Jump to content

FK Crvena zvezda 2023/2024 - Slavni dani nase buducnosti?🏆


Kooineeperk

Recommended Posts

Ova Mladost ima potencijal za sasvim pristojan fudbal, ali ljudi su se branili citavo 2/2 umesto da napadnu ovu skalameriju od Zvezdine odbrane.  

 

Ovo danas je bilo na granici izmedju odvratnosti , uzasnosti i katastrofe od igre, to cak i pobeda od 5 1 ne moze da zamaskira ovu bedu od stanja u kome je klub trenutno sto se tice samog terena.

 

U derbiju sta bude bice, sa ovakvom KRSH igrom, uzasnom psihologijom, nacisto sjebanim momentumom i sampouzdanjem, da je FKP malo jaci, to bi bio cist kec, ovako su i oni uzasni pujutuci cirkus, jos gori cak i od najgore varijante FKCZa, ali opet ne verujem da ce FKCZ moci na JNA do pobede, jako tesko. 

 

Poen tamo je puna kapa, NAJGORA fudbalska jesen sto se tice igre, NE PAMTIM bedniji govor tela i NE PAMTIM da su svi , ali znaci SVI do jednog od jula od decembra postali duplo gori fudbaleri nego sto jesu. 

Ko je kriv, ne znam, vise puta sam napisao da je uprava najveci krivac, trener nije sam dosao, trener radi koliko moze u uslovima kad mu je otezana komunikacija, prvi put van svoje zemlje. Fudbaleri su isto tako veliki krivci, jer koliko trebas da budes bez srama i stida pa da non stop izlazis kao prebijana macka na teren, bez ikakvih emocija i zelje. 

 

Bravo Terzicu , treba biti umetnik i sjebati klub od trenutka kad si znao da ces igrati LS. 

 

Sad kad si obavio posao, napunio dzepove, kupi prnje i odjebi od kluba!!!!

Edited by Ljubitelj baklave
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Da i meni deluje da mu vise odgovara u sredini nego na krilu, bas me iznenadio pre svega danas manje u kupu. Kretnja bez lopte mu je odlicna ne stoji u mestu ni tren, da pas i odmah nastavlja kretnju odlican je, svakako ne potencijal kao Mijatovic i Nedeljkovic ali moze da postane odlican igrac za Zvezdu.

Link to comment
Share on other sites

Inace, Maksimovic je x puta veci talenat od svih njih. 

 

Lucic je fudbaler u pokusaju, taman za Cukaricki, o Mitrovicu ne bih, a i nisu klinci vise, imaju 21,22. Klinci su ovi sa 17,18,19. 

 

Maksimovic, Nedeljkovic, Knezevic, Mijatovic, Sljivic, mali Stojanovic iz Grafosa i jos neki. 

Od silnih milion na klupi, mi uvodimo decu klasa 2005 da cupaju stvari.

 

Cudne stvari se desavaju u FKCZ, zaista. 

 

Ali kao sto neko napisa, Bahar je bar dao sansu svesno ili nesvesno, sasvim pristojnom broju nase dece. Naravno, bagra iz uprave ce prodati i Nedeljkovica i Mijatovica na prvu jacu ponudu. 

Edited by Ljubitelj baklave
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, tsva said:

Treba imati muda u must win situaciji igrati sa 5 bonusa. Knezevic mnogo bolji od Lucica. Zao mi samo st ce mafija da ih proda pre nego sto fudbalski prohodaju. Da nije tako, mogla bi se lepa osovina sastaviti na duze staze.

Nisu to nikakva muda brate moj,  to su ocajnički potezi,  i slamka spasa bahara od davljenja. Kad je izgustirao ispušene mustikle i "pojačanja", kada nije dalo rezultata, onda daj mlade pa sta bude. Ako dobije ide prica dao sansu ' vizionar ", ako izgubi,eto sta hocete ubacio sam i mlade. 

On je samo imao srece da mladi Mijatovic pogadja i vadi ga iz bule, i to koji put.

Koliko veruje Mijatovicu videli smo u utakmicama ,gde svi imaju prednost u odnosu na njega. 

Isto tako koliko puta je Mijailovic igrao desnog beka  da bi bahar shvatio da je bolje Nedeljkovic nego njegov prvi izbor.

 

 

 

 

Edited by No name
  • Like 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Odlicne skoro "dabl dabl" sezone na pozajmicama Knezevica, i tek sad debituje u 20toj godini u zvanicnoj prvoligaskoj utakmici za Zvezdu,valjda ce se na zimu vratiti Nikola Mituljikic... 

 

Sremcevic 2006 mora bude prioritet ili  mozda vracanja levonogog naseg bivseg djaka napadaca Burmaza 2001(drugi sterelac lige) ili dati sansu Kahvicu 2004 konacno

(malog Cvetkovica 2007 i Lukovica 2005 tesko mozemo dovesti, i bolje za njih) 

 

Ima itekako zanimljivih mladih igraca u nasoj ligi(skoro Terzic rece da nema) ima bar jos 4,5 mladih igraca koji bez problema mogu da igraju u blizancima i mnogo manje kostaju od skupocenih promasaja

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Silue iz Mladosti je duplo bolji od NeDaye-a Golove. 

Em mladji, em bolji. 

Ostace upisano da su klinci dobijali sanse ove jeseni, ali koliko je to svesno, a koliko iznudjeno, o tome mozemo pisati. Nedeljkovic uopste prva dva meseca nije bio u planu, sve dok nisu usledili porazi od Vozdovca i Cukarickog, Sljivic je davno prebacen u Grafose, a Mijatovic vise startuje sa klupe nego u startnoj postavi. 

 

Opet, imali su slucajeve kad su Milojevic 1 & 2 ubacivali Srnice i Gobeljarde da zatvore utakmicu na 3 0  i na +20 poena prednosti. Kod Milojevica je Veljko Nikolic dobio sansu u leto 2019 sa punih 20 ljeta. To nisu klinci u pravom smislu te reci, vec formirani mladici koji moraju da prave razliku u ovoj ligi. 

 

Klinci su ovi od 16,17,18 ljeta. 

 

Perica i Deki su sa nepunih 18,19 pravili dar mar u Evropi , svojevremeno. 

 

Edited by Ljubitelj baklave
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Meni bas zbog tih klinaca i nije toliko mucna polusezona. Mijatovic, Lucic, Nedeljkovic, Stamenic, Djiga, a evo sad i Knezevic. Ne secam se kada smo poslednji put ovoliko mladih igraca ne samo promovisali nego se i oslonili ozbiljno na njih. Iskreno, mucnije su mi bili neki periodi kod Dekija i Miloja gde smo pobedjivali bez problema ali sa mediokritetima od igraca gde uopste nisam video neki prostor za napredak.

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, СтелаРоса said:

Meni bas zbog tih klinaca i nije toliko mucna polusezona. Mijatovic, Lucic, Nedeljkovic, Stamenic, Djiga, a evo sad i Knezevic. Ne secam se kada smo poslednji put ovoliko mladih igraca ne samo promovisali nego se i oslonili ozbiljno na njih. Iskreno, mucnije su mi bili neki periodi kod Dekija i Miloja gde smo pobedjivali bez problema ali sa mediokritetima od igraca gde uopste nisam video neki prostor za napredak.

 

Trener im je dao šansu i to ne po minut nego baš da pokažu kvalitet ali znamo svi da to znači njihovu brzu prodaju a za to nije kriv trener.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, No name said:

Nisu to nikakva muda brate moj,  to su ocajnički potezi,  i slamka spasa bahara od davljenja. Kad je izgustirao ispušene mustikle i "pojačanja", kada nije dalo rezultata, onda daj mlade pa sta bude. Ako dobije ide prica dao sansu ' vizionar ", ako izgubi,eto sta hocete ubacio sam i mlade. 

On je samo imao srece da mladi Mijatovic pogadja i vadi ga iz bule, i to koji put.

Koliko veruje Mijatovicu videli smo u utakmicama ,gde svi imaju prednost u odnosu na njega. 

Isto tako koliko puta je Mijailovic igrao desnog beka  da bi bahar shvatio da je bolje Nedeljkovic nego njegov prvi izbor.

 

 

 

 

 

Истине ради клинци су добијали шансу и на припремама и од почетка сезоне. Некад више некад мање.  А ростер је довољно велик да је наводни очај могао крпити лагано увијек са другим играчима. Ово са младим играчима му не може нико замјерити поготово када се сјетимо претходника који су имали и +20 када нису имали петљу за клинце.

Мени данас баш драго и за Кореанца, заслужио је. Која штета што је стока неке довела са закашњењем а неке промашила што се тиче прелазног рока а све представили као бајку и још најавили промјену у модеран фудбал. Да је испоштовано као што је обећано могло је бити много боље...

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, No name said:

Ako dobije ide prica dao sansu ' vizionar ", ako izgubi,eto sta hocete ubacio sam i mlade. 

Ajde ne pričaj te stvari. Daje im šansu od početka sezone, nekome više, nekome manje. Nedeljković i Lučić su standardni. Mijatović ima dobru minutažu. Igrali su i u LŠ, što je do sada bio san za klince. 

Može da mu se prigovori svašta, ali da generalno ne daje šansu klincima, nije baš istina.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, Wake in Fright said:

Je li Knežević vezni igrač ili krilo? 

 

Vezni, moze i 10 i 8. Nema brzinu za krilo, generalno mu je ona i najveci problem, ali je bas dosta odgovoran i zahvalan igrac, i to sto nije brz kompenzuje time sto ima mozak i trci i za druge. 

 

Dragovic je bio kriminalan juce. Svakako treba sad u januaru razmisljati dugorocnije i nek ga puste vise da ide, ako mu se ide toliko. Samo se bojim da ce njega da zadrze, a da ce da prodaju i Nedeljkovica u Lajpcig i Mijatovica u Fejnord. Bukari takodje ide. Mitrovic je zaboravio i ono malo sto je znao fudbala, ali je svakako po karakteristikama vise bek nego krilo. Mada sumnjam da on to hoce da igra. 

 

Sremcevic iz Lucana zanimljiv igrac, i dobro pitanje za ove nase strucnjake kako je dete iz Kragujevca otislo u Lucane, a nije doslo u Zvezdu. 

Edited by Markoss
Link to comment
Share on other sites

Dobro jbg ne mozes pa ni svakog mladog igraca da pokupis… 

 

Mi kao navijaci moramo da podignemo glas protiv ove pijacarske politike lopine Terze bez toga sigurno nece nista da se promeni. Ja razumem u potpunosti da mi kao klub zivimo od transfera igraca ali bas zbog toga ne bi smele stvari da se gledaju kratkorocno.
Kosta nzm da li je skupio 15 utakmica za prvi tim, Mijat nesto vise i vec vrede 7-8m zar onda nije logicnije da im damo minutazu nosioca pa da ih posle sezone-dve prodamo za 15-20m i prakticno samo od njih obezbedimo godisnji budzet. 
Ovo sto oni rade je bukvalno za motku a sever mudro cuti i ako su oni jedini koji bi mogli to da promene ne njima je Bahar najveci problem. Ko zna mozda su i u transferima partneri sa Terzom ne samo u izgradnji.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Nele said:

Dobro jbg ne mozes pa ni svakog mladog igraca da pokupis… 

 

Zvezda sa resursima koje ima i novcem koji ulaze u mladje kategorije, doslovno nikog ne sme da propusti. Ok je da neko dete ode u Partizan (faktor navijackog opredeljenja, opet prestiznosti, bolje prodornosti u prvi tim,  klub sa reputacijom), ali da ode iz Kragujevca u Lucane, ili kao Milosevic sto je iz Cacka dosao u Novi Sad, to je vec nedopustivo. 

 

Mislim za malog je i bolje sto nije dosao, jer bi sad verovatno igrao za omladince Graficara. 

 

Za Kostu i Mijata je svakako i bolje sto pre da odu, pogotovo jer su to Salcburg i Fejnord, gde ce objektivno moci da pokazu sta znaju i gde ce da ih istrpe. Za Zvezdu je to naravno katastrofalno i samo pokazuje koliko se ovde radi "od danas do sutra". 

Edited by Markoss
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Markoss said:

 

Zvezda sa resursima koje ima i novcem koji ulaze u mladje kategorije, doslovno nikog ne sme da propusti. Ok je da neko dete ode u Partizan (faktor navijackog opredeljenja, opet prestiznosti, bolje prodornosti u prvi tim, a opet klub sa reputacijom), ali da ode iz Kragujevca u Lucane, ili kao Milosevic sto je iz Cacka dosao u Novi Sad, to je vec nedopustivo. 

 

Mislim za malog je i bolje sto nije dosao, jer bi sad verovatno igrao za omladince Graficara. 

Dobro slazem se generalno, mada ne znam niti sam upucen kao ti ali mozda su imali u tom trenutku vece talente u toj generaciji na njegovoj poziciji pa nisu hteli da preklapaju, mozda gresim moguce da je i bio propust.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Nele said:

Dobro slazem se generalno, mada ne znam niti sam upucen kao ti ali mozda su imali u tom trenutku vece talente u toj generaciji na njegovoj poziciji pa nisu hteli da preklapaju, mozda gresim moguce da je i bio propust.

 

Prvi spic generacije 2006. je bio Luka Djordjevic kog su gurali (sa razlogom, dobar je bio) do kadeta, a onda su procenili da to nije to i ovaj je otisao u Cuku. Onda su doveli Markocevica iz Bosne i Golubovica iz neke skole fudbala u BG, gde ovaj prvi objektivno nije ni blizu materijala za Zvezdu, a drugog su pustili letos u IMT, igrao je cak i protiv nas za prvi tim. Sva trojica, tanki i za Graficar.

 

Tim gore sto je bukvalno toj generaciji i trebao spic, a nisu ga pokupili, ali svakako, ne propustas dobrog igraca zbog preklapanja. To je razvoj, neko moze i za starije da ti igra, imas i taj Graficar, tj mladje selekcije, a mogu i da ti se bore za sansu.

 

Elem, bice Sljivic i Maksimovic dobri igraci, uz Vukojevica i Milosavljevica koji takodje imaju bas dobar potencijal, opet cemo imati dobru decu u prvom timu, samo sto ce i njih verovatno da prvom prilikom zavaljaju. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Najbolje za klub i nešto što bi donelo dobre rezultate, gde bi imao tim koji je željan igre i rezultata bi bilo da se na zimu prodaju Dragović, Kanga, Kangva, Bukari, S. Mitrović, Ivanić ( Dragović i Ivanić prezasićeni i teško da će ikad biti na najboljem nivou bar kod nas) i pronaći neko rešenje da ne gledamo više Šerifa. Dovesti zamene i ono što nam već sad nedostaje ( štopera, levog beka, zadnjeg veznog, desno krilo i napadača. Ostaviti i ne prodavati klince koje pridružiti prvom timu i pružiti im šansu ( Mijatović, Nedeljković, Knežević, Šljivić pa i Maksimović (bez obzira što je još klinac) jer oni mogu sigurno da donesu isto ako ne i više od Kange, Kangve i S. Mitrovića. 

Glazer, rezervni golman

Nedeljković, Djiga, Spajić, nov štoper, Rodić, nov levi bek, L. Nikolić, Hvang, Stamenić, nov zadnji vezni, Knežević, Šljivić, Maksimović, Olajinka, novo desno krilo, Lučić, Kraso, Maksimović, Mijatović, nov napadač. 

I onda se setim da Terza lopina vodi klub i da će rasprodati sve što vredi a da će vratiti Pavkova i ostale polovnjake. 

Edited by Čočo
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Nije u redu da se piše da se igrači ne trude, jer se vidi (ko je bio u KŠ) koliko se cimaju i koliko im je stalo...

 

Bahar luta, menja formacije, menja pozicije igračima, nema prvih 11,nema čak ni prvih 13,14, ne uigrava najjači tim i formaciju... 

 

Ali je glupo reći da ne daje šansu mladima ili da to radi prinudno... Juče je mogao da ubaci kangu(kvangu) , krasoa, serifa a on je na 1:1 na pol ubacio 3 klinca... 

 

I nije tačno da su dogovorene prodaje Nedeljkovića i Mijatovića... 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Markoss said:

 

Za Kostu i Mijata je svakako i bolje sto pre da odu, pogotovo jer su to Salcburg i Fejnord, gde ce objektivno moci da pokazu sta znaju i gde ce da ih istrpe. Za Zvezdu je to naravno katastrofalno i samo pokazuje koliko se ovde radi "od danas do sutra". 

Slazem se da ce za njih dvoje biti dobre sredine za razvijanje, samo ne znam kako ce javnosti opravdati prodaju njih dvojice i Bukarija.

 

Jeste da je to za kasu verovatno oko 20 miliona za ta 3 igraca, samo sto ce nazalost to profuckati na razne Šerife, Krasoe, Djige itd.

 

Da ima malo nekog plana, pa da svo troje ostanu jos godinu dana i da se napravi iskotak za sledecu LŠ i napadne to trece mesto. Mijat i Kosta bi jos vise napredovali i tako bi dobili na ceni ( Mamicev recept) 

Link to comment
Share on other sites

Potpuno se slazem sa @Čočo prodati starije igrace i Bukarija uz pojacanja na nekim pozicijama izgurati ovu i sledecu sezonu sa klincima vec sad imaju kvalitet za takmicenje sa ovim Partizanom jos ce to samo da raste. Cak bi i Glazera prodao ako to znaci ostanak Mijatovica, Koste, Sljivica i Maksimovica.

 

                Glazer/ili neko drugi

 

Kosta  Djiga  Drkusic/neko drugi Pojacanje

 

             Stamenic/Ado ili pojacanje

 

      Hwang (c)     Kraso/knezevic/sljivic


 

Pojacanje             Olajinka/Maksimovic

 

                    Bekam/Ndiaye

 

 

Ovo da bude osovina tima od starijih bi ostavio jedino Kataija ako zeli samo jer nas je godinama zaduzio naravno ako prihvati ulogu.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...