Jump to content

FK Crvena zvezda 2023/2024 - Slavni dani nase buducnosti?🏆


Kooineeperk

Recommended Posts

7 minutes ago, Čočo said:

Ko kaže da je on nov špic? Još ga nisam video u Bgu i dresu. I dalje se nadam Wilsonu koji još nije ni za koga potpisao a definitivno odlazi iz Loko. 😄


Taman neka te drži ta nada do sutra, završeni su on i štoper, videćemo šta će biti sa ovim veznim. 🙂

Gledam union - lajpcig, koliko ljudi trče, kakva borba, mnogo smo mi daleko od ovog nivoa.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ndiaje u startnoj postavi Adane, znači da još nije definitivno dogovoren kao Djiga. Dobro obavešteni kolega sa drugog foruma tvrdi da ga Bahar želi po svaku cenu, kao i da je sutra dan D za Hvanga i njegovu situaciju sa Olimpijakosom. Imamo spremne dve zamene ako ne uspemo Hvanga da dovedemo.

1 minute ago, Mendez said:

Kontam da Djiga svakako ne bi bio u sastavu, nevezano za nas :smiley2:

Što se toga tiče, igrao je sve mečeve za Bazel, na nekima bio starter, ali je redovno ulazio sa klupe. 

Edited by Stanko1997
Link to comment
Share on other sites

Igrački kadar ako sutra potpisu stoper, vezni i špic: 


Glazer (Popovic, Vasiljević) - Dragovic (Rodic), Mijailović (X/Djiga, Milunovic), Degenek (Spajić) - Mitrovic (Nikolic), Stamenić (Ado), Hvang/X (Kangva, Kanga), Bukari (Nedeljković, Kabic) - Ivanic (Sljivic) - Ndiaje/X (Olajinka, Lucic), Kraso (Katai, Mijatović)

 

Jedan spic i jedan vezni bi bili visak po meni. Ne bi me čudilo da prodajemo Kangvu ako stize neka ok ponuda iz zemlje gde je još otvoren prelazni rok (Belgija, Turska, Švajcarska, Grcka, Saudijska Arabija na primer). Maksimovic, koji je danas dao dva gola za Graficar, može slobodno da bar već trenerima sa prvim timom. Djuric nije prijavljen za Superligu tako da će on verovatno isto još na neku pozajmicu. Vigo, Gobeljic i Falko su takodje još na platnom spisku čekajući na neku ponudu. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, K.Dot said:


Taman neka te drži ta nada do sutra, završeni su on i štoper, videćemo šta će biti sa ovim veznim. 🙂

Gledam union - lajpcig, koliko ljudi trče, kakva borba, mnogo smo mi daleko od ovog nivoa.

Pa ne bih rekao s obzirom da je večeras u sastavu i prvih 11 za Adanu. Nema trika da večeras igra a sutra dolazi da potpiše ugovor. 

Link to comment
Share on other sites

Ma, on se oprostio od njih na instagramu jos pre 2 dana. Verovatno je veceras oprostajna tekma.

 

Djiga i Ndiaye, to nam je sto nam je. Motamo se nesto oko ovog Korejca, ali tesko da ce on resiti situaciju u Oliju u naredna 24h. Nadam se da imaju neku alternativu. Mislim da od Marokanca nema nista, najbolji i najskuplji igrac St Etjena, pod ugovorom do 2025.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ma koga zanima Krstovic. Meni ovaj spic koji se crta nije nista posebno. Ide neka prica da mu je cena 2.5 miliona a da posto placamo u ratama da je cena 4:miliona.  Ovaj klinja na halfu ne donosi instant kvalitet. Nadam se da cemo naci dobrog igraca na sredini terena. Sve u svemu jako mutno. Ali sacekajmo jos 24 sata pa da komentarisemo.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...