Jump to content

FK Crvena zvezda 2023/2024 - Slavni dani nase buducnosti?🏆


Kooineeperk

Recommended Posts

Kako je izgledalo u jednom trenutku na kraju i nije loše. Šteta, bolja je Zvezda od njih duplo.

 

Ovaj njihov mučeni golman kako je očajno ispucavao, sam nam je napravio tri šanse.

 

Nemanju Matića treba poslati u rudnik soli, užasan je bio.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Jbg ima ovde kvaliteta al treba to sloziti,ovako ovo izgleda kao losa corba sa dobrim sastojcima.

Ocekivao sam vise od ovog nabildanog prepotenka al ocigledno da je ne radnik i da kad je dosao ovde pomislio da je uhvatio boga...

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, K.Dot said:

Nadam se da će igrači da batale da slušaju Bahara i da će sami da se skupe u svlačionici pa da se dogovore šta i kako dalje jer ovako više ne ide.

Tako je, treba sabotirati trenera, iz toga samo dobre stvari mogu da proiziđu :classic_biggrin:

  • Like 9
  • Thanks 1
  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

Ako narednu utakmicu krene sa Stamenicem,Mitrovicem ili Rodicem treba ga oterati i pre nego utakmica zavrsi.

Covek je zalkubljen u neke igrace.Cim je osustao od s oje taktike,presinga i kretnje bez lopte sa priprema ide losiji sles utakmica,pa onda lutanje sa postavama i menja je mesta igracima.

Ovo veceras je poklonio bod YB koja je pp meni jedna mucena i cemwrna ekipa.

Da je na polivremenu menjao pomenuti trojicu sad bi imao 3 bodana kontu.

Sve u svemu bodic ko kolacic za Baraka Alisu u zemlji cudesa.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Sve mi se viši čini da su oni što su govorili u junu da će Bahar da leti u Novembru bili u pravu. Čovek je totalni dunster. Ja ne znam šta on čovek na poluvremenu govori igračima, kad mi izlazimo u drugo potpuno poremećeni i bez koncentracije. 😬

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Bukari bude i sebičan i nesebičan kad ne treba. Ali bravo za njega i za skoro sve momke koji su igrali nakon izlaska Stamenića. Na šta liči potencijalni PL igrač i sudbinom kletom novozelandski repstativac.

Elem, izgiboše momci za pobedu. Ali katastrofa smo u odbrani. Barače, zasuči rukave pa da idemo po 3.mesto u Bern.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Zeleni smo za ozbiljan fudbal, tu mislim na jedan deo igrača, ali i na trenera nažalost.

 

Ovaj je rezultat realan potpuno, moglo je i bolje i gore, na 1-2 oni su mogli dva puta da overe pobedu, ali su na kraju upali u paniku. Dobri večeras Ndiaje, Bukari, Mićko, Điga da nije skrivio penal bila bi još jedna sasvim dobra partija. Mirko sasvim dobar.

 

Veoma negativni utisci o igrama Mitrovića i Stamenića. Prosto kao da su zaboravili da igraju fudbal. Mitrović bi mogao i malo na klupu u ligi, ne vidim zašto Kabić ne bi dobio šansu, nije Mitru deda ostavio u nasleđe igranje u startnih 11. Kada se pribere, može nazad u postavu.

 

Igramo u većem delu bezidejno, stihijski, jedina je ideja pustiti u prostor Bukariju ili da Ndiaje zadrži loptu. Mislim takođe i da nam na određenim pozicijama trebaju igrači novi, pojačanja, naravno kako bi to na ovom nivou izgledalo kako valja. Još jedan utisak je da mi ne igramo u korist onoga kakve igrače imamo, kakav tip igrača. 

 

No dobro. Na kraju dobar potez Krasoa i Bukarija, dovoljno za bod. Sada su šanse za opstanak u evropi na proleće značajno manje, ali sa ovim Bojsima se može igrati, kvalitativno to je tu negde.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Don Dusko said:

Tipicno vec se tera trener, Kad ode Bahar mi cemo odjednom da proigramo...Not.

 

Koliki je Bahar vizionar pokazuje to sto je ubacio Kataija koji je odigrao 0 minuta u sezoni da mu spasava dupe. I zamalo da mu spasi. Sad od vikenda moze opet da se vrati svojim ljubimcima Mitrovicu i Lucicu.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, berti said:

Kad se slegne adrenalin voleo bih da neko elaborira u cemu je igra pod Baharom napredak u odnosu na igru pod V. Milojem ili Stankovicem. Plus da se uracuna faktor debele love koja je data za ovaj prelazni rok.

 NApredak je samo sto je oterao gardiste i zvezdine vojnike.Sto se igre tice to je to samo sto iva izraelska prevara ima mnogo bolji i skuplji tim i milione ulupane u isti.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...