Jump to content

FK Crvena zvezda 2023/2024 - Slavni dani nase buducnosti?🏆


Kooineeperk

Recommended Posts

Vade ga Mijat Knezevic i Kosta, e moj treneru. Samo ih ti svaku drzi na klupi. 

 

Olajinka zna fudbala, u ekipi sa napadacem kao Felcineli koji siri odbranu on bi bio mnogo korisniji. 

 

Kakve gluposti pravimo. 

Edited by Igor_
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

@John Terry ne dozvoljava ti se, da dobiješ ban zbog terzića je glupost nevidjena. 
elem, Bahar izgleda želi namerno da popije otkaz, kakve su ovo vratolomije, kakva je ovi igra. Mi moramo da se uzdamo u samoubistvo partizana, ja ne vidim kako i ovako kljakave možemo da ih dobijemo kada smo mi gori od njih.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Treba imati muda u must win situaciji igrati sa 5 bonusa. Knezevic mnogo bolji od Lucica. Zao mi samo st ce mafija da ih proda pre nego sto fudbalski prohodaju. Da nije tako, mogla bi se lepa osovina sastaviti na duze staze.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, John Terry said:

@Don Juan zamolio bih za dozvolu da napisem jedan odvratan upis na racun Zvezdana Terzica i transfer politike kluba?

Ono, sa sve vredjanjem i gnusnim psovkama.

U sebi 😁

12 minutes ago, tsva said:

Treba imati muda u must win situaciji igrati sa 5 bonusa. Knezevic mnogo bolji od Lucica. Zao mi samo st ce mafija da ih proda pre nego sto fudbalski prohodaju. Da nije tako, mogla bi se lepa osovina sastaviti na duze staze.

Da, za to kapa dole Baharu. Ja se iskreno ne sećam da smo imali ovako mlad tim, i ti momci igraju, a ne po minut dva ili kada je sve rešeno. Ako nešto ostane iza Bahara, to su ova deca kojoj je dao šansu. Ne treba zaboraviti da su i Điga i Stamenić jako mladi.

 

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...