Jump to content

FK Crvena zvezda 2023/2024 - Slavni dani nase buducnosti?🏆


Kooineeperk

Recommended Posts

9 minutes ago, pantelia said:

 

Ne slazem se. Pravilo je odvratno i treba ga menjati, to da. Ali ovo je bahacenje na nivou drzave. Sta, necete da ukinete pravilo o strancima? Sad cemo mi da dodelimo pasose ljudima koji su tu godinu dana (Bukari) i 6 meseci (Ado). 

 

Sramota.

 

ovo gde mi živimo nije država već privatna prćija

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Fakticki svaki stranac u Fk Czv, cim dodje, ulazi u proces dobijanja pasosa

To nema nigde, ali nigde

 

Pravila o strancima, postoje, mi smo stranci u svakoj Eu zemlji, vidim da zelite to ne budu eu igraci(to je suludo) 

 

U Belgiji postoji pravilo da moraju da imaju 6 igraca ima pasos, zato sto su preterali sa strancima... I jos nekim eu zemljama 

Hrvati isto ne preteruju sa strancima, Dinamo gleda prvo da dovede igrace iz svoje lige

Eto u skoro svakoj zemlji od 23 igraca moras da imas odredjen broj domacih igraca, Engleskoj 8, to je valjda neko ograničenje... 

 

Aba liga je jedina liga u kosarci, bez ograničenja za strance, i samo srpski klubovi imaju preko 4, 5 stranaca (imaju cak i mnogo vise) 

Skoro svaka evropska liga je ograničena na 6 stranaca. 

Hrvatska liga 2 stranaca u postavi, 3 ukupno, Kls cak 4 stranca. 

I sta smo postigli sa tolikim strancima, da se ugasi kosarka maltene

 

Evo primer Bogdana Bogdanovica,znate kad bi dobio sansu da je bilo puno stranaca u ekipi,dok je Vlada Jovanovic bio trener, tad je u prvoj sezoni imao 6 stranaca, ni u drugoj nije dobio sansu. Tek kad je dosao Dule dobio je sansu, i prvu sezonu bio je skroman, samo 5p na 17minuta, i nakon lose sezone dobio je da bude starter i iskoristio je sansu, ali ne bi tako bilo da je igralo 2 skupocena stranca na njegovoj poziciji... 

 

I da zamislize sta pomisli svaki stranac koji dobija pasos nakon nekoliko meseci igranja, nakon sledece godine uglavnom i odu

 

Ovo nema nigde, ovakvo deljenje pasoša, bez ikakvog samopostovanja

 

Nek se podigne broj stranaca i da se zabrani davanje pasosa pre roka(3 godine i to je skandalozno) ionako samo Czv i Partizan mogu da plate vise od 3,4(Zvezda ih ima skoro celu ekipu sada,a licemerno su ismevali s KK Partizan prosle godine) 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, fradler said:

Stankovic u Cuki za 0 evra, 50% od naredne prodaje i pravo prece kupovine.

 

Radulovic po istom modelu u Vojvodini 

 

Slicnim putem ce i Knezevic najverovatnije u TSC, Mituljikici pozajmice

 

Pravo domacinsko i madjijsko poslovanje

Doktorski, nema sta

Link to comment
Share on other sites

Quote

 

Ograničenje u Superligi Srbije je na četiri igrača sa inostranim pasošem, pa su u Ljutice Bogdana rešili da taj problem reše apliciranjem za srpske papire među nekoliko svojih stranaca.

Kako piše "Informer", Edmund Ado i Osman Bukari nalaze se u procesu dobijanja srpskog državljanstva.

 

 

Na stranu to što je ograničenje broja stranaca jedan od najvećih bulšita ikada, i dokazano loš koncept jer je uvek bolje da 8 jakih igrača neguju 3 domaća ili slično, imam dilemu o tome da li igde u svetu postoji država koja sebe manje ceni nego li Srbija. Pa jebote bog bre, pa naš pasoš za go kurac ne vredi.

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Markoss said:

Steta za Stankovica, dobar igrac. 

Šteta baš.

Baš mi se taj dečko dojmio kako igra i kakav ima stav na terenu.

I svaki put kad sam gledao,kod predhodnih trenera,vrsnog Srnalda na poziciji malog Stankovića dobijao sam dijareju.

 

Srećno momak!

Link to comment
Share on other sites

Nekako mi se cini da se u nasim FK manje prica o platama nego u KK, pa me interesuje da li je poznata plata naseg najplacenijeg igraca u narednoj sezoni (pretpostavljam Krasso)?

Koliko je to okvirno? 

Moja procena je sa realnim bonusima oko 1.3-1.4m?

Link to comment
Share on other sites

Вероватно је још рано за ово питање. Шта мислите колика ће индивидуална цена карте за ЛШ бити рецимо за запад?  Да ли ће ићи на 50 евра по карти или ће бити повољније? 

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Константин said:

 

А зашто би љубио Декија поготово у тај дио тијела? Он је имао све услове да буде такође крштен тренер и да пожандара играче који не заслужују да се нађу у тиму. Двомеч са Миланом је био прекретница јер у периоду послије истог се видјело да нема петљу за напредовањем у игри. Срниће и Гобељиће који су га укопавали је његовао, нагулио је послије и у серију А, и тамо је показао да није за овај посао.

Бивши играч са озбиљном каријером који није за тренера, ни први ни последњи...

Jer nam je napravio uslugu. Da je prosao ostao bi vjerovatno jos par godina kao trener i gledali bi Srnica,Gobeljica i kompanija kolko god hoces i ko zna kakvih igraca i nagledali se kojekakve igre koja je bila jako tanka s obzirom na sve.

On je imao sve uslove al nije imao ono najbitnije-dovoljno znanje za nas klub. Zato nam je i napravio uslugu jer bi se vrceli milojevici stankovici lalatovici na celu kluba,a ovim ispadanjem i odlazenjem iz kluba ( makar posle godinu dana) dobili smo ono sto smo svi zeljeli-ofanziivan fudbal, normalnu selekciju ekipe i covjeka autoriteta koji ne prima cjeduljice.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Zvezdas sa Istoka said:

Koliko god da je prodato, sramno malo je isporuceno.
Kupio sam online 21.6. i jos mi nije dosla, a clanska koju sam online kupio dan ranije, dosla je za nedelju dana.

Sent from my 21081111RG using Tapatalk
 

Planiram sutra da obavim tu transakciju online. Interesantno je da je prosle godine kad odes licno u servis za 3 minuta zavrsavaju sve. Ne razumem zasto nisu ekspeditivni. Verovatno cekaju odredjen broj sezonskih da se kupi pa da se sve odradi odjednom. Mada evo od 17. jula se pusta u prodaju samo sezonska bez karata za ls.  

Jel si ih zvao da pitas kad ce orjentaciono da posalju?

Link to comment
Share on other sites

Planiram sutra da obavim tu transakciju online. Interesantno je da je prosle godine kad odes licno u servis za 3 minuta zavrsavaju sve. Ne razumem zasto nisu ekspeditivni. Verovatno cekaju odredjen broj sezonskih da se kupi pa da se sve odradi odjednom. Mada evo od 17. jula se pusta u prodaju samo sezonska bez karata za ls.  
Jel si ih zvao da pitas kad ce orjentaciono da posalju?
Slao sam mail u Servis, Goran je vrhunski profesionalac, izvinio se zbog kasnjenja i rekao da ce stici.

Ako mozes, bolje idi licno nego da cekas isporuku.
Ili idi u servis, uplati clansku licno, a online pred njima uplati sezonsku. Navodno ce uraditi odmah i dati ti je.


Navodno je velika navala i da ima preko 3000 vec prodatih.
Sent from my 21081111RG using Tapatalk


Link to comment
Share on other sites

@Zvezdas sa IstokaНе знам због чега не може да се плати кешом код њих у сервису за чланство. Да су ажурни и нису. Прошле године су ми стандард плус јуниор пакет за запад погрешно одкуцали  редове. Седиште једно до другог а различити редови. На крају нису ни исправили  не може данас мора неки поврат да се ради преко банке бла бла бла.  

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Stanko1997 said:

Pre nego što se napiše da je davanje pasoša sramota, mora da se istakne da je sramota i najgluplje pravilo ikada igde viđeno, pravilo broja stranaca. Kad smo već kod stvari kojih nema nigde.

 

Mislis da ni u jednoj ligi nema ogranicenja broja stranaca osim u superligi Srbije? Nije tacno, evo znam da u Izraelu postoji ogranicenje, a prostim guglanjem cemo lako doci do cinjenice da jos mnogo liga ogranicava broj stranaca.

 

Sad, sto ovde vazi zakon jaceg i FKCZ moze da se izivljava kako god zeli, to je druga stvar.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...