Jump to content

FK Crvena zvezda 2023/2024 - Slavni dani nase buducnosti?🏆


Kooineeperk

Recommended Posts

15 minutes ago, Mendez said:

Ali stvarno bih volio da imam neki čarobni štapić pomoću kojeg bi se o'ladio od fudbala i basketa nekih 1-2 godine. Ja mogu misliti kako je tek ovima koji se sjećaju kluba iz 80ih i i ranije...kako oni ovo sve proživljavaju kad vide ovu bljutavost, neznanje..ove smiješne likove koji misle da nešto znaju i da su neka muda. Nemam riječi da napišem koliko su mi odvratni.

 

Ја се осјећам тако да бих најрадије да се врате и сви гардисти и да Родић задужи капитенску траку. Надам се да постоји нека одвратност која ће сузбити мој мазохизам да и даље у овим годинама пратим ово иживљавање са некадашњим гигантом. Свакако ће већина све прогутати што јој се сервира јер просјечан Звездаш никада није био фудбалски неписменији...

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Константин said:

 

Ја се осјећам тако да бих најрадије да се врате и сви гардисти и да Родић задужи капитенску траку. Надам се да постоји нека одвратност која ће сузбити мој мазохизам да и даље у овим годинама пратим ово иживљавање са некадашњим гигантом. Свакако ће већина све прогутати што јој се сервира јер просјечан Звездаш никада није био фудбалски неписменији...

Ja sam bio baš klinjo kad je Zvezda postala prvak Evrope i svijeta i kroz maglu se sjećam tih noći i svega. Moj pokojni otac je uticao na to za koga ću navijati i od malena me je spremao i pripremao za tu priču. Međutim, on je zadnjih 20 godina uvijek to sve gledao onako, nekako usput...samo odmahne rukom na rezultat i to ga drži pola minute i gotovo. Znam da je uvijek bio u fazonu da je ovo sve jedna velika sprdnja od fudbala, lige i kluba. Zato i sada kažem, mogu misliti kako je starijima koji još uvijek aktivno prate, koliko im se gadi sve.

Ja samo ne znam da li nas 30-40 koji ovdje pišu tripuju da je ovo sve katastrofa, ili još neko rezonuje (od donosioca odluka) da je i još neko u klubu zaslužio žuti, crveni ili koji god karton.

8 hours ago, Ab1995 said:

 

Druže, tebi fali par slova u imena ili je to to? Asocira me tvoje ime na jedan naziv iz RS? 🙂

Link to comment
Share on other sites

Jbt, pre ćemo se Vučiča ratosiljati nego Rodića. 

 

Najjače mi kad čujem komentar kako su bekovi deficitarna roba. Druže, stavi golmana na levog beka, stavi Džaju ionako igra levom nogom, stavi Sašu Matića, stavi bilo koga jbt, ovaj zločin traje već 7 godina jbt. 

 

I sad ako ga Miloje zacementira tu, taman ću da se roknem. 

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Rodić sinoć ili je došao natreskan na utakmicu ili je želeo da igra za Partizan, neverovatno mi je da je onoliko fudbalski glup. Neverovatno i koliko su uspeli i da mi ogade fudbal, na dobrom su putu da ga ogade svima i oteraju ljude sa stadiona. Inače, vidim da ste sve napisali ono što i ja mislim, tako da ne ponavljam već napisnao.

Link to comment
Share on other sites

Živo me zanima šta Vladan planira u ovom mandatu obzirom da ovaj tim veze nema sa njegovim osim par repova koji se sukljaju još malo. Odbrana mora se skroz remontuje, nađe pravi parnjak Hvangu, oba krilna napadača, pa devetke itd. Plus imamo 4-5 top klinaca koji su već izuzetni korisni i epska bruka je da ih ponovo zapostavi na uštrb novih "vojnika". Ako nije trenerski evoluirao i naučio iz prošlosti biće kratkog daha.

 

Nek' mu je Bog u pomoć, srećno i dobrodošao nazad. 

Link to comment
Share on other sites

Koliko su odvratni ovi lešinari od sportskih tzv. novinara. Koliko su Bahara proletos dizali u nebesa, toliko ga sad valjaju po blatu. Nemam reči za te gnjide od ljudi, netalentovane beskičmenjake i jeftina piskarala i plaćenike. Bukvalno ne smeju da slovo napišu o onima koji su najodgovorniji, umislili da su nešto bitni kad ih Terzić pozove na kružnu turu oko Marakane. Bukvalno svi sportski novinari u mejnstrim medijima ko da su klonirani - jedva pismeni, vrte nekoliko fraza u podaničkim tekstovima, ako se to tekstovima može i nazvati. Sve je nekako evoluiralo, ali ovi su su večno o ostali verni podguznom novinarstvu i nekakvom krindž lirsko-epskom stilu pisanja.

  • Like 9
  • Love 1
  • Thanks 8
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Crni said:

Jedina razlika je sto je Jovic bio wunderkind proglasen od strane eksperata, a Mijatovic od strane Terzica, Mocarta i forumasa...ne znam, jedan je stigao do Reala, Milana...videcemo gde ce zavrsiti drugi. 

 

Btw oba ofsajda su bila velika, ako u 19-oj on tek uci nesto sto je trebao u omladincima...onda cemo se usreciti i mi i on samo tako.

Da bre, vrhunski napadači poslednji put bili u ofsajdu još u omladincima. 

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Константин said:

 

Како да није, бриљантни резултати у Аполонима, Апоелима и Ал Етифацима ако га нису научили модерном фудбалу ништа неће.

Sve je to meni druže jasno, samo konstatujem. Ako ništa i Terzić i Milojević mnogo toga stavljaju na kocku. I ako se nastavi stari cirkus i njega uvalja u blato i usere mu stare zasluge i otera kao kera, i najvećim debilčinama će biti jasno ko  nam vodi klub u sunovrat. Kuvaju se u istoj čorbi, sad nema više nazad. 

Link to comment
Share on other sites

Baharu može da se isplati cela suma samo ako ne bude nigde radio do kraja ugovora, i to sukcesivno kao da je tu ... Cim potpise ugovor sa nekim drugim sa nama prestaje da vazi... 

 

Nema sanse da je bilo ko potpisao da mu isplati sve do kraja u slucaju otkaza posle 6m ili 1god...

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

58 minutes ago, Mendez said:

A otkud info da će on nešto oprostiti, da je ispao gospodin i ostalo? Par ljudi je to ovdje napisalo...

Sa drugog foruma,dobro obavijesteni clan. 

Sad ce vjerovatno opet nanovo reset ekipe da ide kad smo ovaj haos napravili, vjerovatno ce ici prodaja mijatovica bukarija i tako pojedinih nosioca, dok ce milunovic rodic kanga da ostanu i opet nista nismo uradili...i trajace tako do nekih srecnijih vremena

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Bahar nije bio problem a taj problem koji je u FKCZ neće ni Miloje moći da reši, odradiće mu proleće a od jeseni opet jovo-nanovo a pare odlaze u privatne džepove

sad ide onaj njima najzanimljiviji deo KUPOPRODAJA tj koliko će ko od ološa da izvuče love za svoj džep i dežp svoj mafijaških zaštitnika( čitaj Brano i Rajo)

verujem da će svi koji iole vrede i koji mogu da negde odu to što pre uraditi ( Hvang, Dragović, Bukari, Glazer) za klince je isto bolje da odu nego da gledaju kako ološi prodaju derbi utakmicu a koga će nam dovesti i predstviti ga kao novog Mesija videćemo uskoro 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Bahar je jedan Gospodin za sve u klubu. Ako se ispostavi da je istina da je naplatio samo 6 meseci ugovora ja mu još više skidam kapu. Ja bih im poslednji dinar uzeo. Žao mi je što nije uspeo ali i dalje stojim pri tome da ima potencijal da njegove ekipe napreduju. Samo je potrebno vreme koje mi nikad nemamo. 

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Čočo said:

Bahar je jedan Gospodin za sve u klubu. Ako se ispostavi da je istina da je naplatio samo 6 meseci ugovora ja mu još više skidam kapu. Ja bih im poslednji dinar uzeo. Žao mi je što nije uspeo ali i dalje stojim pri tome da ima potencijal da njegove ekipe napreduju. Samo je potrebno vreme koje mi nikad nemamo. 

 

I meni je jako zao sto nije uspeo, imao je odlicnu priliku za to, dosao je sa pedigreom, sve se nekako poklopilo... Ali nesto je u nekom trenutku krenulo po zlu. I dalje nije moglo. Bas grozomorna polusezona. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Steve Gerrard said:

Sa drugog foruma,dobro obavijesteni clan. 

Sad ce vjerovatno opet nanovo reset ekipe da ide kad smo ovaj haos napravili, vjerovatno ce ici prodaja mijatovica bukarija i tako pojedinih nosioca, dok ce milunovic rodic kanga da ostanu i opet nista nismo uradili...i trajace tako do nekih srecnijih vremena

Da, da..evo i Kurir piše isto...samo ono sto je zaradio do decembra (a zna se da Kurir pise samo istinu :) .  Hvala druze.

45 minutes ago, Ab1995 said:

Nzm na šta te asocira :)...Inicijali su u pitanju 😉

Mislio sam da nedostaju inicijali jednog grada. :) Izvinjenje sto zaglupljujem temu.

Edited by Mendez
.
Link to comment
Share on other sites

Rodic je vrlo sumnjiv igrač. Crv sumnje u meni je da je ovo mozda namerno uradio,  jer je Bahar bio na ivici da posle derbija dobije otkaz. To jst znalo se ako ne dobije derbi da je raskid neminovan.

Ko normalan startuje klizecim u sesnestercu , gde je protivnik skoro ledjima okrenut, a lopta ide u gol aut.

Ako nije namerno ovo uradio, onda je nerealno glup. 

U svakom slučaju ako ostane rodic, to ce biti poraz svih nas. Njemu je zapad zvizdao ove jeseni, pa ga sklone, i onda samo igra utakmice LS i sad derbi.

Moje lično misljenje je da je rodic vrlo sumnjiv. Pogledajte mu samo reakciju nakon starta. 

Ovo je nekome glupo sto pisem, ali ovde nisu cista posla. 

  • Like 12
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, No name said:

Rodic je vrlo sumnjiv igrač. Crv sumnje u meni je da je ovo mozda namerno uradio,  jer je Bahar bio na ivici da posle derbija dobije otkaz. To jst znalo se ako ne dobije derbi da je raskid neminovan.

Ko normalan startuje klizecim u sesnestercu , gde je protivnik skoro ledjima okrenut, a lopta ide u gol aut.

Ako nije namerno ovo uradio, onda je nerealno glup. 

U svakom slučaju ako ostane rodic, to ce biti poraz svih nas. Njemu je zapad zvizdao ove jeseni, pa ga sklone, i onda samo igra utakmice LS i sad derbi.

Moje lično misljenje je da je rodic vrlo sumnjiv. Pogledajte mu samo reakciju nakon starta. 

Ovo je nekome glupo sto pisem, ali ovde nisu cista posla. 

Rodić je oduvek pravio ove idiotske startove.

Nije tu ništa sumnjivo,nego je on prosto glup.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Normalno da smo svi navijali da uspe, ja prvi ali jbg kad sa ovakvom ekipom neracunajuci pripreme ti je najjaca ekipa koju si pobedio Novi Pazar bez Sume i Ljajica onda jbg ne znam koj klub bi ga trpeo. On bukvalno nijednu jacu rkipu nije pobedio sve porazi i 2 neresena rezultata sa TSC i YB kod kuce.

Sistem se ne gradi kako je on krenuo, svako kolo menjanje formacije i postave to se tako ne radi. Kad imas poveranja u to sto gradis ti ne menjas non stop formaciju vec igras jednu dok stvari ne legnu na mesto, mi smo u zadnjih mesec dana igrali jedno minimum 4 razlicitih formacija. Protiv Spartaka 4-4-2 romb, 4-3-3 derbi krenuli sa nekom 4-2-1-3 pa presli na 3-4-3 zavrsili sa pitaj Boga kojom.

Sto se kaze sam pao sam se ubio.

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Bahar nije pao sa neba, pobedio je Mistera sa skromnim timom, premudri i preposteni Terza je pomislio da je ovaj Murinjo i to je to.

Bahar je promovisao Nedeljkovica, Lucica, Mijatovica u prvotimce, nije da nije i Mitrovica pokusavao da ozivi, kao i Stamenica. Moje misljenje je da su samo Nedeljkovic i Mijatovic opravdali.

Ipak Bahar ne ostavlja problem na tabeli, to ce se lako korigovati.

Ostavio je nesklad u ekipi, koju treba balansirati.

Nezadovoljnog  Dragovica jos danas razduziti, Rodica udaljiti iz kluba.

Ovima sto istice ugovor, a ima ih podosta, takodje staviti u drugi plan i ne produzavati.

Prodati Bukarija.

Vratiti Djigu sa pozajmice.

Naci klub Degeneku.

Dovesti stopere i levog beka, defanzivnog veznog i uvoditi ih u sistem za kvalifikacije.

Nije mi jasno zasto Milojevic kao da je jedini, covek je dosegao zenit sa Zvezdom i tesko je ocekivati da ponovo kliknemo.

Iako sam protiv njegovog vracanja, ne dozvoljavam da ga polivaju govnima, jer covek nije zasluzio vredjanja.

Ni Bahar, ni Rodic ne zasluzuju tajodje, adresa je samo Terzic za takve stvari.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...