Jump to content

FK Crvena zvezda 2023/2024 - Slavni dani nase buducnosti?๐Ÿ†


Kooineeperk

Recommended Posts

3 hours ago, Profesor said:

Ljudi ocigledno ne vole fudbal(sport). Po nasoj logici stadion Sitija treba stalno da bude prazan jer oni svakog pobedjuju ubedljivo.

ย 

Prilicno je nerealno porediti superligu Srbije i PL. Nije sve tu samo u rezultatima, nema naboja izmedju klubova, nema ekipa koje mogu da iznenade, nema kvaliteta.

ย 

MCFC mora da odigra odlicno svaki mec ako zele da pobede, igraci Crvene zvezde dobijaju kako god da odigraju, samo se postavlja pitanje rezultata.

ย 

Naravno, resenje je u regionalnoj ligi - OK, to ce da podigne razne klubove sirom SFRJ, kme, kme, umesto da razvijamo nase klubove, ali nema tu sta da se razvija, ne postoji namera da se napravi jos jedna ekipa u ligi koja ce da:

ย 

1) Ima pun stadion svojih navijaca

2) Igra dobar fudbal

3) Se bori za trofeje

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, goldberg said:

ย 

Prilicno je nerealno porediti superligu Srbije i PL. Nije sve tu samo u rezultatima, nema naboja izmedju klubova, nema ekipa koje mogu da iznenade, nema kvaliteta.

ย 

MCFC mora da odigra odlicno svaki mec ako zele da pobede, igraci Crvene zvezde dobijaju kako god da odigraju, samo se postavlja pitanje rezultata.

ย 

Naravno, resenje je u regionalnoj ligi - OK, to ce da podigne razne klubove sirom SFRJ, kme, kme, umesto da razvijamo nase klubove, ali nema tu sta da se razvija, ne postoji namera da se napravi jos jedna ekipa u ligi koja ce da:

ย 

1) Ima pun stadion svojih navijaca

2) Igra dobar fudbal

3) Se bori za trofeje

A sta bi dobio regionalnom ligom? Crnogorski fudbal je od 52 na 51 mestu, neces reci da ce makedonska, slovenacka i bosanskohercegovacka podici kvalitet? Previse je to cimanja zarad utakmica sa Dinamom i Hajdukom, i tu bi se zavrsila sva prica.

Uopste mi nije do tenzija i mogucih sranja, kao da ih nije bilo dovoljno izmedju nas i komsija. Zvezda ce podici kvalitet kroz evropske utakmice, za ostale nemam kad da se sekiram, eto TSC je mogao da uradi nesto, igrace kvalifikacije za LS, i sta su uradili?

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Odlicno kolo, pokazalo sav besmisao loptanja u Srbiji. Opravdalo ocekivanja, imamo saopstenje , uvredjenog protivnika koji izadje sa drugim timom, sudiju amatera i posetu gde je domacinย  pustanjem dece za dzabe pokusao da spreciย  fijasko.ย 

ย 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Crni said:

A sta bi dobio regionalnom ligom? Crnogorski fudbal je od 52 na 51 mestu, neces reci da ce makedonska, slovenacka i bosanskohercegovacka podici kvalitet? Previse je to cimanja zarad utakmica sa Dinamom i Hajdukom, i tu bi se zavrsila sva prica.

Uopste mi nije do tenzija i mogucih sranja, kao da ih nije bilo dovoljno izmedju nas i komsija. Zvezda ce podici kvalitet kroz evropske utakmice, za ostale nemam kad da se sekiram, eto TSC je mogao da uradi nesto, igrace kvalifikacije za LS, i sta su uradili?

ย 

Pre svega to da titula nije sigurna kao vrucine u Sahari. Dakle, jedan izazov za sve - klub, trenera, igrace, navijace.

ย 

Drugo, svako gostovanje bi bilo pravo gostovanje, umesto da 10+ meceva na strani u sezoni izgleda kao da se igra na pomocnom terenu Crvene zvezde. I sudjenje bi bilo isto faktor, naviknes se da ti svasta sviraju u gostima pa nemas problema u LE/ECL (LS je ipak nivo vise za klub).

ย 

Trece, smanjile bi se i te tenzije izmedju FKCZ i FKP - tacnije, one bi se ionako smanjile kada bi postojao neki TSC/Cukaricki na steroidima koji bi se setao ligom kao Ludogorec Bugarskom.

ย 

Po meni bi to bila prava prica, a ako neki klub iz Srbije ima ambicije da predje na visi nivo (bilo koji) niko im ne brani da budu deo te regionalne lige. Opet, sanjariti da je moguca liga sa 7-8 jakih klubova je prazna prica, mi prvo treba da izgradimo treci (u svakom smislu, da im budu pune tribine, da imaju infrastrukturu, dobre igrace, budzet), a to nam nesto ne uspeva vec evo tri decenije.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, K.Dot said:

Kim dzong un, Kim dzong un skandria publika na stadionu euforiฤno.

ย 

kamo srece da skandira, ali ne eurforicno vec kako i treba zbog celokupnog stanja u drzavi i drustvu.

ali nece to da se desi kad ti kim dzong daje poslove vredne stotine miliona a raja je namirena titulom u ligi gde se i pre pocetka zna ko je sampion i prvi mec se otvara ovakvim penalima.

kvota da mi osvajamo titulu je 1.05. jel treba da ponovim?

bilo ko sa foruma da uzme tim bi osvojio titulu, eto moze i kupi.

ja razumem da je ovde dosta klinaca i mladjih ljudi kojima je vazno da budu ispred komsije ali nase prvenstvo je tragikomedija vec sezonama.

kad smo vec kod komsija oni su unisteni, a unistio ih je licno kim dzong tako sto je postavio svog coveka kome je dao novosti i neke privilegije a sve u cilju da oni samo prezivljavaju.

i sad to meni/nama treba da biude smesno i da slavim titulu u ligi gde i nemas pravog protivnika i gde je jedini ozbiljan rival sveden na nivo da nema da plati struju i to je kao smesno?

ย 

jel toliko davno bio tole? i lukic koji drzi govor na stolici? i mi koji nemamo ni za struju?

jel tad bilo smesno?

sve ovo sto gledamo je slicno bilo i u vreme toleta samo za njih i kukali smo godinama sa razlogom.

sad kad su se uloge obrnule likujemo?!ย 

meni je to ultra jadno, kao sto su se svi prisutni na stadionu osim ultrakopa osecali jadno kad je ovaj sns poslusnik sudio penal.ย 

ย 

da se vratimo na nas. kao napravljena odlicna ekipa blabla a u stvarnosti potrosili par miliona i doveli dva glavna pojacanja za dzabe. uostalom manje vise kao i svake godine.

dakle presnmesna ulaganja, kao i uvek. a zarada svake sezone par desetina miliona eura.

samo od ove sezone i ulaska u cl klub ima garantovanih 25 miliona + prihodi od ulaznica i mogucih prolaza dalje.ย 

i ide prica klub je u minusu 70 miliona. evo ja koliko vidim nas ceo tim i strucni stab ne vredi preko 20 miliona, a ne verujem da na plate ode ni 15 miliona.

pa sta tek reci za prodaju erakovica za u danasnjem fudbalu smenih 8 miliona (smesne pare bile i pre 10 godina), igraca za koga se vidi da mozes da trazis bar 20 miliona i kojeg jednostavno ne das ispod te cene jer tako to rade pravi klubovi. ali ne daj odmah da ga uvaljamo, kao i svake godine. ali izuzetno su glupi ako su izvukli samo 8 miliona, sigurno je i tu neka muljavina i ko zna koliko ce otici ko zna kome i gde.

dalje kako je moguce da klub bude uopste u minusu a ne minusu 50-70 miliona eura?

kome idu pare? gde su stotine miliona nestale dok se ulaze minimum?ย 

ja znam a znamo i svi mi i 25 miliona nije malo da se slije u sns, ali eto bitno je da je tu titula i cl i da je komsija u blatu.

jel treba da pominjem da nam predsednik nije u zatvoru samo zato sto izvrsava sta naredi duh koji lebdi i zato sto zivimo u zemlji u kojoj pravda i sud ne postoji?

i onda se neko sprda na sve to jer je dobijena jedna vosa uz sve sto smo videli...

tuga jad i cemer.ย 

valjda se ovaj narod konacno probudi posle semptembra.

ย 

1 hour ago, ะฃั€ะพัˆ19 said:

Penal crveni auto gol

ย 

SkLaNjAlIcA

ย 

Po meni ฤist penal, glupavo napravljen jeste ali ฤist.

ย 

ocesao ga je, olajinka ni sam nije mogao da veruje sta sudi, kao i svi igraci na terenu.

ali nije bilo ni iznenadjenje jer se ovde sve unapred zna i sve je jasno pa se vosini igraci nisu ni bunili preterano.

ย 

1 hour ago, John Terry said:

ย 

10k max

ย 

nek je i 16 i to je puno i nadam se da ce biti sve manje i manje. a bice jer ljudi nisu slepi i imaju oci.ย 

pa nek bude samo ultrakop i kosovari duha koji lebdi.

ย 

6 minutes ago, Dropkick Murphys said:

#teamCavani

ย 

Ova utakmica mi se najmanje svidela od svih do sada pod Baharom i nisam video niลกta spektakularno dok nismo dobili meh penal (nikakva akcija, niti opasna situacija), igraฤa viลกe i autogol.ย 

ย 

ย 

a ova utakmica je bila prva tamkmicarska i sve do ove su bile samo prijateljske.

mada tesko je reci da je ijedna u ovoj ligi za nas takmicarska kad duh koji lebdi kontrolise bukvalno sve. ligu, savez gde je postavio pravnika koji je bio ministar poljoprivrede pre toga ali je zvezdas pa moze. pa sudijsku organziciju. ma bukvalno sve. i vosa je sps klub koji kontrolise bajatovic... eto rece onaj debeli gmaz sa arene da 20 tekmi nas nisu dobili, znaci 10 godina...

tuga jad i cemer.

ali doveli smo zamislite jednog olajinku i jednog krasoa za koje niko nije cuo do sad i koje su doveli za dzabe. i imamo titulu i cl i oni nemaju za struju xaxax.

plus smo dobili 4 prijateljske tekme i imamo najbolji tim od barija.

i dizemo koreografiju u 12:44 i branimo kosovo tenkom na ultrakop severu.

ย 

hleba i igara, a radi se za 45k dok desetine miliona iznose iz kluba a ultrakop uzima stotine dok zatucanim prodaje pricu o kosovu i zvezdisrbiji.ย 

meni fk nikad odvratniji nije bio nego u ovo zlo doba sa duhom i laznim dr koji bi da postoji sudstvo bio u zatvoru.ย 

mi smo 101% sns klub, mozete se truditi da to ne prihvatate i odbijate ali to je cinjenica i stvarnost.

ย 

  • Like 2
  • Ha-ha 2
  • Tuzno 2
Link to comment
Share on other sites

Zaลกto je ovaj iz Vojvodine nagazio Olajinku u ลกesnaestercu, to je pravo pitanje?

ย 

Penal je mogao da se svira a i nije morao, ali odakle nekome ideja da gazi protivniฤkog igraฤa u kaznenom prostoru, da ga ลกutira po ฤukljevima ili da ga ritne po cevanici? Stvarno mi nije jasno da li obiฤno ta gaลพenja, ฤepljenja, udaranja i laktanja prolaze po srpskim livadarskim utakmicama, pa ovi misle da se to moลพe, ili su jednostavno bezveznjaci koji ne shvataju da se gaลพenje, udaranje i ลกutiranje protivnika u ลกesnaestercu kaลพnjava penalom?!

ย 

Jbt, skloni se od igraฤa, ลกta ga idiote koji ฤ‘avo jaลกeลก i gaziลก kad je okrenut leฤ‘ima i bezopasno se kreฤ‡e od gola?

ย 

I sad zbog nekog bezveznjaka mi ovde raspredamo o penalu, umesto o Luฤiฤ‡u, Kabiฤ‡u, ล ljiviฤ‡u i Stameniฤ‡u, koji su zasluลพili da se viลกe o njima priฤa.

Edited by Nek grmi jako
  • Like 11
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Nek grmi jako said:

Zaลกto je ovaj iz Vojvodine nagazio Olajinku u ลกesnaestercu, to je pravo pitanje?

ย 

Penal je mogao da se svira a i nije morao, ali odakle nekome ideja da gazi protivniฤkog igraฤa u kaznenom prostoru, da ga ลกutira po ฤukljevima ili da ga ritne po cevanici? Stvarno mi nije jasno da li obiฤno ta gaลพenja, ฤepljenja, udaranja i laktanja prolaze po srpskim livadarskim utakmicama, pa ovi misle da se to moลพe, ili su jednostavno bezveznjaci koji ne shvataju da se gaลพenje, udaranje i ลกutiranje protivnika u ลกesnaestercu kaลพnjava penalom?!

ย 

Jbt, skloni se od igraฤa, ลกta ga idiote koji ฤ‘avo jaลกeลก i gaziลก kad je okrenut leฤ‘ima?

Ok, desi se da zgazis protivnika nehotice, nekontrolisano, ja sam siguran da nije imao nameru da pravi besmislen penal.

Sto se kaze u zaru borbe, da je kvalitetniji stoper ne bi igrao za Vosu, i ne bi dozvolio sebi da bude iskljucen posle 20ak min.

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Nikola said:

Odlicno kolo, pokazalo sav besmisao loptanja u Srbiji. Opravdalo ocekivanja, imamo saopstenje , uvredjenog protivnika koji izadje sa drugim timom, sudiju amatera i posetu gde je domacinย  pustanjem dece za dzabe pokusao da spreciย  fijasko.ย 

ย 

I tebe koji si svakim upisom, pa i ovim, demonstrirao prvi stih pesme "The sound of silence" ๐Ÿค

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, jaka blazic said:

ย 

kamo srece da skandira, ali ne eurforicno vec kako i treba zbog celokupnog stanja u drzavi i drustvu.

ali nece to da se desi kad ti kim dzong daje poslove vredne stotine miliona a raja je namirena titulom u ligi gde se i pre pocetka zna ko je sampion i prvi mec se otvara ovakvim penalima.

kvota da mi osvajamo titulu je 1.05. jel treba da ponovim?

bilo ko sa foruma da uzme tim bi osvojio titulu, eto moze i kupi.

ja razumem da je ovde dosta klinaca i mladjih ljudi kojima je vazno da budu ispred komsije ali nase prvenstvo je tragikomedija vec sezonama.

kad smo vec kod komsija oni su unisteni, a unistio ih je licno kim dzong tako sto je postavio svog coveka kome je dao novosti i neke privilegije a sve u cilju da oni samo prezivljavaju.

i sad to meni/nama treba da biude smesno i da slavim titulu u ligi gde i nemas pravog protivnika i gde je jedini ozbiljan rival sveden na nivo da nema da plati struju i to je kao smesno?

ย 

jel toliko davno bio tole? i lukic koji drzi govor na stolici? i mi koji nemamo ni za struju?

jel tad bilo smesno?

sve ovo sto gledamo je slicno bilo i u vreme toleta samo za njih i kukali smo godinama sa razlogom.

sad kad su se uloge obrnule likujemo?!ย 

meni je to ultra jadno, kao sto su se svi prisutni na stadionu osim ultrakopa osecali jadno kad je ovaj sns poslusnik sudio penal.ย 

ย 

da se vratimo na nas. kao napravljena odlicna ekipa blabla a u stvarnosti potrosili par miliona i doveli dva glavna pojacanja za dzabe. uostalom manje vise kao i svake godine.

dakle presnmesna ulaganja, kao i uvek. a zarada svake sezone par desetina miliona eura.

samo od ove sezone i ulaska u cl klub ima garantovanih 25 miliona + prihodi od ulaznica i mogucih prolaza dalje.ย 

i ide prica klub je u minusu 70 miliona. evo ja koliko vidim nas ceo tim i strucni stab ne vredi preko 20 miliona, a ne verujem da na plate ode ni 15 miliona.

pa sta tek reci za prodaju erakovica za u danasnjem fudbalu smenih 8 miliona (smesne pare bile i pre 10 godina), igraca za koga se vidi da mozes da trazis bar 20 miliona i kojeg jednostavno ne das ispod te cene jer tako to rade pravi klubovi. ali ne daj odmah da ga uvaljamo, kao i svake godine. ali izuzetno su glupi ako su izvukli samo 8 miliona, sigurno je i tu neka muljavina i ko zna koliko ce otici ko zna kome i gde.

dalje kako je moguce da klub bude uopste u minusu a ne minusu 50-70 miliona eura?

kome idu pare? gde su stotine miliona nestale dok se ulaze minimum?ย 

ja znam a znamo i svi mi i 25 miliona nije malo da se slije u sns, ali eto bitno je da je tu titula i cl i da je komsija u blatu.

jel treba da pominjem da nam predsednik nije u zatvoru samo zato sto izvrsava sta naredi duh koji lebdi i zato sto zivimo u zemlji u kojoj pravda i sud ne postoji?

i onda se neko sprda na sve to jer je dobijena jedna vosa uz sve sto smo videli...

tuga jad i cemer.ย 

valjda se ovaj narod konacno probudi posle semptembra.

ย 

ย 

ocesao ga je, olajinka ni sam nije mogao da veruje sta sudi, kao i svi igraci na terenu.

ali nije bilo ni iznenadjenje jer se ovde sve unapred zna i sve je jasno pa se vosini igraci nisu ni bunili preterano.

ย 

ย 

nek je i 16 i to je puno i nadam se da ce biti sve manje i manje. a bice jer ljudi nisu slepi i imaju oci.ย 

pa nek bude samo ultrakop i kosovari duha koji lebdi.

ย 

ย 

a ova utakmica je bila prva tamkmicarska i sve do ove su bile samo prijateljske.

mada tesko je reci da je ijedna u ovoj ligi za nas takmicarska kad duh koji lebdi kontrolise bukvalno sve. ligu, savez gde je postavio pravnika koji je bio ministar poljoprivrede pre toga ali je zvezdas pa moze. pa sudijsku organziciju. ma bukvalno sve. i vosa je sps klub koji kontrolise bajatovic... eto rece onaj debeli gmaz sa arene da 20 tekmi nas nisu dobili, znaci 10 godina...

tuga jad i cemer.

ali doveli smo zamislite jednog olajinku i jednog krasoa za koje niko nije cuo do sad i koje su doveli za dzabe. i imamo titulu i cl i oni nemaju za struju xaxax.

plus smo dobili 4 prijateljske tekme i imamo najbolji tim od barija.

i dizemo koreografiju u 12:44 i branimo kosovo tenkom na ultrakop severu.

ย 

hleba i igara, a radi se za 45k dok desetine miliona iznose iz kluba a ultrakop uzima stotine dok zatucanim prodaje pricu o kosovu i zvezdisrbiji.ย 

meni fk nikad odvratniji nije bio nego u ovo zlo doba sa duhom i laznim dr koji bi da postoji sudstvo bio u zatvoru.ย 

mi smo 101% sns klub, mozete se truditi da to ne prihvatate i odbijate ali to je cinjenica i stvarnost.

ย 

Molim te da ubuduฤ‡e ovakve postove piลกeลก na politici.ย 

Ja ne verujem da neko ko navija za klub moลพe ovako neลกto da napiลกe, i da ne pomene niลกta lepog u igri, a bilo je mnogo toga. Vuฤiฤ‡ u svakoj reฤenici.

I ko likuje zbog stanja kod komลกija? Pogreลกio si forum definitivno sa ovakvom izjavom, moลพda si mislio da je ovo RSB forum, pa eto, moลพe da se peogleda kroz prste.

Ti navijaลก za Zvezdu kao ลกto ja navija. za Vislu iz Krakova.

  • Like 6
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Stanko1997 said:

Ma realno, nismo ni trebali da pobedimo.

ย 

realno kvota na nasu pobedu je bila 1.06.

jedan nula sest. axaxxa.ย 

uhu, vau, dobili smo vosu 5:0. u stvarnosti tekma je samo trebala da se odigra jer smo vec pobedili, uostalom kao i celo prvenstvo koje smo vec osvojili.

ย 

jel ima negde to na kugli zemaljskoj u prvoj ligi?

mislim da u top 5 liga cele prosle sezone znaci u svim tekmama od pocetka do kraja tih prvenstava ja nisam video nijednom da je kvota na nekoga 1.06. ni na city, ni na bayern, ni na real, ni na psg.ย 

a vosa je kao po kvalitetu jedan od ozbiljnijih protivnika u ligi.ย 

a posto nije bio dovoljan mladi radnik i radnicki 1923 sad imamo i jedan imt i jedan zeleznicar iz panceva.ย 

bukvalno kvalitet trece lige iz stare juge i siguran sam da u svih top 5 liga su i druge lige neuporedivo kvalitetnije.

ย 

ย 

  • Tuzno 2
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, jaka blazic said:

ย 

realno kvota na nasu pobedu je bila 1.06.

jedan nula sest. axaxxa.ย 

uhu, vau, dobili smo vosu 5:0. u stvarnosti tekma je samo trebala da se odigra jer smo vec pobedili, uostalom kao i celo prvenstvo koje smo vec osvojili.

ย 

jel ima negde to na kugli zemaljskoj u prvoj ligi?

mislim da u top 5 liga cele prosle sezone znaci u svim tekmama od pocetka do kraja tih prvenstava ja nisam video nijednom da je kvota na nekoga 1.06. ni na city, ni na bayern, ni na real, ni na psg.ย 

a vosa je kao po kvalitetu jedan od ozbiljnijih protivnika u ligi.ย 

a posto nije bio dovoljan mladi radnik i radnicki 1923 sad imamo i jedan imt i jedan zeleznicar iz panceva.ย 

bukvalno kvalitet trece lige iz stare juge i siguran sam da u svih top 5 liga su i druge lige neuporedivo kvalitetnije.

ย 

ย 

ย 

I koja je poenta tvojih upisa ovde???

ย 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, jaka blazic said:

realno kvota na nasu pobedu je bila 1.06.

jedan nula sest. axaxxa.ย 

uhu, vau, dobili smo vosu 5:0. u stvarnosti tekma je samo trebala da se odigra jer smo vec pobedili, uostalom kao i celo prvenstvo koje smo vec osvojili.

ย 

jel ima negde to na kugli zemaljskoj u prvoj ligi?

mislim da u top 5 liga cele prosle sezone znaci u svim tekmama od pocetka do kraja tih prvenstava ja nisam video nijednom da je kvota na nekoga 1.06. ni na city, ni na bayern, ni na real, ni na psg.

ย 

Kvota na nasu pobedu je bila 1.2 do momenta kada su iz Vojvodine najavili kombinovan sastav, tada je (logicno) pala.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Nikola said:

Odlicno kolo, pokazalo sav besmisao loptanja u Srbiji. Opravdalo ocekivanja, imamo saopstenje , uvredjenog protivnika koji izadje sa drugim timom, sudiju amatera i posetu gde je domacinย  pustanjem dece za dzabe pokusao da spreciย  fijasko.ย 

ย 

ย 

tacno tako, sve po starom i sto bi se reklo sve je pod kontrolom.

ย 

44 minutes ago, Don Juan said:

Molim te da ubuduฤ‡e ovakve postove piลกeลก na politici.ย 

Ja ne verujem da neko ko navija za klub moลพe ovako neลกto da napiลกe, i da ne pomene niลกta lepog u igri, a bilo je mnogo toga. Vuฤiฤ‡ u svakoj reฤenici.

I ko likuje zbog stanja kod komลกija? Pogreลกio si forum definitivno sa ovakvom izjavom, moลพda si mislio da je ovo RSB forum, pa eto, moลพe da se peogleda kroz prste.

Ti navijaลก za Zvezdu kao ลกto ja navija. za Vislu iz Krakova.

ย 

ko likuje? ima ih, jel treba da kvotujem?ย 

zao mi je sto vam rusim sneska, ali to su cinjenice na koje nemate sta da odgovorite.

politika je neizostavni deo kluba, ne moze da se ne uzima u obzir i ne komentarise.

pa pre par dana si imao 12:44 i tenk na kosovu. jel to zabranjeno da se komentarise? jel zaranjenjeno reci da protiv terze imaju cvrste dokze i da bi bio u zatvoru da sudstvo postoji? jel nije tacno da taj isti drzi sliku vucica u kancelariji?ย 

mozes da odgovoris i za sve ostalo sto sam naveo u postu, recimo kako je moguce da je klub u minusu a ne u debelom plusu?

a to oko zvezdastva je vise podmetanje i uopste nemam potrebu da dokazujem za koga navijam.ย 

toliko lepog u igri? kojoj igri kad protiv protivnika koji izadje sa kombinovanim timom i sa dva debitanta mec otvoris veoma sumnjivim penalom posle koga igrac dobija zuti koji se kasnije pretvara u crveni. znaci igrac vise, pa jos i autogol i celo poluvreme sa igracem vise ali daj da pricamo o nasoj igri?

sta da se prica, vec vidjeno 100 puta. kvota 1.06 najbolje govori o tekmi.ย 

ย 

ali iskljucujem se, ostavljam vas da dva meseca uzivate u nasoj igri u ovom prestiznom i nadasve kvalitetnom i regularnom takmicenju.ย 

sve ovo sto pisem nije istina i ne desava se.ย 

vrhunski prelazni rok sa dva najveca pojacanja dovedena za dazbe!

nikad jaci tim od barija! bio je penal! terza madjija! bahar bog!

nek se spreme zeleznicar iz panceva i imt.ย 

ย 

edit:

evo jos da odgovorim i koje je poenta uipsa kad vec nije ocigledno i kristalno jasno.

poneta je da igramo namestenu ligu u kojoj sigurno osvajmo titulu, da je sve pod nasom kontrolom, da smo unistili najveceg rivala, da savez vodi neko ko je tu samo zato sto je podoban i sns i nas i zbog koga je jedan vidic odustao, da se iz kluba iznose na desetine/stotine miliona eura, da nam je predsednik neko ko bi trebao da je u zatvoru i da je veoma licemerno i jadno likovati nad svim tim kao i nesto slaviti a kukali smo svo vreme dok je bila obrnuta situacija.

ย 

evo ovaj bog stamenic je dosao predpostavljate na free transfer.ย mesijeva pertla vredi vise od novca koji su terza madjija i ekipa ulozili u od barija nikad jaci tim.ย 

ali titula, cl, kosovosrbija, 5:0 protiv vose...

taman da se raja ojadi za jos par miliona kroz cl i naravno poveca dug.

pa ripit, jer 25+ miliona nije mala para. a tu ce biti i jos neki erakovic, evo mozda stamenic, mitrovic ili lucic ce moci da se zavaljaju za 5+ milki.

ย 

ย 

ย 

ย 

Edited by jaka blazic
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, jaka blazic said:

ali to su cinjenice na koje nemate sta da odgovorite.

Prvo da te upozorim javno da postajeลก agresivan i da tvoji postovi ovde nemaju drugu svrhu, osim dizanja tenzije i to svakako se neฤ‡e tolerisati.

Drugo, koji mi?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...