Jump to content

FK Crvena zvezda 2023/2024 - Slavni dani nase buducnosti?🏆


Kooineeperk

Recommended Posts

21 minutes ago, Perkos2 said:

Igrač koji ne može da bude u prvih 25 ekipe iz LK ne može biti pojačanje za ekipu koju ima ambicije u LŠ. A da mu se obnavlja karijera i dele % to može uvek, ni prvi nažalost ni poslednji koji će biti deo tog zločinačkog udruženog poduhvata prema FKCZ

Napadač koje god ime da nosi i koji  je sa 25.godina na 264 utakmice u Ligama petice ima postignuta 73 gola i 26 asistencije i za svoju reprezentaciju na 30 utakmica ima 10 postignutih golova je igrač za velike domete. 

Link to comment
Share on other sites

Pit Olajinka je uneo novu dimenziju presinga, timske igre i atletike u vrh napada, stvarno izuzetno zahvalan i već drag igrač. Međutim brine završnica kojoj nikad nije bio sklon, već vidim kako maši neki mrtvi zicer u LŠ a sve pripremi dobro. Siguran sam da Bahar ne bi odbio ni ovakog Jovića, naravno ako je spreman da se sabere i oznoji debelu pozadinu. No svakako se treba više nadati i ulagati u Drkušić-Neta Lavi varijantu ili njima sličnim. Takvi bi pozatvarali baš mnoge rupe i zaokružili Barakball u vrlo skladnu celinu. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Stoper i zadnji vezni su pod moranje, nema nikakve dileme. Sto @Guru kaže i meni pozicija ving beka trenutno tanka. Mitrovic i Bukari imaju kao alternative samo Nedeljkovića i Nikolića. Realno tu jos mora neko da dolazi posle odlaska Azarova. Špic je čist bonus po meni. Imamo Olajinku i Krasoa sto vec sjajno funkcioniše kao tandem, vratiće se Katai, koji u ovoj formaciji može samo kao špic da igra, kao odlično rešenje sa klupe, a trebaju i Lucic i Mijatovic da imaju adekvatnu minutažu. Ako recimo Jovicu propadne drugi transfer do 31.08, a Fiorentina hoće da se resi njega po svaku cenu to bi bila dobra prilika da mi udjemo kao last minute rešenje prvog septembra kad je prošao prelazni rok u velikim ligama, a mi još možemo da ga prijavimo za LŠ. 

Link to comment
Share on other sites

A do pre neku godinu su Jovic i Haland bili najperspektivniji napadaci u Evropi. Norvezanin je tu gde je, a ovaj naš lelemudi gde god zaigra. Da li bih ga voleo kod nas? Srcem apsolutno. A razumom...jebem li ga. Ne znam koja šok terapija bi to mrtvo puvalo pokrenula. Bahar da mu drekne i sta onda. Ovog bi zabolela patka. Navijači? Boli ga uvo i za to. Ako mu jedan Real Madrid nije bio izazov da zagrize, da kao mlad i pun energije pokaze elan, zelju, volju i gine na treningu i utakmici, onda od njega leba nema. Azdisao, što bi se reklo u niškom kraju.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Mozzart piše da dolaze stoper, zadnji vezni i špic. Drkusic je i dalje prva opcija za stopera, kod špica je Chris Bedia nova opcija, ali Barak ima i jednog bivšeg igrača kao svog pika. Ostala imena nisu izasle u javnost. Ocekuje se i jedna prodaja do kraja roka (Kangva i/ili Lekovic). Za Kangvu smo navodno sad i odbili zvanicnu ponudu od 3 miliona od Foresta, sam Kangva želi transfer. 
Sto se Azarova tiče, tu je transfer zavrsen. Danas prvi trening sa novom ekipom, u toku dana ozvanicenje sa strane Sahtjora. 

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Milko Miller said:

Mozzart piše da dolaze stoper, zadnji vezni i špic. Drkusic je i dalje prva opcija za stopera, kod špica je Chris Bedia nova opcija, ali Barak ima i jednog bivšeg igrača kao svog pika. Ostala imena nisu izasle u javnost. Ocekuje se i jedna prodaja do kraja roka (Kangva i/ili Lekovic). Za Kangvu smo navodno sad i odbili zvanicnu ponudu od 3 miliona od Foresta, sam Kangva želi transfer. 
Sto se Azarova tiče, tu je transfer zavrsen. Danas prvi trening sa novom ekipom, u toku dana ozvanicenje sa strane Sahtjora. 

Anthony Nwakaeme je verovatno onaj sto ga zeli Bahar 

Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, fradler said:


 

Stoper stigao, doduse sumnjivog kvaliteta :default_coffee:

 

Mozda kao zamena za Lekovica?

 

2 hours ago, berti said:

. Ako mu jedan Real Madrid nije bio izazov da zagrize, da kao mlad i pun energije pokaze elan, zelju, volju i gine na treningu i utakmici, onda od njega leba nema. Azdisao, što bi se reklo u niškom kraju.

 

Ili ga je , mozda, sputavao preveliki pritisak, uloga koja mu je bila namenjena, adaptacija na novu sredinu, trenera taktiku... a nije da nije "grizao" kada je dobijao šansu. 

 

Btw, uvek se setim kako sam sa navijačima Eintracht-a , koji su ga obožavali, komentarisali da Real nije klub za njega, iz više razloga, da ce ga bukvalno "pojesti"... sta znam, Bayern je tada bio mnogo logičnije izbor.

Iskreno, ja bih voleo da ga vidim na jednogodisnjoj pozajmici, ipak je Barak ozbiljan trener, nije "Ortak" sa igracima i da bih odmah u startu sasekao svaku neozbiljnost i nonsalanciju  Jovica.

 

13 minutes ago, Milko Miller said:

 

Sta pije kafana?:default_2guns::smiley34:

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Nenadd said:

Ode zvanicno i Azarov, kakva cista u klubu, neverovatno.

Ima li neka dobra, dokona dusa, da nam po pozicijama napise sa cime ulazimo u finis prelaznog roka?

 

Glazer (Popovic)
Degenek(Spajic)
Mijailovic(Milunovic)
Dragovic(Rodic)
Bukari(Nedeljkovic)
Mitrovic(Nikolic)
Stamenic(Ado)
Kangva(Kanga)
Ivanic(Sljivic)
Kraso(Lucic)(Kabic)
Olainka(Katai)(Mijatovic)

Edited by Firga
  • Like 2
  • Thanks 1
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

Luka nije uopšte bio dovoljno fokusiran na fudbal po dolasku u Real.

Nego je napravio kardinalnu grešku,što je dovukao pet mazgova u svoju kuću u Madridu sa kojima je otpadao po gradu.

Plus na njegovu nesreću je Benzema ušao u životnu formu.

 

Svakako ako je moguće,voleo bih videti Jovića ponovo u našem dresu.

 

Edited by Polivalentni Stevica
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Nenadd said:

Ode zvanicno i Azarov, kakva cista u klubu, neverovatno.

Ima li neka dobra, dokona dusa, da nam po pozicijama napise sa cime ulazimo u finis prelaznog roka?

Glazer (Popovic, Vasiljevic) - Dragovic (Rodic), Mijailovic (Lekovic, Milunovic), Degenek (Spajic) - Mitrovic (Nikolic), Stamenic (Ado), Kangva (Kanga), Bukari (Nedeljkovic) - Ivanic (Sljivic) - Olajinka (Katai, Lucic), Kraso (Mijatovic, Kabic) 

 

To je to sto se prvog tima tice, ukupno 26 igraca. Van takmičarskog tima su ostali još Gobeljic, Falko i Vigo. Na pozajmici su još Gordic (IMT), Borjan (Slovan), Lazić (Novi Pazar), Ilic (OFK), Prucev (Celje) i Sarls (IMT). Na dvojnoj registraciji su Lekovic, Nedeljković, Sljivic, Maksimovic i Mijatović kod Graficara, a braca Mituljikic i Knezevic kod OFK. Posto Kahvic ima pravo da igra LŠ za mlade, on će verovatno isto na dvojnu. Plan do kraja prelaznog roka bi trebao da bude se nadje klub za Gobeljica, Falka i Viga. Da se vrati Djuric iz Domzala i da ide na novu pozajmicu. Da se prodaje Kangva i/ili Lekovic i da dolaze stoper, vezni i špic. 

Edited by Milko Miller
  • Like 2
  • Thanks 3
Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, Milko Miller said:

Glazer (Popovic, Vasiljevic) - Dragovic (Rodic), Mijailovic (Lekovic, Milunovic), Degenek (Spajic) - Mitrovic (Nikolic), Stamenic (Ado), Kangva (Kanga), Bukari (Nedeljkovic) - Ivanic (Sljivic) - Olajinka (Katai, Lucic), Kraso (Mijatovic, Kabic) 

 

To je to sto se prvog tima tice, ukupno 26 igraca. Van takmičarskog tima su ostali još Gobeljic, Falko i Vigo. Na pozajmici su još Gordic (IMT), Borjan (Slovan), Lazić (Novi Pazar), Ilic (OFK), Prucev (Celje) i Sarls (IMT). Na dvojnoj registraciji su Lekovic, Nedeljković, Sljivic, Maksimovic i Mijatović kod Graficara, a braca Mituljikic i Knezevic kod OFK. Posto Kahvic ima pravo da igra LŠ za mlade, on će verovatno isto na dvojnu. Plan do kraja prelaznog roka bi trebao da bude se nadje klub za Gobeljica, Falka i Viga. Da se vrati Djuric iz Domzala i da ide na novu pozajmicu. Da se prodaje Kangva i/ili Lekovic i da dolaze stoper, vezni i špic. 

Hvala legendo

9 minutes ago, berti said:

Mozda bi Bahar nesto mogao od Falka da izvuče...

Mislis na raskid ugovora?

  • Like 4
  • Ha-ha 6
Link to comment
Share on other sites

55 minutes ago, Duh koji lebdi said:

Bedia mi deluje na hajlajcima bolje od Late Lata iskreno, drugaciji je tip i po konstituciji, mislim da bi nam bolje pasao. 

Cak i nije tup sa loptom,ume sa njom sasvim pristojno za njegovu visinu ali sam ipak za nekog proverenijeg igraca,ovom je samo zadnja sezona okej inace pre toga lose jako... 27 god.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...