Jump to content

FK Crvena zvezda 2023/2024 - Slavni dani nase buducnosti?🏆


Kooineeperk

Recommended Posts

4 minutes ago, Miki28 Teoljub said:

Englezi nece uci jer kao i Bayern ovo vide kao slamku spasa za spanske klubove. 

 

Oni jadnici iz Barselone su toliko u problemima da su sinoc igrali utakmicu a vcrs u Americi igraju prijateljsku gdje moraju da povedu prvotimce.

Kazem polako treba mudro cutati i pratiti situaciju kako se razvija a ne trcati pred rudu.

Koliko se secam prosle godine nekoliko englesskih klubova je bilo za istu mislim Arsenal i jos neko.

Svakako bez engleza projekat tesko da ce da zazivi.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Nele said:

Kazem polako treba mudro cutati i pratiti situaciju kako se razvija a ne trcati pred rudu.

Koliko se secam prosle godine nekoliko englesskih klubova je bilo za istu mislim Arsenal i jos neko.

Svakako bez engleza projekat tesko da ce da zazivi.

Bili su Utd, Liverpool i neko od Arsenal/Chelsea ali su im navijaci priredili haos i brze bolje se povukli. Nisu se oni povukli zbog bojazni od suspenzije od ovih korumpiranih organizacija vec sto su navijaci ustali i protestvovali.

 

Za Zvezdu i ostale klubove slabije finansijske moci je superliga put jer ce biti nevjerovatni iznosi, vec su obezbijedili ogromne ali ogromne kolicine n9vca, sponzore i cuda. 

Ipak legitimitet te lige ce dati Bayern i Englezi.

 

Svakako se slazem da treba pratiti situaciju.

Link to comment
Share on other sites

Ljudi ne razumeju presudu.

UEFA je imala u propozicijama loše definisan članak o osnivanju drugih takmičenja, kršili antimonopol pravila i to su izgubili. Na stranu što su to promenili pre godinu i nešto dana, ali ovo ne menja baš ništa.

Prvo jer presuda kaže da pravila o autorizaciji takmičenja moraju biti transparentna, ali sportske organizacije ih i dalje mogu imati.

Dalje, problem Pereza i Superlige nikad nije bio što im nije dozvoljeno osnivanje Superlige, problem im je bio što su UEFA/FIFA odmah rekle da oni koji hoće  da tamo nastupaju će odmah biti izbačeni iz matičnih saveza i ostalih UEFA/FIFA takmičenjaja. To se nije promenilo a i  neće u skorije vreme. Ni velikima se to ne isplati

Superliga je jednostavno fantazija.

Edited by Perkos2
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Rece Terzic na konferenciji Baharu plata dok ne nadje posao, a u prevodu to znaci ovo

 

"Izraelski mediji, konkretno sajt "Israelhayom", naglašava da je menadžer Baraka Bahara prilikom skalapanja dogovora insistirao da nema klauzule o raskidu i da Crvena zvezda mora da plati sve dosadašnjem treneru."

 

https://sportklub.n1info.rs/fudbal/srbija-super-liga/izraelski-mediji-baharova-plata-1-500-000-evra-neto/

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, K.Dot said:

Terza kaze da podnosi ostavku ako se ne osvoji titula,

 

Mene ovo užasno nervira. Svođenje nečijeg poslovanja na isključivo učinak na tabeli jedne sezone je ili kratkovido ili populistički. U suštini, ako neko radi dobro posao, u našem slučaju bi to značilo da smo finansijski stabilan klub. Procenjivati uspeh nečijeg rada na osnovu tabele lige u kojoj samo dva kluba smeju da istu osvoje je u najmanju ruku bezobrazno.

 

Ili aj ovako... jebe mi se za titulu u tramvaj ligi Srbije. Jebe mi se za titulu u ABA košarkaškoj ligi. Hoću nešto više.

Link to comment
Share on other sites

Dobro je barem Mijat i Kosta ostaju. Loše je ostaje nezadovoljan Dragović i postoje ponude za Glazera a nije se izjasnio na pitanje da li se vraća Borjan, što znači najebali smo, čim trener treba da odlučuje. 

Edited by Čočo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Nini3112 said:

Jedino sto raduje je ostanak Mijatovica i Nedeljkovica.

Ал зимски прелазни рок још није ни почео. Ово не може нико да зна колико је тачно осим управе. Моје неко мишљење је да је ово речено безвезе и да ако се појави каква понуда за Мијатовића да он иде.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kaze trazimo levog beka, ali ce trener da odluci. Budu li ostavili Rodica,  mi zasluzujemo sve najgore.  

Rodic, Katai, Mihailovic, ovim redom svi do jednog da se izbace iz kluba. Dragovic isto treba da ide , jer je vec to hteo.

Mijatovic, Nedeljkovic,  Spajic,Hvan...osnova da bude, pa graditi tim.

 

Ovaj nas poraz je pravda. Ej Partizan uz duzno poštovanje,  koji nema upravu, nema navijače ( ostavili ih na cedilu,bojkotuju) , pocetnika trenera, te dobije...pa ovo je samo pravda koja je zasluzena. Ucesnik LS , koji je spucao 12.000.000 na pojacanja, igra sa rodicem, mijailovicem,  Kataijem...pa mi bolje nista ne zaslužujemo. 

 

 

Edited by No name
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

I ako je veca lopuza verovatno od Nebojse Covica za njega je Terzic gospodin.

Svidelo mi se sto je sve najbolje o Baharu pricao i sto smo se barem za javnost gospodski rastali od coveka.

Kakav god da je nikad sebi nije dao za pravo da uvredi ili napadne bilo kog navijaca Zvezde za razliku od udbaskog smrada koji konstantno vodi ratove protiv zvezdaske javnosti po jutarnjim programima.

To naravno da ne menja cinjenicu da bi voleo da koliko odma odleprsa iz kluba.

 

Pozitivne stvari sa konferencije su to sto Mijat i Kosta sada nisu na prodaju, sto je rekao da ce traziti od Miloja da nastavi sa afirmacijom mladih igraca i to je to otprilike.

 

Negativne pod broj 1 Miloje, ostanak Dragovica ocigledno protiv njegove volje i svo ostalo trabunjanje pre svega za Superligu gde bi svaki mudri biznismen precutao i ispratio situaciju kako se odvija.

  • Like 11
Link to comment
Share on other sites

Terzić se pogubio totalno, priča kako neće da Zvezda više igra kao protiv Bajerna i Tortenhema a ovamo dovodi trenera koji je tada bio. 

 

Pisao sam ovde čini mi se, kada je prvi put bila priča o Milojeviću da ne verujem nakon nekih njegovih izjava a pogotovo oko podrške javne Vidiću da je on u Terzićevim planovima, pa samim tim što je potegao za njim mi je jasno u kolikoj je dubiozi i kako pokušava da kupi malo vremena na sve načine bez da gledam ovaj performans danas. 

Edited by Bobby Shurda
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, No name said:

Kaze trazimo levog beka, ali ce trener da odluci. Budu li ostavili Rodica,  mi zasluzujemo sve najgore.  

 

Odgovorio je na pitanje o Vagneru a od njega nema nista, od sinoc Di Marziovi ljudi pisu kako su i Marsej i Lion zagrizli za njega.

Nije rekao da ce trener da odluci da li treba bek vec da treba da izabere od igraca koji su u opticaju.

Link to comment
Share on other sites

Naravno da nije sigurno da ostanu Mijatović i Nedeljković. To sto nisu na prodaji u prevodu znaci da neće otići za neku sicu jer je akutno potreban novac. 

Po terzicu ima ponuda za Glazera, Olajinku, Krasa, Stamenica, Ivanica i Bukarija. Plus potencijalni jako visok transfer Djige, tako da je tu moguće da koristimo opciju od 2 miliona i direktno ga prodajemo dalje. Sto se mene tiče, može tu svako da ide sem Stamenica i Olajinke jer mislim da su oni prototip igrača za Milojevića. Ivanić je tek i proigrao ovde kad je Milojevic otišao. Ako Glazer ide samo da ne vrate Borjana, možda opet zvati Kovačevića. Za njega se smanjilo interesovanje, igrao nešto slabije ove sezone. 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

meni nešto nije jasno,

Dragović kažete igra za Zvezdu protiv svoje volje ali časno i pošteno koliko god može,samo jueč spasio je barem dva gola u situacijama kad ostali trčakaraju

s'druge strane rodića bi svi da oteramo a on iako se kune da "voli" Zvezdu namerno pravi greške i prodaje utakmicu protiv najvećeg rivala 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Jedino pozitivno sto sam cuo je da Mijatovic i Nedeljkovic nece biti prodani. Ne svidja mi se ni sto postoji mogucnost da se Borjan opet vrati i uveravanje o produzenju ugovora Dragovicu.

Izgleda razlaz nije bas bio dostojansven kako Terzic pokusava da predstavi.


https://www.kurir.rs/sport/fudbal/4321172/nove-sok-tvrdnje-iz-izraela-bahar-nije-postigao-nikakav-dogovor-o-raskidu-sa-zvezdom-nije-dobio-ni-obavestenje-da-je-otpusten

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...