Jump to content

FK Crvena zvezda 2023/2024 - Slavni dani nase buducnosti?🏆


Kooineeperk

Recommended Posts

Divan docek za coveka koji nas je stavio na evro scenu i ubacio milione u klub. Kad se setim koliko nam je nesrece doneo posle silnih slavnih godina u evropi, jos imam novne more od Salcburga, Helsinkija, Krasnodara, Liverpula...

 

  • Like 7
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, NikeAir said:

Ne mislim da je Milojevic najbolje resenje,ali u ovom trenutku zaista ne znam ko bi od domacih trenera mogao da dodje umesto njega.O strancima posle Bahara ne treba ni pomisljati...

Niko. Domaci treneri su dunsteri i najveci krivci za trenutno stanje u nasem fudbalu. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, nik_nurse said:

Pa on sada neće imati jeftin tim nego skuplji,tako da videcemo kako će se sada snaći,plus evidentno je da mu je karijera u padu,jel ti da se zadržiš samo tri meseca na Kipru nešto govori.

Da ga vidimo sa skupljim timom, pa onda da sudimo. Činjenica je da se dokazao sa skromnim i jeftinijim timom i imao rezultate. Kakve takve ali je imao.  Tvrdim da sa onim sto je imao u timu bolje nije mogao da igra, i da je izvukao  maksimum. 

Link to comment
Share on other sites

putuj igumane i sad provodi dane sa svojom porodicom do mile volje i ni blizu vise marakane nemoj prilaziti. 

Onakav diletant nam se jos nije dogodio ( slicno kao Avram Grant komsijama ).

U sustini i nisi trener nego menadzer a meni kad bude do menadzerisanja, odigracu igricu. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Pre par dana Mrkela navodno daje punu podrsku Baharu, a onda ga otpustaju sat vremena posle izgubljenog derbija i izgleda se vec zna ko je novi trener sto znaci da je to od ranije dogovoreno. Sad krece borba svim silama na titulu, to je jedino vazno, a posle cemo misliti za dalje, nemojte sad da nam remetimo klub. Kad se uzme titula u konkurenciji sa Duljajom i Severinom to ce se predstavljati kao veliki uspeh, a onda ponovo svaki dan izjave po medijima kako stvaramo mocan tim za Evropu. U medjuvremenu navijaci sa severa koji jedini imaju moc da nesto promene ce da cute i da nas ubedjuju kako je sve dobro, te da je najbitnije napuniti sto vise stadion protiv Javora, jer sada je najbitnije i sad cemo da vidimo da li smo pravi!!!

 

Ko nas jebe bre, mi bolje ni ne zasluzujemo. 

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Čvarkov said:

Sunovrat je ove sezone krenuo prodajom Erakovića, negde je i pošteno da se ovako vrati.

 

Brt Erakovic jeste bio vazan sraf u odbrani al nemoj ni da pravimo mitsku zver od njega. Sunovrat nije mogao da krene kad nije bilo odakle da se sunovratimo, Baharova najbolja utakmica je bila revijalna protiv Fiorentine kad su oni tek poceli s pripremama i bukvalno iz aviona izasli na teren. Mi nismo povezali 2 normalne utakmice sa njim. I ima veze sa Erakovicem, i nema. 

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, No name said:

Druze imao je rezultate,  sa mnogo jeftinijim timom. Sta ovde nije jasno. 

Kako bi ti postavio igru a u timu ti Vujadin, Zule, Srnic, gobeljic? Da li je mogao da igra drugacije od onoga sto je igrao?

Ja pričam o 2019. godini.

Trojica od te četvorice nisu bila tu, a četvrti je bio njegov miljenik, pa je u tom derbiju izveo tim sa pet odbrambenih igrača.

Milojević je što je više sredstava imao bio sve lošiji u vođenju ekipe.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Crni said:

Divan docek za coveka koji nas je stavio na evro scenu i ubacio milione u klub. Kad se setim koliko nam je nesrece doneo posle silnih slavnih godina u evropi, jos imam novne more od Salcburga, Helsinkija, Krasnodara, Liverpula...

Uživao si protiv Helsinkija?

Link to comment
Share on other sites

Ja pričam o 2019. godini.
Trojica od te četvorice nisu bila tu, a četvrti je bio njegov miljenik, pa je u tom derbiju izveo tim sa pet odbrambenih igrača.
Milojević je što je više sredstava imao bio sve lošiji u vođenju ekipe.
Gde me podseti.. Miloje se tek proslavio u derbijima u pm
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, VukVule1988 said:

Ovo sa Baharom je lose izgledalo, ali ako vrate Miloja onda smo napravili 2 koraka u nazad. Jos nam samo fale nazad Borjan i Srnic, nova sansa za Katajia, Rodica i Milunovica.

Zaboravio si Žuleta, Pankova, Pešića, Pavkova svi aktivni na tržištu. 

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Jos ne mogu da verujem šta je uradio Rodic. Stisli smo ih, redjali sanse, i onda covek u bezopasnoj situaciji , startuje sa ledja u šesnestercu.

Kruna sezone za coveka koji nije spreman za profesionalni fudbal i koji presedi svaku utakmicu u ligi ( odmara) i onda igra samo LŠ I DERBI. 

Bravo Bahare, bolje nisi ni zasluzio. 

 

Hvan izgibe na sredini, a micko se krije od lopte, covek nije sposoban da primi i preda loptu. Kataji koji lelemuda svaki put , i koji ne trci igra 90 min.

Olajinka bambi na ledu. Covek ne vlada sopstvenim nogama.

Sebicni bukari koji ne daje loptu u 45 min kada smo otvorili kontru. Zajista previse.Ovo je kruna rada Bahara. Lopta nikad ne Laze.

Link to comment
Share on other sites

Dok se ne otera Vučić, Terzić će sa lapa. Dok ne ode Terzić funkcionisaćemo ovako kako funkcionišemo. Gde si mišu, javi se sad? Daj interviju o nikad jačoj Zvezdi. Iz godine u godinu mi samo nazadujemo. 

Screenshot-20231220-215050-com-instagram

Njega vam nikad neću oprostiti. 

  • Like 11
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Abizolirni said:

da je to Rodicu prvi put pa i da se cudimo, ali momak je zestoka sirovina ( umislio da je Gatuzo ) i jednostavno ne razmislja ili nema cime. Koliko puta je dobio crveni u EU utakmicama tj 2 zuta bez ikakvog razloga. Startovi za zatvor i sl...

Pored Bahara, ako on ne dobije ispisnicu, i još nekolicina poput Mijailovica, Kataia,  mi napred necemo moci ma ko seo na klupu. 

Kako je prošao rodic filtraciju letos i nije otisao pod ruku sa gobeljicem i borjanom niko ziv ne zna.

Covek nas je sahranio nekoliko puta u Evropi sa crvenim kartonom, i takodje  nas direktno kostao poraza u Grckoj protiv Olimpijakosa da prezimimo u Evropi kada je zbog svoje spreme bio zamenjen u 70 min , gde ulazi Zander i pravi penal .

 

 

Edited by No name
Link to comment
Share on other sites

Neverovatna je slicnost izmedju KK i FK, likova koji ih vode a kojima je mesto iza resetaka, nesposobnim podguznim muvama kojima su okruzeni, defanzivno orijentisanim trenerima koji su ostavili neizbrisiv trag i za kojima posezu kad god je frka, i navijacima koji nemaju problem ni sa jednim ni sa drugim.

  • Like 4
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Titulu bismo osvojili i da igramo bez trenera. Barak je napravio gomilu gluposti, i zasluzio je da ode. Ali ne treba da ga menja, kako Markos lepo rece, covek koji je dobio otkaz u osmoplasiranom klubu kiparskog prvenstva. Ekstremno populisticki potez uprave, na stranu sto je ovo jos sigurno par miliona evra duga. Ja sam poprilicno siguran da je narastao na 100 miliona.

 

Ja Baharu najvise zameram 3 stvari:

 

- maltene redovne izmene posle prvih 45 minuta. Ovo je nesto sto me izludjivalo kod V. Milojevica, a Bahar ispao jos gori.

- potpuno lutanje sa formacijom, i nijedanput izveden isti tim u 2 uzastopne utakmice (mozda u prva 2 kola prvenstva)

- sraman odnos prema Krasu/Krasou.

 

S druge strane, Baharu ne mogu da zamerim promasaje Serifa i Bukarija u Bernu, Kataijev sut glavom na vrh tribine i Rodiceve budalastine danas. Rodica sam dugo branio, posto je dosao umesto Noja Andjelkovica koji mi je ostavio toliku traumu da mi 3 psihijatra ne bi pomogla. Ali posle ovih svinjarija veceras, nadam se da je zavrsio svoje u Zvezdi. 

 

I ovakvim kljakavima kakvi smo, falilo je malo srece da prezimimo u Evropi i budemo prvi. Verovatno je nismo ni zasluzili.

 

Bice zanimljiv prelazni rok. Vec je sada ogromna guzva u napadu, posto za jedno mesto imamo 5 kandidata, mada ocekujem da Olajinka bude bolji kod Miloja. Mislim i da ce Ivanic traziti da ode. Dragovic i Bukari su sigurica, verovatno i Mijatovic. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, No name said:

Pored Bahara, ako on ne dobije ispisnicu, i još nekolicina poput Mijailovica, Kataia,  mi napred necemo moci ma ko seo na klupu. 

Kako je prošao rodic filtraciju letos i nije otisao pod ruku sa gobeljicem i borjanom niko ziv ne zna.

Covek nas je sahranio nekoliko puta u Evropi sa crvenim kartonom, i takodje  nas direktno kostao poraza u Grckoj protiv Olimpijakosa da prezimimo u Evropi kada je zbog svoje spreme bio zamenjen u 70 min , gde ulazi Zander i pravi penal .

 

 

Zna se zašto Rodić opstaje samo se ćuti. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...