Jump to content

FK Crvena zvezda 2023/2024 - Slavni dani nase buducnosti?🏆


Kooineeperk

Recommended Posts

24 minutes ago, Laki21 said:

 

 

 

Jedino Ljukovčan je bio blizu ove brzine refleksa, ali mislim da čak ni on nije bio toliko brz.

...

 

Laki, pokvaario ti se radar za sarkazam. Nisi valjda mislio da sam bio ozbiljan sa Kocićem i Randjelovićem 😄

  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Nego, šta ćemo za tkz derbi?

 

Barak sigurno neće igrati sa 6 zadnjih veznih i na nulu.

 

Cenim da će biti šlogova i neverovanja i lupanja glavom o zid i nameštaj zašto nije tako moglo i ranije.

 

IF8SW1N.gif

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Rano je za lozenje, ali bas sam zadovoljan. Ovaj Zenit nije daleko od LS nivoa, a mi smo prakticno u kombinovanom sastavu odigrali egal, pa i nadigrali ih u dobrom delu prvog poluvremena. Jedino me je Kanga konstantno nervirao i bojim se da ce nas skupo kostati njegovo izdrkavanje, usporavanje, premisljanje i neodgovornost u LS, ali ocekujem da to Bahar resi jednim ozbiljnim razgovorom ili sut-kartom. Sto se tice ostalih, evo da nabacam neke misli... 

 

Olajinka je godinama bio ponajbolji igrac Slavije, tu ocekivano nema greske. Iz aviona se vidi da je to jedan pismen, kvalitetan rutiner.

Stamenic nije nesto blistao danas, ali obecava. Dobre fizikalije, agresivan, fino ume da iscacka loptu onim dugim nogama, takticki i tehnicki sve kako treba. Nisam siguran da ima kvalitet za LS startera vec ove sezone, ali dobar je to potpis.

Glazer sjajan, sve ste rekli. Osvezavajuce je videti da ne ide svako drugo ispucavanje u aut, nema padanja na guzicu kod degaziranja, nema panike kad mu je lopta u nogama. Fali mu koji cm visine i odraza, bice malo problema sa visokim loptama i poneki primljen gol koji bi Borjan skinuo, ali u globalu necemo za njim kukati

Drago kapiten i Erak bez greske. Isto vazi i za popularnog Micka, partija a la Maskerano.

Mitroviceva najbolja utakmica valjda jos od Ferencvarosa, mozda sam ga prerano otpisao, mogao bi od njega ispasti upotrebljiv ving bek. Dobro je to BarakBahar namirisao (kao i za Micka).

Mali Kosta ima neki neartikulisan trk, ali ne zarezuje zivu silu, brz je k'o munja i takticki vrlo pismen. Raduj se Piksi, raduj se Srbijo, dobila si beka.

Ivanic raspolozen za igru i motivisan, a kad je takav nema tu mnogo price, covek zna da igra fudbal. Mali Mijat je jos mali, ali bice veliki.

Lucic kao pao s Marsa prvih 20 minuta, posle se sabrao i bio medju boljima. Ne znam sta nam je ciniti s njim, ne verujem da ce se naigrati, a ne bih ga se ni odrekao tako lako.

Kraso se ne krece mnogo, ali zna znanje. Definitivno nije klasican spic, odaje utisak lenje mrcine koja ima fudbal u malom prstu. Nesto kao Katai, samo jos vrhunske fizikalije i najbolje godine. Kontam da ce nas povremeno nervirati, ali i da ce biti odlican zabod.

Za Ada sam mislio da je Sanogolik igrac, a on zapravo deluje pismenije ofanzivno, dok pozadi ispada k'o iz voza. Videcemo jos, nije igrao ozbiljan fudbal godinu i po dana.

Kangva je odlican igrac zeljan fudbala, greota je drzati ga na klupi. Ili u 11 ili prodaja.

Bukari ono njegovo. Sljivic obecava.

Spajic hm hm. Trebace mu vremena. Milunovic i Rodic ok ovih dvadesetak minuta, ali realno penzija.

 

Jos ako u Late Latu dobijemo neki Hugo-Boacoliki miks bicemo zajebani k'o kratko cebe, a cika Barak na slatkim mukama :classic_smile:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Odgledah i prvo poluvreme. Lako je napisati da je Kanga mina ali je teško u trenutnom sastavu naći igrača boljeg od njega za tu poziciju a sumnjanjam da će se još neko značajan dovoditi. Stari je to lisac odigraće kvalitetno kad zatreba a u srpskoj ligi ga treba odmarati i forsirati mlađariju. U postavci koju je danas izveo Bahar ima mesta za Azarova iako je i Mitar bio solidan po levom boku. Nedeljkovića vidim kao projkat srpskog fudbala, biće tu i slabosti i grešaka ali srpskom fudbalu treba igrač na toj poziciji.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Laki21 said:

Nego, šta ćemo za tkz derbi?

 

Barak sigurno neće igrati sa 6 zadnjih veznih i na nulu.

 

Cenim da će biti šlogova i neverovanja i lupanja glavom o zid i nameštaj zašto nije tako moglo i ranije.

 

IF8SW1N.gif

Pa vidi TSC je svakako ozbiljan protivnik, bice to itekako jak derbi! Dva ucesnika LŠ!

13 minutes ago, L' Imperatore said:

 

Laki, pokvaario ti se radar za sarkazam. Nisi valjda mislio da sam bio ozbiljan sa Kocićem i Randjelovićem 😄

Covek je jos pod utiskom da nam golman ima reflekse kao panter(ne mislim na kosarkasa).

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

I ja dijelim optimizam sa vama posle odgledane utakmice. Igramo moderan fudbal, dosta trčimo i imamo brze fudbalere. Nema više u klubu ni fudbalskih škartova i isluženih igrača. Prelazni rok je obavljen odlično, a Bahar je očistio ono što treba. Pružio je ozbiljnu priliku mladim igračima. Mislim da ću posle dugo sezona gledati  sve utakmice u domaćem prvenstvu. Jedva čekam i ove preostale dvije na turniru.

Edited by Kvaratskhelia
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Redstar0356 said:

I pravi je trenutak za Aba ligu u fudbalu. Greota je da ovakvi ekipu gledamo po raznim njivama.

Dokle ta priča o regi9nalnoj ligi u fudbalu kad tako nešto ne postoji u Evropi. I ono što je još bitnije nema nikakvog interesa na prostoru bivše sfrj za takvom ligom. 

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Perkos2 said:

Dokle ta priča o regi9nalnoj ligi u fudbalu kad tako nešto ne postoji u Evropi. I ono što je još bitnije nema nikakvog interesa na prostoru bivše sfrj za takvom ligom. 

Ne moramo regionalnu ligu, mozemo opet da udruzimo 6 drzave. Ionako je svuda isto sranje, bar da nam fudbal bude zanimijiviji 🤣

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Setih se legendarne izjave Kocica, ako nije izmisljena...

 

"Kad Mihajlovic da gol iz slobodnjaka, onda kazu majstorija, kad pogodi Zahovic - onda Kocic kreten".

 

I da nije autenticno, presmešno je 🤣🤣🤣🤣🤣

Edited by Profesor
  • Like 1
  • Ha-ha 10
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Profesor said:

Setih se legendarne izjave Kocica, ako nije izmisljena...

 

"Kad Mihajlovic da gol iz slobodnjaka, onda kazu majstorija, kad pogodi Zahovic - onda Kocic kreten".

 

I da nije autenticno, presmešno je 🤣🤣🤣🤣🤣

 

Čuveni Kocić, koga smo zbog svoje pokretljivosti nazivali Kočić 😄

Edited by marko_pantelic
slovo
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Redstar0356 said:

Ne moramo regionalnu ligu, mozemo opet da udruzimo 6 drzave. Ionako je svuda isto sranje, bar da nam fudbal bude zanimijiviji 🤣

neće niko iz tih država da se udružuje čak ni fudbalski, kad bi onda klubovi poput Čuker, Škendije, Zrinjskog, Sutjeske, Balkana videle evropsko takmičenje, nikad! 

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Profesor said:

Setih se legendarne izjave Kocica, ako nije izmisljena...

 

"Kad Mihajlovic da gol iz slobodnjaka, onda kazu majstorija, kad pogodi Zahovic - onda Kocic kreten".

 

I da nije autenticno, presmešno je 🤣🤣🤣🤣🤣

Zahovic nije mogao Miloju da da gol iz penala, al zato jeste Kocicu sa 30m, ovaj ispratio pogledom.

Edited by Crni
Link to comment
Share on other sites

Jutro kad su se slegli utisci. 

1. Ovo će tek lepo da izgleda za mesec dana. 

2. Nedeljković, Šljivić i Lučić zaslužuju da imaju dobru minutažu. 

3. Kao što smo i znali Barak je ozbiljan trener što je pokazao odmah u startu onom čistkom. Juče je od prvog do poslednjeg minuta vodio ekipu bez greške. Njegov stručni štab koji je došao sa njim aktivno učestvuje u meču. Vizinger juče nije seo non stop je usmeravao igrače. Tačno se vide uloge i u stručnom štabu. Baš sve šljaka kako treba, pu pu pu. 

4. Sad nam je jasno zašto je Vizinger insistirao na Glazeru. Takav trener plus potencijal Glazera može da bude veliki napredak za naš tim a i samog Glazera koji je u najboljim godinama za golmana. Za igru koju fura Barak nam je baš trebao golman koji ima nogu da spoji svog igrača sa golom. Juče je bio neverovatan, pun samopouzdanja a sa onakvim odbranama diže samopouzdanje i celoj ekipi. 

5. Prosto neverovatno da smo juče u većini vremena na terenu imalu gotovo iste igrače kao prošle godine a da je pristup i zalaganje bilo kao dva univerzuma. Igrači koji su izgledali kao bledi vampir juče bili puni vrele krvi. Plus taj tim sa takvim igračima igrali zajedno sa mladim nadama koji nisu bili ni na mapi do dolaska Baraka. 

6. Mijailović ako ovako nastavi ozbiljan apgrejd na poziciji štopera u formaciji sa trojicom pozadi. Juče je bio neverovatan. 

7. Olajinka tip top. Vispren, lakog koraka, po svakom dodiru lopte isijava fudbal iz njega. Sve pokriva u napadu i svuda ga ima. 

8. Kraso će biti ozbiljan ubod. Juče nije imao ni jednu grešku a malo je lopta bila kod njega. Na terenu mi svi pored njega izgledaju kao liliputanci. Baš će da znači kao neko ko bi mogao da igra iza napadača i svojim skokom i gradjenjem da otvara prostor krilima i brzom napadaču a iz drugog plana vreba kao vuk. 

9. Velika moja radost kako smo trčali. Konačno se vidi snaga, brzina. Mi smo Bogami i u poslednjim minutima koristili presing. 

10. Milunović, Nikolić/Vigo out, Degenek i Nedeljković in. Skratimo roster a Degenek može da pokrije i poziciju beka i štopera. To bi bio još jedan plus na ovaj tim. Degenek bi svakako podigao nivo u zadnjoj liniji u odnosu na Milunovića/Nikolića/Viga. 

11. Kanga je prvo poluvreme bio kriminalan drugo se malo sabrao. On je već godinu ipo dana tempirana bomba. Igra na najbitnijoj poziciji i ima,, ključeve" tima a kiksa samo tako. Samo čekam kad će da otvori kontru protivniku. I mnogo je spor. Mora Kangva umesto njega. 

12. Stamenić će biti veliko pojačanje. Mlad je ali se vidi ozbiljan fudbalski potencijal u njemu. Kao što sam i govorio pre dolaska on je tip igrača kao Grujić po konstituciji i stilu igre.

13. Ado mi je jedino juče nije zadovoljio u onome što sam video. Ali tek je početak. Bio je mlak, nesiguran ali ne bih da mu zameram ovo mu je prva ozbiljna utakmica posle dve godine i utakmice u Šerifu protiv Reala. 

Sve u svemu braćo i sestre, ovo je obećavajuće. Mirišem 50 000 na prvoj zvaničnoj utakmici. Sa ovim stavom i pristupom ništa manje nisu ni zaslužili. 🔴💪

Edited by Čočo
  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Perkos2 said:

Odgledah i prvo poluvreme. Lako je napisati da je Kanga mina ali je teško u trenutnom sastavu naći igrača boljeg od njega za tu poziciju a sumnjanjam da će se još neko značajan dovoditi. Stari je to lisac odigraće kvalitetno kad zatreba a u srpskoj ligi ga treba odmarati i forsirati mlađariju. U postavci koju je danas izveo Bahar ima mesta za Azarova iako je i Mitar bio solidan po levom boku. Nedeljkovića vidim kao projkat srpskog fudbala, biće tu i slabosti i grešaka ali srpskom fudbalu treba igrač na toj poziciji.

 

Jeste Kanga mina, juče je opet gubio lopte u opasnoj zoni a to nije bilo iz razloga da ga je protivnik naterao. Đavolski čudan igrač, nekad misliš ovako, nekad onako, nekad ti je gotivan, nekad iritantan. :classic_biggrin: Što se tiče mlađarije za njih će svakako biti prostora, samo sam sigruan da kod Bahara neće biti onakvog tumbanja ekipe kao prethodnih godina gde nam se često dešavalo da jedan tim igra u našoj ligi, a drugi u Evropi.

Edited by Volter
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ma Kanga je prevazidjen igrac.

Juce dva puta gubi lopte koje mnogo gori igraci od njega ne gube ( svi znamo koliko nas je to kostalo prosle sezone ) i otvara opasne kontre protivniku. Kod gola bas sam vratio da pogledam nije da je kasnio da pokrije igraca, vec je stojao malo iza 16 metara nije ni pokusao da se pomeri i ovaj kad je dao gol siri ruke.

Jeste Micko pogresio sto nije napravio ofdajd zamku ali su se svi nasi defanzivci vratili i pokrili taj deo izmedju 5 i 11 metra. Posao Kange i Stamenica je da pokriju izmedju 11 i 16 metara, Stamenic ako se ne varam je bio na svojoj strani dok je Kanga stojao… 

Dzaba sto on 90% utakmice igra i izgleda kao vrhunski igrac kad ti ovih 10% izgube utakmicu.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Nele said:

Ma Kanga je prevazidjen igrac.

Juce dva puta gubi lopte koje mnogo gori igraci od njega ne gube ( svi znamo koliko nas je to kostalo prosle sezone ) i otvara opasne kontre protivniku. Kod gola bas sam vratio da pogledam nije da je kasnio da pokrije igraca, vec je stojao malo iza 16 metara nije ni pokusao da se pomeri i ovaj kad je dao gol siri ruke.

Jeste Micko pogresio sto nije napravio ofdajd zamku ali su se svi nasi defanzivci vratili i pokrili taj deo izmedju 5 i 11 metra. Posao Kange i Stamenica je da pokriju izmedju 11 i 16 metara, Stamenic ako se ne varam je bio na svojoj strani dok je Kanga stojao… 

Dzaba sto on 90% utakmice igra i izgleda kao vrhunski igrac kad ti ovih 10% izgube utakmicu.

Ma Kanga da nema te bubice u glavi bi bio u ligama petice a ne u Zvezdi.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, Don Dusko said:

Ma Kanga da nema te bubice u glavi bi bio u ligama petice a ne u Zvezdi.

To stoji sve se slazem. 
Ali mislim da mi nemamo luksuz u evropi da imamo igraca koji napravi minimum jednu 100% sansu protivniku.

 

@Laki21Da ali sad izgleda da imamo i ekipu a i trenera vrhunskog. Ne smatram da je Kangva resenje za tu poziciju, jedino vidim da Stamenic iskoci i preuzme tu ulogu da bude povuceniji od dvojice u veznom redu. Kada bi on to uspeo onda ne bi bilo problema ni sa Kangvom a ni Kangom.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Нама и даље фали једно куче као задњи везни, додуше са пристојном техником и тачним пасом бар првом до себе. Мени је Лука био идеалан за то место, али може и Мијаиловић ту да буде ако будемо довели десног бека. 

Мада Бахар не знам ни како планира у којој формацији да игра, с тога не знам да л треба да имамо 2 или 3 штопера. 

Мени је то јуче изгледало супер али не знам да ли је то идеја да тако играмо

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Mislio sam da ce ovu poziciju treceg "mobilnog" stopera preuzeti Rodic zbog te leve noge, ali za Micka stvarno sve pohvale. Izuzetno ozbiljan, odgovoran i disciplinovan igrac. Slazem se sa gore napisanim da za Nikolica, Viga i Milunovica nema mesta. Vigo ima kvalitet napred ali je preskup, pa ne vidim zasto bismo ga drzali ako ne planiramo da ga otkupimo - ne ide na ruku ni nama ni njemu. Degenek moze i kao RB i kao CB, uz Kostu Nedeljkovica koji je ocigledno "next big thing" nama tu niko ne treba vise. Levo ce Azarov imati dosta prostora u ovoj formaciji sa 3 pozadi pre svega zbog Stamenica, koji svojim dugim korakom stize sve da pokrije, juce me je sa nekoliko presecenih lopti odusevio. Stvarno podseca na Grujica. Generalno, pohvale za sve koji su juce izasli na teren, Bahar i saradnici tacno znaju sta zele a igraci im ocigledno veruju i to je lepo videti. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...