Jump to content

FK Crvena zvezda 2023/2024 - Slavni dani nase buducnosti?🏆


Kooineeperk

Recommended Posts

Baharu na ovim rezultatima u LS bi malo ko zamerio da mi igramo ocekivano u prvenstvu i tu drzimo sve konce u rukama.

Ovako posle sramnih partija u JSL ljudi ocekuju da se vadimo u LS, i onda dolazi do nervoze i nezadovoljstva.

 

Generalno kada se sagleda do sada LS, mi nismo toliko podbacili .

Dve sasvim dobre utakmice protiv Lajpciga , gde smo odigrali i tamo i ovde dva solidna polu vremena, i bili u igri do kraja.Naravno bilo je pomračenje pogotovo u prvom poluvremenu, ali opet ko nema to u nekom momentu.   Pritiskati Lajpcig ovde celo drugo poluvreme i imati sansu u 90 min , i isto tako sa Yang boys-om  ovde nije malo.

Ostaje otvoreno to trece mesto sto se i znalo na samom izvlačenju kuglica. 

 

Licno mu najvise zameram to sto nema startnih 11, sto cesto rotira, menja taktike i formacije. 

Ali i pored svega loseg, a bilo je mnogo loseg kroz celu polusezonu, opet se ukazuje sansa da preko YB uzme prolece,  sto i jeste bio cilj,  i da uzme pobedu u derbiju i tako vrati tim u borbu  za titulu. Prolece i pobeda bi kupili mir a onda i vreme da se posle zimske pauze , restartuje, i vrati na kolosek.

 

Opet ovo je samo teorija,  ali treba ovo sprovesti u praksi...

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Nele said:

Pise se i da za Bukarija imamo ponude od 10 i od 11 ne pise koji klubovi…

 

Nek izboksuju 13 i nek dovedu krilo, levog beka i sesticu za po 4m ovaj milion nek podele 😁

Da su sposobni , i da znaju , oni ( nas menadzment) bi znali da unovče partije Bukarija ( gol u Mancesteru, gol Yang boysu, asistencija u Lajpcigu..i sta sve....momak ima 24 g.

Ali ocekujem da ga prodaju na prvu ponudu od 3-3,5 miliona, i neke procente, koje niko nikad nije video...( nije ni milione ali ajde)..

Imamo posla sa terzicem i to treba imati uvek u vidu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

https://www.maxbetsport.rs/osman-bukari-ponude-odlazak-fk-crvena-zvezda-478218/

 

Navodno za Bukarija dobijamo 11 milki.

 

Jedini igrac koji stvarno pravi razliku na terenu, ne znam kako mi kao klub mozemo da porastemo, ako cemo ovako na prvu da ga pustimo.

 

Vrvt cu i njegove ambicije vece od Zvezde, ali da se uprava potrudi da mu pojaca ugovor na 30% i vise, a ne kao pijani milioneri da sa razbacujemo sa parama.

 

Nmg da zamislim kakav bi tim bio kad bi uparili Bukarija i Radonjica, koliko bi bili eksplozivni

Link to comment
Share on other sites

50 minutes ago, Brajan Danston said:

Možda proba Mijailovića u špicu... 

 

Posle Srnalda i Gobelje, Micko je najzahvalniji igrac.

Polivalentan. Pokriva vise pozicija u timu. Zato je san svakog dobrog trenera.

Zamisli samo da je uparen (mislim na terenu) sa nekim od prethodne dvojice. Ili sa obojicom....

Kakva bi to igra bila....

😄 😄 😄

Link to comment
Share on other sites

Čisto da ne prekidamo tradiciju, novih 11 koji ranije zajedno nisu nastupali. Ja već polako počinjem da verujem u teoriju zavere da se Barak sprda sa ovim našima i da čeka da mu daju štiklu, isplate lovu do kraja ugovora, a on može da se vrati kući. WIN WIN situacija.

Sent from my A063 using Tapatalk



  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Izgleda da je opet radio " bubanj" ...ubacio ceduljice sa 30 igraca, zavrteo bubanj, i kome zapadne prilikim izvlacenja da igra taj i igra.

Drugo objasnjenje ne postoji. 

Ja sam se nervirao na ono sto je radio Vladan Milojevic, ali ovaj ga je nadmasio za sve pare.  Ni jedan isti sastav nije izveo, ni jednu istu formaciju . Neka mu neko kaze da za to sto on radi celu polusezonu postoje pripremne utakmice, gde se kombinuje, menja, uigrava, daje šansa. Sada bi trebao da ima formiran tim , i tim koji je uigran.

Ali neka. Kako radi takvi su mu i rezultati.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...