Jump to content

FK Crvena zvezda 2023/2024 - Slavni dani nase buducnosti?🏆


Kooineeperk

Recommended Posts

2 minutes ago, Kooineeperk said:

Steta za Azarova, ima talenta, mlad, na deficitarnoj poziciji... ali 3mil je 2mil kad se Terza ugradi, pa jos ako vidimo 1mil od toga da se pametno upotrebi, minus plate koje je Azarov dobio, dobri smo, na nuli cemo biti. 

Svakako nećemo ništa videti od toga. Neka bar dovedu odličnog štopera, zadnjeg veznog i napadača pa neka mislimo da je nešto naše. 😅

Edited by Čočo
Link to comment
Share on other sites

https://sportal.blic.rs/fudbal/medjunarodni-fudbal/serija-a/nikola-krstovic-prelazi-u-seriju-a-u-redove-lecea-za-4000000-evra/2023081721251783555 eto 400 hiljada niotkuda 😄

5 hours ago, fradler said:

spacer.png

 

Dobri smo 50 evrića od transfera Babića u Spartak, lova samo kaplje... :classic_cool:

S obzirom na procente koji idu za solidary contribution, mislim da je na 5miliona ovo 50000 EUR u stvari

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Kosjan Willavić said:

https://sportal.blic.rs/fudbal/medjunarodni-fudbal/serija-a/nikola-krstovic-prelazi-u-seriju-a-u-redove-lecea-za-4000000-evra/2023081721251783555 eto 400 hiljada niotkuda 😄

S obzirom na procente koji idu za solidary contribution, mislim da je na 5miliona ovo 50000 EUR u stvari

Da, 50000 ćemo dobiti od transfera Babica. Negde sam video listu da smo na osnovu procenta i tog fonda solidarnosti dobili oko milion evra ovog leta od transfera bivsih igrača. 

Link to comment
Share on other sites

Krstović je prošle sezone dao ukupno 26 golova, pa verovatno može samo sebi da zahvali što se i pored manjka talenta izborio da ga neko kupi i to još iz najjačih evropskih liga. 

Još uvek mlad igrač, dobra statistika u osrednjem takmičenju, EU pasoš, kupuju se takvi igrači. Nisu neke šanse da uspe tamo, ali ima priliku da demantuje stručnjake sa foruma. 

 

Edit: nema EU pasoš xD

Edited by Dropkick Murphys
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Dropkick Murphys said:

Krstović je prošle sezone dao ukupno 26 golova, pa verovatno može samo sebi da zahvali što se i pored manjka talenta izborio da ga neko kupi i to još iz najjačih evropskih liga. 

Još uvek mlad igrač, dobra statistika u osrednjem takmičenju, EU pasoš, kupuju se takvi igrači. Nisu neke šanse da uspe tamo, ali ima priliku da demantuje stručnjake sa foruma. 

E jbga, daj nemoj molim te da minimiziraš njegovu statistiku. Jeste dao 26 golova ali na 35 utrakmica. Nadji mi sličan primer pa onda komentariši

On jeste došao u Zvezdu kao kombimacija, ali nije imao ko da ga prepozna da vredi više od 400.000 evra.

Evo ti hajlajtsi njegovi pa vidi samo njegove poteze. Nema to veze sa ligom gde je igrao.

Bio bi nam bolji kod Bahara mnogo puta. Kakav Late Lat koji neće da igra za nas, a Nikolu smo otpisali odma za 400.000 i sad je 4 miliona pa da se kao sad  peremo kako nije njegova zasluga nego menadžerova. 

Nemožemo

Srwetno Krstoviću u Seriji A

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Гаучо said:

И Пешић је дао много голова и отишао у Аталанту

Silja je naprimer oduvek bio ogroman talenat. Toj njegovoj generaciji ‘92 skole fudbala ex Srckovo jato kasnije Filip Filipovic niko u Srbiji nije mogao da pridje. On je sa 15-16 godina bio na probi u Atletiku, secam se da smo pali u nesvest kad nam je pokazao slike sa treninga sa Forlanom i Aguerom.

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Alexandar said:

E jbga, daj nemoj molim te da minimiziraš njegovu statistiku. Jeste dao 26 golova ali na 35 utrakmica. Nadji mi sličan primer pa onda komentariši

On jeste došao u Zvezdu kao kombimacija, ali nije imao ko da ga prepozna da vredi više od 400.000 evra.

Evo ti hajlajtsi njegovi pa vidi samo njegove poteze. Nema to veze sa ligom gde je igrao.

Bio bi nam bolji kod Bahara mnogo puta. Kakav Late Lat koji neće da igra za nas, a Nikolu smo otpisali odma za 400.000 i sad je 4 miliona pa da se kao sad  peremo kako nije njegova zasluga nego menadžerova. 

Nemožemo

Srwetno Krstoviću u Seriji A

Za početak, pokušaj da budeš funkcionalno pismen, da razumeš ono što sam napisao i iz koje namere - pa onda komentariši. 

Ja minimiziram njegov učinak, a napisao sam je dao 26 golova i da samo sebi može da zahvali za ovaj transfer. Svašta. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Dropkick Murphys said:

Za početak, pokušaj da budeš funkcionalno pismen, da razumeš ono što sam napisao i iz koje namere - pa onda komentariši. 

 

Ja minimiziram njegov učinak, a napisao sam je dao 26 golova i da samo sebi može da zahvali za ovaj transfer. Svašta. 

Da izvini. Možda sam i slučajno sa moje strane spojio tvoj post sa @Don Dusko pa odreagovao brzopleto. Nisi ništa loše rekao. 🙂

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Quote

SK saznaje: Bahar dovodi još jednog Izraelca u Zvezdu

 

Crvena zvezda i Bahar nisu odustali od Nate Lavija i pored čvrstog stava uprave japanske Gambe da izraelski vezista nije na prodaju. Pokušaće na Marakani u finišu prelaznog roka da se pojačaju jednim od glavnih Barakovih aduta iz perioda u Makabi Haifi.

 

Odmah po dolasku u Crvenu zvezdu, želeo je Bahar da dovede Lavija. Problem je što u Gambi na njega ozbiljno računaju i za obeštećenje od svega 500.000 evra dobili su vezistu koji se odmah nametnuo kao jedan od lidera. Lavi ima ugovor sa Gambom do 2026. godine, a Zvezda dva aduta za raniji raskid. Prvi je što igrač želi nazad u Evropu, drugu što na Marakani mogu da ponude nešto veće obeštećenje nego što je klub iz Osake platio Makabiju.


Bahar zahteva pojačanje u veznom redu, a opcija je i mladi Toči Čukvuani iz danskog Lingbija. Do dogovora sa njim još nije došlo, a nema sumnje da bi trener Bahar više želeo u timu Lavija. Ukoliko se posao realizuje, Lavi će biti drugi reprezentativac Izraela u Zvezdinom timu posle golmana Omrija Glazera.

 

Lavi je 1996. godište, osam sezona bio je prvotimac Makabi Haife. Odlučio je da prihvati japanski izazov zimus, a uskoro bi mogao ponovo da sarađuje sa Baharom.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Alexandar said:

Lavi po meni, i da pola pruži od onog što hajlajtsi pokazuju, je veliki doprinos Zvezdi.

Jedino bih gledao koji je to razlog da takav igrač ne završi u Evropi nego u Japanu

Dobrodošao u Zvezdu!

 

Tip igraca koji preore teren na svakoj utakmici. Podseca me po stilu igre na Kimiha. Verovatno je novac bio glavni motiv sto je u Japanu. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

 

Retko se pecam na hajlajtse, ali ovaj stvarno deluje ozbiljno, bas taj tip veznjaka kakav nam treba uz Stamenica. Tacno da se covek zapita otkud ovakav igrac u ispodprosecnom japanskom klubu sa 26 godina, zasto ga je Haifa pustila za tricavih 500k i kako je Izrael onakav krs od repke sa toliko sasvim solidnih fudbalera (+ odlican golman, a ocito im ni struke ne manjka).

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...