Jump to content

FK Crvena zvezda 2023/2024 - Slavni dani nase buducnosti?🏆


Kooineeperk

Recommended Posts

Previše para,barem po meni ...

Iskren da  budem,nisam ga gledao,ali biografija ne pleni...

Druga i treća italijanska liga,onda jedna sezona u i po našim merilima osrednjem klubu iz Švajcarske ...

Prošlo pojačanje koje smo doveli iz tog kluba nije se proslavilo,blago rečeno ...

Link to comment
Share on other sites

Što se cene tiče, Ipak smo pregovarali sa Atalantom, ne sa nekim seoskim klubom. Sad stvarno treba reći svaka čast celom sportskom sektoru na ovom prelaznom roku, stvarno bez greške. Retki su takvi slučajevi, ali treba pohvaliti ovoga puta Terzu i Mrkelu, ozbiljno su shvatili LŠ, počevši od trenera, preko terena i renoviranja, do samih transfera. Velike zasluge svakako idu Marinu i Baharu.

Link to comment
Share on other sites

Posebno Mrkelu, lavovski posao odradjuje Mita. Bez greske je naucio biografije dosadasnjih pojacanja, potkrao se samo kiks da je Olajinka dosao iz Sparte, inace je postao rutiner :classic_smile:

 

Definitivno je ulozen solidan novac, a dovedeni igraci u najboljim godinama i sa odlicnim sezonama iza sebe. Videcemo na sta ce to da ispadne, verovatno se u trouglu Ado-Kraso-Late krije bar jedan promasaj, ali ne moze sve ni ispasti savrseno. 

  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Uh, oboren rekordni ulazni transfer kluba sa Late Latom. Mnogo je ovo za igrača koji je imao jednu dobru sezonu u solidnoj ligi i sa solidnim brojkama, baš mnogo. Za 3.5m su mogli da nađu po jednog levog i desnog beka ili nekog Brazilca u Brazilu kako ih i Ludogorec pronalazi. Prošle godine su doveli mladog Igora Tijaga za 1.3m i posle godinu dana ga prodali u Klub Briž za 8m. A mi dajemo za Late Lata 3.5m. Klasično gasterbajtersko razbacivanje. Ima se može se stajl. 

Edited by Čočo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Čočo said:

Prošle godine su doveli mladog Igora Tijaga za 1.3m i posle godinu dana ga prodali u Klub Briž za 8m

Za to treba da imaš mnogo jak skauting, a mi to nemamo. Mi kupujemo uglavnom gotove proizvode, a ovo ostalo talenrovano što kao dovedemo na kraju se uglavnom pokaže kao promašaj.

Mi smo u SFRJ pratili talente iz cele zemlje, i ne samo to bukvalno su gledali klince kako igraju fudbal na ulici ili školskom igralištu.

Tako se i pronalaze Brazilci, ne na stadionu, nego negde na nekoj plaži, ali daleeeeko smo mi od toga.

Edited by Don Juan
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Zenit: Keržakov - Karavaev, Čistjakov, Renan, Santos - De Keroz, Vasilev, Klaudinjo, Malkom, Mantuan - Kasijera.

Crvena zvezda: Glazer - Nedeljković, Dragović, Eraković, Mitrović - Mijailović, Stamenić, Kanga, Ivanić - Olajinka, Mijatović.

 

E jbg, trener Zenita ocekivao ozbiljnu proveru i izveo najjacih 11, a bata Barak se odlucio za klasicnu muckalicu. Valjda ruska brazilska braca nece zapinjati mnogo.

Link to comment
Share on other sites

Pa na osnovu sastava, dosta je logicnije da igramo sa tri stopera, a da Nedeljkovic i Mitrovic budu ving bekovi. 

 

A svakako je ideja da igramo u Evropi sa tri stopera, tako da tesko da je muckalica. Dakle cenim da je ovo pre 3-5-2. 

Edited by Markoss
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...