Jump to content

FK Crvena zvezda 2023/2024 - Slavni dani nase buducnosti?🏆


Kooineeperk

Recommended Posts

4 hours ago, dzoneee said:

Тај еxp goals што су додали на Флешскору је жешћа глупост и појма немам како рачунају то јер неке људе које знам су изгубили брдо пара на кладионици пратећи ту њихову статистику. Ко зна можда је у договору са кладионицама то и постављено :classic_laugh: 

 

 

Ne, nije glupost. Na ogromnom uzorku su izračunali kolika je šansa da s nekog djela terena padne gol. npr. kada si s loptom u nogama na gol crti, a golman je odletio u prazno, xG je 1 (najveći mogući), jer s gol crte je teško promašiti gol. S penala je malo manji, iz kosa unutar 16 još malo manji, s 30 metara još manji itd.
Ako želiš dokaz da nije glupost, gledaj kako će Bellinghamu pasti broj golova po utakmici. Jer je zabio velik broj golova sa pozicija s niskim xG, a to na duge staze nije održivo.

Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, Perkos2 said:

Mislim da ti je ocena preterana, Nedeljković naravno ima puno da uči u fudbalu ali i ovakav je jedini koji smisleno igra na poziciji bočnog igrača. Ako bude vredan i pametan naučuće i poboljšati par nedostaka i napraviti sasvim solidnu karijeru. Samo za to mu trebaju utakmice, dobar trener i podrška kluba


Decko je na vi sa loptom. To ne moze @Perkos2 da se nauci, nazalost. Iz aviona se vidi, ne kazem samo za sinoc protiv Lajpciga.
Ali ajde, vreme ce reci.

"Samo za to mu trebaju utakmice, dobar trener i podrška kluba" - nista od ovoga u Zvezdi nece naci. Gledali smo to milion puta.

Link to comment
Share on other sites

On 11/8/2023 at 12:15 AM, Redstar0356 said:

Da dodju Vladan Milijovic kod kog publika i ne dolazi na stadionu jer nikome nije zanimljiva ona opstrukcija fudbala ili Grof Bozovic  koga je Sasuolo rasturio kao da su Barsa iz prajma

Doduše, sad ne znamo šta ćemo sa tolikom publikom.... Malo, malo pa se otvara i južna tribina kako bi svi mogli da prisustvuju Baharovoj rapsodiji na travnatom tepihu....

Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, Čočo said:

A kako bi ti počeo kad ti bekove igraju Rodić i Mijailović? Igra je na maksimumu. Bolje od ovoga ne može ni jedan trener. Treba sačekati zimu, da se kompletira ekipa sa dva beka i eventualno na sredini jedan igrač. Da do kraja sezone Bahar uradi šta uradi. Ako ne osvoji titulu naravno da se razilazimo. Ali ovako menjati trenera nakon 6 meseci ili još gore, ranije, to je potez koji na žalost priliči nama ali tako ne radi ni jedan pravi evropski klub. 

Jadan on.... Pa on nije ni znao da nema bekove... Krili su to od njega do dan pre prve takmičarske utakmice.... Ovo, onda, objašnjava sav očaj naše igre i taktičku nedisciplinu naših igrača.... 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Hajde da probam malo da skrenem sa teme. Unapred se izvinjavam zbog osisane latinice.

juce sam dosao 20tak min pre tekme na stadion na svoje mesto na zapad. Tu me je sacekao nadrakani momak koji mi je (bezuspesno) objasnjavao da nisam dosao u pozoriste, da je ovo Srbija a ne evropa itd… posto nas je bilo vise i bili smo malo jaci, on se pomerio. Ali da sam slucajno bio sam, ili sa zenom/devojkom verovatno bih morao da se bijem za mesto. Svakako sam celu utakmicu odgledao nervozan i uznemiren. Gorak mi ukus ostaje posto sam i ja nekad davno bio taj glupi agresivni lik “nije ti ovo pozoriste”… Kako biste vi vecinski normalna forumaska ekipa resavali ovakve situacije?

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Bode said:


Decko je na vi sa loptom. To ne moze @Perkos2 da se nauci, nazalost. Iz aviona se vidi, ne kazem samo za sinoc protiv Lajpciga.
Ali ajde, vreme ce reci.

"Samo za to mu trebaju utakmice, dobar trener i podrška kluba" - nista od ovoga u Zvezdi nece naci. Gledali smo to milion puta.

Dečko je igrao prvu evropsku utakmicu pred punim stadionom, ušao da spašava tim posle najgoreg poluvremena u sezoni i sad očekuješ da on izdominira protiv odličnih igrača Lajpciga. I odma operisan je od fudbala. Malo prejaka ocena koji sumnjam da bi izrekao i neko ko je trener 30 godina u fudbalu. Dečko ima potencijal da igra moderan fudbal, ima volju i spreman je da radi pa ja očekujem da bude solidan igrač jedan od retkih koji može i po 30+ puta da se ponavlja po desnom boku. Najlakše je da nabije loptu napred, stane na centar i čuva vazduh, i kao odigrao korektno. Tako može svako da igra, on ima sve da bude moderan igrač a da li će uspeti ostaje pitanje. Propadali su i pet puta veći talenti a uspevali pet puta manje taletnovani.

Edited by Perkos2
Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, bosMan_jr said:

Konkretno sinoc mislim da je Ndiayeov zicer ostao nama kao bar 0.5 xG, iako je bio u ofsajdu, ali posto se nastavila akcija ofsajd nije sviran i ostalo je u statistici iako realno nema nikakvu tezinu


Ali isto tako nije računata šansa Bukarija u prvom gde je vrlo moguće da nije bio ofsajd i da bi VAR reagovao da je bio gol. (Nisam mogao da nadjem nigde taj highlight da pogledam da li je bio ofsajd.)

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Tunji Awojobi said:


Ali isto tako nije računata šansa Bukarija u prvom gde je vrlo moguće da nije bio ofsajd i da bi VAR reagovao da je bio gol. (Nisam mogao da nadjem nigde taj highlight da pogledam da li je bio ofsajd.)

Mislim da je bio i tu ofsajd

Link to comment
Share on other sites

54 minutes ago, berti said:

Je li to Roma dan posle nas igra u Zenevi protiv Serveta?

Joj, lepote. Vadi sportske rekvizite...

 

Ovo može da bude baš zajebano. Italijani su baš kivni na nas od onog sranja u Rimu, i čekaju bilo koju priliku za osvetu. Za naše drugare sa severa se ne brinem, oni su organizovani i sigurno ih neće napasti Italijani, ali mi normalci bi mogli da najebemo ni krivi ni dužni. Ko ide treba da bude pažljiv, i preporučujem bez obeležja.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Svako ko ide da gleda Zvezdu bilo gde po Evropi treba da zna da ima mnogo grupa a još više pojedinaca koji bi da se proslave nekim navijačkim trofejom od navijača Crvene Zvezde. I što je još opasnije znajući da na grupu nije baš lako udariti love se pojedinci ili manja grupa navijača da de napadne. Klub bi trebalo već sad da izda upozorenje svima koji imaju karte za tu utakmicu. Dodatna opasnost su i gastosi u Švajcarskoj koji baš je vole Srbiji i Zvezdu. Oprez glavu čuva!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

17 hours ago, Bugl Khan said:

Ne, nije glupost. Na ogromnom uzorku su izračunali kolika je šansa da s nekog djela terena padne gol. npr. kada si s loptom u nogama na gol crti, a golman je odletio u prazno, xG je 1 (najveći mogući), jer s gol crte je teško promašiti gol. S penala je malo manji, iz kosa unutar 16 još malo manji, s 30 metara još manji itd.
Ako želiš dokaz da nije glupost, gledaj kako će Bellinghamu pasti broj golova po utakmici. Jer je zabio velik broj golova sa pozicija s niskim xG, a to na duge staze nije održivo.

Не знам ту статистику за играча појединачно. Ако говоримо оно на Флешу тамо има статистика само за тимове колико сам ја бар приметио. Иначе кладим се, али не нешто претерано пуно и поготово не за неке велике улоге. А ово да је глупост чуо сам од мало загриженијих кладионичара.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, dzoneee said:

Не знам ту статистику за играча појединачно. Ако говоримо оно на Флешу тамо има статистика само за тимове колико сам ја бар приметио. Иначе кладим се, али не нешто претерано пуно и поготово не за неке велике улоге. А ово да је глупост чуо сам од мало загриженијих кладионичара.

Čekaj, prije utakmice se kladiš na xG?

Link to comment
Share on other sites

Ako je istina ovo što čitam da je Bahar pred Upravom priznao 3 greške a to su da Kosta mora pre Mićka, Stamenić mora na sredini i da Šerif mora u napadu. Onda se polako bližimo idealnom sastavu. Samo još da se pronađe uloga Krasou i Mitrović ne sme kao levo krilo. 

Edited by Čočo
Link to comment
Share on other sites

Mitrović bi verovatno bio bolji kao desni wing-back, ovo kada igra levo stvarno ne liči ni na šta jer samo gleda kako da se namesti na desnu nogu i proba neki pretenciozni šut. Ogroman problem nam je ta leva strana, Lučić je isto provaljen sa njegovim beskonačnim lažnjacima i generalno slabom realizacijom, Rodić na terenu izgleda kao da se oprašta od života... U principu nit krila, nit beka, nit ving-beka na toj strani, šta god tu da probamo neće valjati.

 

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Mitrović bi verovatno bio bolji kao desni wing-back, ovo kada igra levo stvarno ne liči ni na šta jer samo gleda kako da se namesti na desnu nogu i proba neki pretenciozni šut. Ogroman problem nam je ta leva strana, Lučić je isto provaljen sa njegovim beskonačnim lažnjacima i generalno slabom realizacijom, Rodić na terenu izgleda kao da se oprašta od života... U principu nit krila, nit beka, nit ving-beka na toj strani, šta god tu da probamo neće valjati.
 
Najbitnije da smo Azarova ekspresno spakovali sa mašnicom i otpremili u Sahtjor.

Sent from my A063 using Tapatalk

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, Čočo said:

Ako je istina ovo što čitam da je Bahar pred Upravom priznao 3 greške a to su da Kosta mora pre Mićka, Stamenić mora na sredini i da Šerif mora u napadu. Onda se polako bližimo idealnom sastavu. Samo još da se pronađe uloga Krasou i Mitrović ne sme kao levo krilo. 

 

Ако је то истина онда је ово болестан клуб. Када је било супер највише у јавности су били Терза и Мркела посебно први који се хвалио са тренером, игром, прелазним роком и визијом. Када је забаговало не да не дају подршку да се изгура да тим (којег су узгред осакатили) игра и даље пресинх него нема их ниђе, сада се тренер као оправдава и то наводећи поименице грешке на терену а умјесто Дркеле који је директор Марину, сад  Марин мора у јавност да даје подршку тренеру и играчима. :krstipd4:

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...