk

Recommended Posts

3 hours ago, berti said:

Okuplja se društvo staro. .

Ekipa sa Rts i Arene,

samo im fali Rade Bogdanovic

 

 

Zanimljive promene ocena na tranfermarketu

 

Naseru Djigi nakon odigrane LŠ vrednost je pala sa 700k na 600k

Stamenic vredi 1mil,

Mijatovic  samo 3mil. 

 

Primera radi,

Milos Lukovic procenjen na 5 mil

Edited by vlaDixXx
Link to comment
Share on other sites

Što se tiče povratnika to nama toliko nerealno izgleda a opet verujemo da se to može desiti i to opisuje ko nas vodi i gde sve ovo ide. Tačno su svi znali kad je krenula priča o povratku Milojevića da se to može desiti. Gadno da gadnije ne može biti. Toliko sam izgubio osećaj prema klubu zbog gamadi u upravi da više ne znam za koji klub ja zapravo navijam. Jer ovo je trenutno sve samo ne FK Crvena Zvezda.

Što se tiče odsustva za vreme zimskih priprema to je tek užasno. Jbt. onda kad treba da uigravaš ekipu, kad moraš sve iz početka ti cele pripreme i početak prolećnog dela nećeš imati Bukarija(ako se ne proda), Krasoa, Hvanga(nosioca), Djigu. A da ne govorimo o tome što će svi oni biti bez pauze i vraćaju se iscrpljeni. 

Link to comment
Share on other sites

Bukarija ako sad ne prodaju posle  dobrih igara u LŠ , ja ne znam kada ce. To je dobra prilika da se dobro "zaradi", a znajući secikese kako umeju da naprave transfer nisam optimista. 

 

Za Hvana se ne brinem.  Vidi se da momak ima radnu naviku, i bez obzira sto letos nije prosao pripreme bio je jedan od najspremniji. 

 

Više su problem starosedeoci poput Borjana ako se vrati sa pozajmice i dodje na pripreme, a znajuci kako se zapusti za tih 10 dana odmora , pa onda celu sezonu skida stomak.

 

O Burazengijama poput Rodica i Kataija, je suvisno bilo sta reci. Dva lelemuda koji godinama imaju snage za po 20 min, i koji sa takvom spremom godinama opstaju.

 

Licno ocekujem da rodica zaposle kao kondicionog trenera kada okonca svoju misiju igracku. To bi bila kruna debilizma u FK.

 

 

 

Edited by No name
  • Like 1
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, vlaDixXx said:

 

Ne samo on, nece igrati ni svi oni koji igraju Africki kup nacija

 

Nedaje i Kraso nisu pozvani,

ne znam sad za Ada,

on se poziva za Ganu,

Iako kod nas ne igra(to lici na nas savez) 

Kraso je na konacnom spisku, tako da sigurno bez njega, Hvanga i Djige na pripremama. 99% i bez Bukarija i Kangve ali tu još nije izašao spisak, ali nema sumnje da će biti uz reprezentaciju. Olajinka i Serif nisu deo reprezentacije. Tako da je prakticno još jedino znak pitanje Ado. 

Link to comment
Share on other sites

Trazimo kao 10mil za Bukarija

(doveli smo ga za 3mil)

 

Jedno vreme ga pratio West Ham i NF,

vrlo brzo su odustali

kao i Spartak Moskva.

 

Besiktas ga sad trazi,

sad trazimo 7mil,

naravno turci odustali odmah.

 

Poslednja sansa za nas da nesto zaradimo za njega

Jedino neka Arabija ili MLS.

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Doktor ekonomskih nauka ponovo briljira:

 

Potrebno nam je 50.000.000 evra da bismo živeli, a realan izvor prihoda je nula“, uverava prvi operativac srpskog prvaka

 

A, niko od njih se ne zapita kako je onom Terziću kad dođe svaki dan na posao. Kako da nađe pare za takvu mašineriju? Evo, kazaću vam, otvoreno, iskreno. Nama je potrebno 4.000.000 evra mesečno da bi klub živeo! To vam je 48.000.000 do 50.000.000 evra godišnje. Naš realan izvor prihoda je nula! Svi su nam varijabilni. Imamo 5.000.000 od Gasproma, što je sigurno i ništa više

 

Evo, ja sasvim "običan" navijac ,  kao i vecina clanova ovog foruma, bez diplome ekonomskih nauka, možemo savetima pomoci Zvezdanu dr kako da smanji mesecne troskove i rashode.

Da pocnemo prvo sa platama preglomaznog igrackog kadra, ugradjivanjem u obestecenja, menadzerskim provizijama....

 

Intervju, @Mozzartsport

 

https://www.mozzartsport.com/fudbal/vesti/terzic-drzava-prvo-daje-partizanu-pa-onda-nama-ne-znam-kako-oni-misle-da-dobiju-uefa-licencu/470720

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Milko Miller said:

Po Terzi bilo je priče oko povratka Maksimovica (prosle zime) i Milivojevica (ovog leta), ali se kod Maksimovica popravila situacija u Španiji (dosao stari trener), a Milivojević dobio jaku ponudu od Arapa. 

Mogu i na leto da dodju, nece se cigani buniti

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...