Jump to content

FK Crvena zvezda 2023/2024 - Slavni dani nase buducnosti?🏆


Kooineeperk

Recommended Posts

I zaboravih da kazem u prethodnom postu da je na sve to Drago stavljen u jako nezahvalnu poziciju da sam drzi tu stranu bez kvalitetnog beka.

Koliko je bitan kvalitetan bek za stopera na toj strani smo videli sinoc, dok su igrali zajedno Kosta i Djiga delovali su kao Kafu i Stam cim je Kosta izasao odma problemi, nesigurnost i glupi penal.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Čočo said:

Zato što se Dragović nema više želju da igra kod nas, zato što je još pre godinu dana hteo da ide, zato što je ostao i ovih godinu dana duže jer voli Zvezdu i verovao je u nju. Sad mu je već dosta. Njemu a ne nama. Zato zbog njega treba da ide. Jer svaki igrač je bolji od onog igrača koji je nezadovoljan. I njegov odlazak nema apsolutno nikakve veze sa našim željama da i Terzić i kompanija odu. Nema potrebe da mešaš babe i žabe.

Moram da budem direktan i pitam da li ovo što pišeš znaš lično od Dragovića ili je neki tvoj zaključak?

čak i da prihvatim da je nečim nezadovoljan treba to rešiti i nastaviti dalje a ne oterati najboljeg igrača i kapitena ekipe

 

 

Edited by Perkos2
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Perkos2 said:

Moram da budem direktan i pitam da li ovo što pišeš znaš lično od Dragovića ili je neki tvoj zaključak?

čak i da prihvatim da je nečim nezadovoljan treba to rešiti i nastaviti dalje a ne oterati najboljeg igrača i kapitena ekipe

 

 

Bio je nezadovoljan jer mu nije dopušteno da ide još prošle godine. Kviska za rešavanje negove želje za odlaskom smo iskoristili početkom ove godine zbog LŠ i data mu je kapitenska traka. Tako da ne postoji više ništa na osnovu čega možemo da ga zadržimo. I ne teramo mi njega nego on sam traži da ode. A i ističe mu ugovor na leto koji on neće svakako hteti da produži. Zato i očekujem da će na zimu da ide dalje. Najveći Zvezdaš u novoj istoriji je ponosno i pored svega svoj ugovor odigrao do kraja. 

Edited by Čočo
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Čočo said:

Bio je nezadovoljan jer mu nije dopušteno da ide još prošle godine. Kviska za rešavanje negove želje za odlaskom smo iskoristili početkom ove godine zbog LŠ i data mu je kapitenska traka. Tako da ne postoji više ništa na osnovu čega možemo da ga zadržimo. I ne teramo mi njega nego on sam traži da ode. A i ističe mu ugovor na leto koji on neće svakako hteti da produži. Zato i očekujem da će na zimu da ide dalje. Najveći Zvezdaš u novoj istoriji je ponosno i pored svega svoj ugovor odigrao do kraja. 

Sve ovo što si pobrojao da se rešiti za 5 minuta ozbiljnog razgovora i ozbiljne ponude za produžetak saradnje. Čini mi se da se "klubu" ne produžava saradnja pa čini sve da Dragović bude "nezadovoljan" kako bi se javnost okrenula protiv njega. Još im je tu i Spajić poznat po izvršavanju specijalnih zadataka protiv saigrača koje "klub" želi da otkači.  

Link to comment
Share on other sites

Just now, Venger said:

Evo Mrkela stoji uz Bahara, kaze da smo se sad najbolje pokazali. Slican se slicnom raduje.

Najgore od svega ako Bahar krene sa odličnim rezultatima i sledeće godine u Evropi, Terzić i Mrkela ima da se busaju u grudi kako su ono najbolji i kako svi kad su terali trenera ono su znali da je Bahar najbolji. A nema veze to što bi ga oterali još juče samo da ima jeftiniji ugovor. 

2 minutes ago, СтелаРоса said:

Uzmite sa rezervom jer je neproverena informacija, ali navodno njegova porodica nije u Beogradu sa njim. Proletos je dobio sina, zato je i zeleo na leto da ode iz Zvezde i preseli se kod njih (nisam siguran da li su u Austriji). Sustina je da nema problema na relaciji klub-Dragovic.

Tako je. Njegova sledeća destinacija je Austrija iz Wiene gde mu je i porodica. I tu želi da završi karijeru. 

3 minutes ago, Perkos2 said:

Sve ovo što si pobrojao da se rešiti za 5 minuta ozbiljnog razgovora i ozbiljne ponude za produžetak saradnje. Čini mi se da se "klubu" ne produžava saradnja pa čini sve da Dragović bude "nezadovoljan" kako bi se javnost okrenula protiv njega. Još im je tu i Spajić poznat po izvršavanju specijalnih zadataka protiv saigrača koje "klub" želi da otkači.  

Ne znam kako više da ti objasnim da ne postoji novac i razgovor koji bi mu promenio odluku. Sve sam ti već rekao. Kao i Kampaco ove godine. Na trepavicama možemo da dubimo odluku promeniti neće. Treba da smo srećni što je i ovih bonus godinu ostao. 

Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, Perkos2 said:

ja nisam do sad čuo tu teoriju već da je njegova ljutnja zbog sastava ekipe i slabog kvaliteta koji su ostavili u odbrani pa primamo golove i po našim livadama

 

Pa to sto si cuo jednostavno nije tacno... Čočo je sve lepo napisao... Jedino sto nema mi sta da budemo srećni sto je ostao i ovu godinu (kao da je on odlučio da nam ucini i ostane) , jer se nije pitao on nego klub... Da se pitao samo on odavno ga ne bi gledali u našem dresu... 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Čočo said:

Ja bih prvo umesto Bukarija probao Radonjića da vratimo. 

 

Pod uslovom da on i Bahar nadju zajednički jezik ...

Nešto mi se  mnogo kačio sa Jurićem u Torinu,ako tako bude i sa Baharom možda je bolje da ne dolazi ...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, vrulk said:

Pa to sto si cuo jednostavno nije tacno... Čočo je sve lepo napisao... Jedino sto nema mi sta da budemo srećni sto je ostao i ovu godinu (kao da je on odlučio da nam ucini i ostane) , jer se nije pitao on nego klub... Da se pitao samo on odavno ga ne bi gledali u našem dresu... 

Klub koji jedva čeka da nekog preproda jedino Dragovića nije prodao. Malo vam šuplja priča

Link to comment
Share on other sites

Srpski napadaci Andrej ilic 2000 i Bojan Radulovic 1999(dao gol danas Paoku)  uz makedonca Miovskog, su na listi zelja Rendzersa,

Ilica(dao gol za pobedu protiv Fiorentina) trazi i gradski rival Seltik

 

Eto pojacanja koja su jeftiniji i mnogo bolja od Šerifa Nedajea, i mladja, i domaci igraci 

 

Cestitke na novom evropskom prolecu Dejanu Stankovicu. 

Edited by vlaDixXx
  • Like 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Brajan Danston said:

Po informacijama koje imam, a nisu nimalo naivne, postoji velika šansa da u zimskom prelaznom roku prihodujemo preko 20 miliona evra od prodaje igrača. 

 

Šteta što će te pare završiti znamo svi gde. Jebiga... 

Ako prodamo decu onda i da je 40 zabole me k... Sve prikazujemo kao uspeh a dobicemo da kupimo jos tri serifa a prodacemo svoju buducnost

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Upravo ce decu i prodati, to je 1 kroz 1, jer to je politika "uzmi sad i odmah, sutra mozda sjasemo"...

Bez plana, stihijski i ad hoc - tako klub funkcionise odavno, a proklete parustine koje su se slile posle dobrih rezultata u jevropi poslednjih godina samo su produbile rupu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...