Jump to content

FK Crvena zvezda 2023/2024 - Slavni dani nase buducnosti?🏆


Kooineeperk

Recommended Posts

47 minutes ago, Fat Zadd said:

Da ga upakujemo sa sve mašnicom za 2M... dobar golman, nista vise od toga.

 

Uskoro 28 godina,

skoro svaki sut je bio primljen gol u nasoj ligi

 

Slicnih golmana imamo u nasoj ligi koliko hocete

 

Evo recimo Djordje Petrovic(Celsi)

je prosle godine otisao u MLS za 900k evra,

i mladji i jeftiniji, talentovaniji i bolji golman. 

 

Veljko Ilic 2003 iz Tsc, nase dete,

ali on je na radaru boljih ekipa od nas,npr. Fejnord...

Ali puno kosta sada

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, CuaTheTime said:

To što Rodić ima firmu je trenutno najmanji problem

nećemo da se igramo žmurke,

zbog poslova sa porodicom terzić rodić godinama mora da igra a vidimo i zašto

da uspešno odrađuje zadatke koje mu terzić zadaje, da buši trenera da namešta utakmice

a klub trpi zbog toga

 

Edited by Perkos2
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Slazem se sa debelim sto se tice Glazera, dobar golman nista vise od toga svakako ne bi bio nenadoknadiv gubitak osim naravno ako ne vrate Borjana za sta nije ja mislim ni Terza.

Cak mu ni ta cuvena igra nogom nije nikakva, jedino sto se ne saplice ko Borjan.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Perkos2 said:

nećemo da se igramo žmurke,

zbog poslova sa porodicom terzić rodić godinama mora da igra a vidimo i zašto

da uspešno odrađuje zadatke koje mu terzić zadaje, da buši trenera da namešta utakmice

a klub trpi zbog toga

 

Ma što je igrao , igrao je...malo malo pa su mu ljudi zvizdali na ligaskim utakmicama, nema šanse da mu se predje preko ovoga što je uradio. Godinama se vuče kao prebijena macka, a spreman za maksimalno 30 min fudbala. Ako je istina da parazitira zbog odnosa sa terzicem , to mu je još jedan minus.

Svaku utakmicu napravi glupost, da li je to penal, crveni karton ili gruba greska.

Siguran sam da je odsvirao svoje.  

 

 

 

Edited by No name
Link to comment
Share on other sites

59 minutes ago, Čočo said:

Da se razumemo odmah prvom prilikom kad vidim da se barem jedan povratnik vrati od onih kojima smo jedva čekali da vidimo leđa odjavljujem se sa ovog dela foruma i fudbala uopšte. Stadion videti neću sve dok se bagra ne rastera. 

P. S. Srećno Miloju ali mu ovo nije trebalo. 

Ista situacija.

Ali ajde da ne pljujemo odmah Miloja. Od kako je otišao proslo je 5 godina. Da vidimo kako ce se snaci sa skupljim timom i kakva ce mu igra biti. Znamo sa cim je igrao i kako je igrao. I dalje tvrdim da je igrao jedino kako je bilo moguce sa tim profilom igraca koje je imao.  Tvrdo, defanzivno, i na kraju krajeva covek je imao rezultate.

Sada ce biti u novoj ulozi i dajmo sansu čoveku.  Ako je neko zasluzio to je on.

Svakako ako vrati Gobeljica,Srnica, a ostavi Rodica a jos ako mu bude igrao, to ce znaciti da nije izasao iz " opanaka" i da ni milimetar nije napredovao u razmisljanju. 

Ali dok se to ne desi, necu da  razmišljam o tome. 

 

Edited by No name
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, vlaDixXx said:

Veljko Ilic 2003 iz Tsc, nase dete,

ali on je na radaru boljih ekipa od nas,npr. Fejnord...

Ali puno kosta sada

Samo nam on fali. Veljko "kiks" Ilić. Planiramo valjda da dovedemo golmana, ako ode Glazer, a ne da razigravamo menadžerske kombinacije.

Edit. Pretpostavljam da nije bio na radaru Engleza kada su ga napunili sa 9 golova. Da je bio, verovatno bi bili nežniji.

Edited by Don Juan
  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Don Juan said:

Samo nam on fali. Veljko "kiks" Ilić. Planiramo valjda da dovedemo golmana, ako ode Glazer, a ne da razigravamo menadžerske kombinacije.

Vladix da se pita Zvezda bi u 3. Ligu zavrsila 😁. Volim i ja mlade igrace al ga covek pretera, ja sam naprimer za to da Zvezda uvek u postavi ima 2-3 igraca do 21. god iz svoje skole ostalo mora vrhunski kvalitet ako hocemo nesto i van nasih livada.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, vlaDixXx said:

 

Uskoro 28 godina,

skoro svaki sut je bio primljen gol u nasoj ligi

 

Slicnih golmana imamo u nasoj ligi koliko hocete

 

Evo recimo Djordje Petrovic(Celsi)

je prosle godine otisao u MLS za 900k evra,

i mladji i jeftiniji, talentovaniji i bolji golman. 

 

Veljko Ilic 2003 iz Tsc, nase dete,

ali on je na radaru boljih ekipa od nas,npr. Fejnord...

Ali puno kosta sada

Nije poenta mog posta u kvalitetu Glazera, već u povratku Borjana !

Jer, mi nećemo tražiti novog, mladjeg, kvalitetnijeg, perspektivnijeg golmana, već ćemo vratiti Borjana 

Edited by The_Big_S
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Nele said:

Posle 2 minuta slusanja Miloja imam da kazem Barace sve ti je oprosteno.

 

Posle Bahara mi je i Miloje hodajuca harizma i suva inteligencija. 

 

Glazer je bolji od Rosica i Ilica zajedno, a opet nije ni on neki wow golman, nego solidan. Nije nam on problem. 

Edited by Markoss
Link to comment
Share on other sites

U vezi Nathove izjave, ovo je izjava Terzića iz avgusta

Quote

Negde sportski, realno, Zvezda na osnovu svog budžeta i stanja pripada gornjem nivou lige Evrope ili donjem nivou Lige šampiona. Mislim da je jako teško da nešto napravimo u Ligi šampiona, ali ako nastavimo s ovako pametnom politikom možemo doći do četvrtfinala ili polufinala Lige Evrope. Uostalom, blizu smo bili i prošle sezone.

Možda se Natho pogrešno izrazio ili su novinari loše preneli, ali nije izmislio celu priču ni iz čega.

 

Ali neka bude da je ovo razlog

3 hours ago, Nele said:

Ovaj se uspalio nakon jednog dobijenog derbija, jos jedna pobeda ne daj boze i krenuce i o ravnoj ploci da prica.

 

Edit: ispravka, Terzina izjava je iz avgusta '22. ali to ne menja puno poentu.

Edited by Barkley#34
Link to comment
Share on other sites

Posle 2 minuta slusanja Miloja imam da kazem Barace sve ti je oprosteno.
Nikada nije bio elokventan, međutim on je u praksi bio učinkovit. Neka bude tako i sada. Neko kaže imao sreće, pa i to je jako bitno, bolje se roditi bez k. nego bez sreće.
Nego drugo me interesuje..
Kaže Terza gledali su kako gubimo od Bajerna 6:0 i zarekli se da Zvezda nikada neće tako da izgleda pa doveli Bahara i sad dovedu trenera koji je upravo tada vodio tim.
I niko da ga upita za logiku..
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

On 12/20/2023 at 10:05 PM, bosMan_jr said:

Neverovatna je slicnost izmedju KK i FK, likova koji ih vode a kojima je mesto iza resetaka, nesposobnim podguznim muvama kojima su okruzeni, defanzivno orijentisanim trenerima koji su ostavili neizbrisiv trag i za kojima posezu kad god je frka, i navijacima koji nemaju problem ni sa jednim ni sa drugim.

A bogami neverovatna je sličnost između pojedinih simpatizera jedne i druge sekcije, koji imaju nenormalno jako izraženu potrebu za traženjem "krivca" u jednoj osobi i izlivanjem besa, gneva, te pljuvanjem, psovanjem i omalovažavanjem tog krivca, ne bi li tako bar delimično izlečili neke svoje frustracije i samim tim osećali se bolje. Naravno, taj "krivac" je to baš utoliko koliko je i Oswald sam ispalio ona tri hica i upucao Kennedyja... a agonija koja traje, samo se nastavlja, najverovatnije i intenzivira.

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Mogao bi lepo da se skocka tim za ovaj prolecni deo. Kostur ekipe da bude   , Spajic, Nedeljkovic, Hvan,  Mijatovic....

Mislim da nema potrebe da se gomila igracki kadar kao ranije.  Nema Evrope, samo JSL, i sto manje rotiranja. Da se odredi startnih 11.

Šerif ostaje, on i Mijatovic u napadu.  

Stamenic i Hvan na sredini uz jedno pojacanje. Levi bek pod obavezno. 

 Borjan je pod ugovorom do 2026 g, po meni moze da se vrati i da se bori za mesto na pripremama....ukoliko bude neko bolji, mora da se zadovolji klupom za rezerve.

Ni pod razno vracati razne Nikolic Velje, Gobeljice, Srnice, i ostale. 

Svakako puno srece Milojevicu. 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...