Jump to content

Evrovizija / Eurosong


Drug Crni

Recommended Posts

https://www.rts.rs/page/magazine/ci/story/421/muzika/5081128/pesma-za-evroviziju-2023-ucesnici.html

 

Mila majko (šalji me na vodu), kakva je ovo ekipa...

 

Quote

Мој први ожиљак на души – Нађа
аутори: Кристина Ковач, Тим Госден

Мамим – Тијана Дапчевић
аутор: Ана Радоњић (Зое Кида)

Ако схватим – Петар Пупић
аутор: Петар Пупић

Цвет са Истока – Стефан Здравковић
аутор: Душан Бачић

Нека, нека – Фрајле
аутори: Наташа Михајловић, Невена Буча

Ланац – Angellina
аутор: Анђела Вујовић

Старац дана – Eegor
аутор: Игор Мишковић

Недоступан – Борис Суботић
аутори: Миленко Шкарић, Немања Антонић, Филип Несторовић

Девојка твог дечка – Нађа Терзић
аутори: Константин Арсић, Нађа Терзић, Алекса Вучковић, Димитрије Борчанин

Само ми се спава – Luke Black
аутор: Luke Black

Нови план други сан – Филип Балош
аутор: Филип Балош

Румба – Зејна
аутори: Никола Буровац, Милош Рогановић

Грех – Dzipsii
аутори: Ахмед Хајдаровић (Рeп Горила), Јован Живадиновић (Dzipsii)

Зато што волим – Игор Винс и Бане Лалић
аутори: Игор Винс, Бане Лалић

Либерта – Гифт
аутор: Јован Матић

У ноћима – Ивона
аутор: Ивона Пантелић

После мене – Filarri
аутори: Теyа Дора - Теодора Павловска, Yungkulovski - Милош Јаношевић

Зуми зими зами – Hurricane
аутори: Немања Антонић, Иван Вукајловић, Снежана Антић

Нови свет – Mattia Zanatta
аутори: Michele Bonivento, Mattia Zanatta, Предраг Цветковић

Временска зона – Бенд "Херценшлус"
аутор: Бобан Џевердановић

Осмех – Адем Мехмедовић
аутор: Адем Мехмедовић

Иза дуге – Игор Станојевић
аутор: Владимир Граић

Свадба или кавга – CHEGI & Браћа блуз бенд
аутори: Жељко Чегањац, Душан Чегањац, Стефан Чегањац, Борис Капетановић

Viva la vida – Александар Симић и Ненад Османовић
аутори: Нино Адемовић, Горан Ратковић Рале, Бранислав Глушац

Тишина – Дорис Милошевић
аутор: Огњан Милошевић

Феномен – Милан Бујаковић, Зоран Тодоровић и Сања Анастасија
аутори: Алек Алексов, Миро Буљан, Ненад Ћеранић, Драгиша Баша

Индиго – Empathy Soul Project
аутор: Ненад Радаковић

Чујемо се сутра – Филип Жмахер
аутори: Бобан Јанковић, Филип Танчић, Александар Мастелица

Од јастука до јастука – Стефан Маљковић Shy
аутори: Славко Миловановић, Ана Секулић

Као гром из ведра неба – Јована Томашевић
аутори: Александар Филиповић, Бранко Кланшчек

Лоше процене – Drai
аутори: Иван Миланов, Немања Антонић, Асал Ксинатовић, Ана Секулић

Presidente – Саво Перовић
аутори: Mahdi, Sajsi MC

 

Link to comment
Share on other sites

https://rs.n1info.com/vesti/predsednik-upravnog-odbora-rts-ucestvuje-u-pesmi-za-evroviziju/

 

Quote

„Pravilnik o izboru kompozicija na Pesmi za Evroviziju ne ograničava učešće nikome, pa ni talentovanim ljudima iz RTS-a ili organa uprave naše kuće“, rekla je Olivera Kovačević za Nova.rs.

Branko Klanšček autor je numere „Kao grom iz vedra neba“ koju izvodi pevačica Jovana Tomašević. Klanšček je ranije za Nova.rs rekao da ne postoji sukob interesa u njegovom takmičenju na PZE ’23, s obzirom na to da on nije javni funkcioner.

 

Da se lepo iznad zgrade RTS-a razapne poveliki šator i da se naplaćuju ulaznice za najveći cirkus na svetu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Pratite li Evroviziju deco moja? 😄 Bio je zreb sinoc, nastupamo prvi u prvom polufinalu, koje je po dosadasnjim potencijalnim kvalifikantima i istorijskim kvalifikantima mnogo jace.

 

image.thumb.png.69375e3060fc83a0cebae2d2391f7d61.png

 

image.thumb.png.ace689703db13bab277ec0b2e90b604c.png

 

Pratio sam i dosadasnja nacionalna takmicenja, pa da sumiramo utiske.

 

Albanija je tradicionalno izabrala prva. Po mom misljenju, ove godine im je bilo prilicno jako takmicenje, ali su po obicaju izabrali sranje 😄
 


Mislim da ova pesma ima vrlo malo sanse za finale, a imajuci u vidu hajp prosle sezone u vezi top 5 i raspad live i neprolazak u finale, stvarno su im sanse mizerne ove godine, a ako se kojim cudom i plasiraju, u finalu druga polovina sasvim sigurno. Bilo je 2-3 bolje pesme od "narodnjaka" kakve inace salju, bilo je 2-3 solidne moderne pesmice, bila je jedna vrhunska pevacica. Evo ovako recimo celo finale ukratko pa koga zanima:

 

 

Ovaj lik je stavio na sesto mesto pre izbora, ja bih je mozda stavio u top 10. No dobro.

 

Belgija je imala neki skraceni izbor koji je bio tanak, ovo je pobedilo:

 



Ne znam sta da mislim, nijedna pesma mi se nije svidela, mozda ima neke sanse za finale i mozda je bio najbolji izbor. Najbolji je na sceni ako nista drugo. Evo ostatka:

 

 

Letonija jos nije imala takmicenje, ali imamo pesme:

 

 

Generalno zvuci solidno, nema previse ocajnih pesama, ima par modernih rok pesama, par balada i par modernih pesama. Mozda poneka ima potencijal, treba videti ove rokere kakve su na sceni, ali ovako iz audio verzije ne vidim potencijal nijedne pesme da ista uradi na ES, za sad.

 

Irska ima skraceni izbor i samo cu da kazem - horor. Ko god da prodje kandidat je za poslednje mesto u polufinalu.

 

 

Connolly Midnight Summer Night je potencijalna mood song, pa mozda dobije neke fanove ali ne vidim nikakvu sansu za finale ako bas uzivo ne pokida i vokalno i smisle neki staging za ovo, ali vec vidim da ce biti lenjo i low budget.

 

Rumunija je ove godine mnogo tanja nego prosle. Kao posledica Ola mi bebebe od prosle godine imaju bar dosta brzih pesama, imaju i sabaniju, balade.

 

 

Ako bih se kladio, kladio bih se na Andrei Dutu - Statues, klasicna genericka evrovizijska pesma kakve cesto vidjamo u donjem delu finala. Najveci potencijal ima ovo kolo na kraju Perinita Mea za Evroviziju, sa dobrim nastupom to je trash koji moze do finala, ali to je to. Meni se donekle svidja ovaj On and Off, ali mislim da nema nikakve sanse.

 

A sada, Norveska. Tradicionalno jaka i cini mi se jaca ove nego prosle godine, pod uslovom da posalju pravu pesmu.

 

 

 

Ako izuzmemo balade, koje nadam se nece poslati (ali Ulrike se naravno opet dobro kotira, bog te pita zasto je vole toliko), Alessandra Mele i Jone se isticu, uz dark Horse Umami Tsunami. Umami Tsunami deluje kao klasican boj bend, ali ima KPop uticaja plus imaju dva Azijata. Tako da ne znam da li ce to uticati, nije dovoljno dobra pesma, ali vidim da polako krece KPop i ovde i mislim da cemo narednih godina gledati dosta pesama u tom fazonu. Za ES mislim da je bolje da ode Alessandra, daje mi potencijalni winner vibe, mada realnije je da bude solidna top 10 pesma. Jone zvuci sveze, moderno, zanimljivo, not my cup of tea, ali vidim potencijal. Ipak, nije dovoljno dobar nastup, pogotovo za skandinavske standarde.

 

Portugal blagog pojma nemam, ima dosta pesama koje su onako, mozda interesantne, ima dosta razlicitih pesama, ne vidim nikakav potencijal za Evroviziju, mozda nastup nesto izdigne.

 

 

Hrvatska Dora bi trebalo da bude mnogo jaca nego prosle godine. Ucestvuje i Let 3 😄 sa vrlo malim sansama ako mene pitate, ali bi bilo interesantno da oni odu. Kreso i Kisele Kise pankerica, takodje sa malim sansama. Detour mi zvuci interesantno, ali, pogadjate, ne verujem da imaju neke sanse, tu je Eni Jurisic da popuni broj kao i obicno, Harmonija Disonance je drugacija, malo etno vibe daje, i mislim da bi bili najbolji izbor za Evroviziju, ali znajuci bracu Hrvate, salju oni Damira Kedza. Videcemo nastup, od njega se najvise ocekuje, pa to mozda bude i dobar izbor. Da su u drugom polufinalu mislim da bi imali konacno sanse za finale, u ovom nasem, tesko. Videcemo.

 

 

 

Malta je krenula od cetvrtfinala 😄 Bukvalno je hot garbage, od 40 i kusur pesama nema jedne dobre. Evo ako hocete da krindzujete 10 minuta

 

 

Pojedini deluju kao kompilacija ocajnih audicija na Idolu i slicnim takmicenjima. Cak je impresivno da imas toliko prijava u izboru, a toliko losih pesama. Ne vidim da ko god da pobedi moze do finala.

 

Moldavija posle nekoliko godina solidnog tresa i zanimljivih nastupa i uzastopnih finala mislim da ove godine nema nikakve sanse za finale. Ovo su finalisti. Sunstroke je dosao opet, ali pesma im je najgora do sada, mislim da ce pobediti, tu su i neke babuske u fazonu onih ruskih od pre 10-ak godina koje cenim da su im jedini protivnici. Aliona Moon bi mozda bila zanimljiva da ima neki nastup i da zna da peva, jedina dobra pevacica je ova Ol, pesma je outdated, ostatak horor, pokusaj hard rock benda ne bih komentarisao.

 

 

A sad, Finci. Finci su ove godine PREJAKI. Znaci finale takmicenja im izgleda kao top 10 neke malo slabije Evrovizije, ali bukvalno. Ako izuzmemo baladu i ovu genericku pop pesmicu Robina, sve ostalo, znaci bukvalno 5 ostalih pesama je bolje od 90% ostalih zemalja.

 

 

Meni se najvise svidjaju Portion Boys, ali mislim da ce se za pobedu boriti Benjamin i Karija. E sad, ovo je ipak sve dobro isproducirano, uvek je moguce da flopne uzivo, pa tu postoji mala ograda, ali mislim da je Benjamin potencijalni pobednik ES. Ima sve, pesma vozi, ima 80s vibe, gej, prezentabilan, sve sto Evrovizija voli. Mislim da bi za njih bilo najbolje da njega posalju.

 

 

 

Ceska... ne znam sta da kazem. We are Domi mi je prosle godine bila jedna od omiljenih. Ovo je na nivou Malte, imaju samo 5 pesama:

 

 

Raspad, nikakva produkcija, nikakvi pevaci, amateri... eventualno ova Vesna mozda bude interesantna sa mnogo boljim nastupom i pevanjem (sto je verovatno nemoguce), peva na nekom mashup slovenackih jezika (cini mi se), pa mozda... ali jako tanko.

 

Od prvog polufinala, nemamo jos nase pesme, Svedsku, Svajcarsku, Izrael, Holandiju i Azerbejdzan. Imajuci u vidu nasa imena, mislim da su nam ovaj put tanke sanse, Svedjani ce sigurno biti favoriti, a i Izrael i Azerbejdzan i sa sranjima obicno prodju.

 

Danska je bas tanka, mislim da ce pobediti ovo Beautiful Bullshit. Nicklas Sonne ima hard rock pesmu, ono, genericki i dosta tanko, ali je vrlo verovatno i objektivno najbolja pesma u ovoj jadnoj konkurenciji. Ne verujem da ce videti finale.

 

 

Island ima verzije na islandskom i engleskom. Evo vam islandske zato sto bar ne razumete pa je manje cheesy 😄 Inace je odron takmicenje, bas razocaravajuce od njih.
 

 

Nemam blagog pojma ko ce da pobedi, mozda Dilja, ali u svakom slucaju ne vidim promil sanse da udju u finale sem ako bas ne razbiju uzivo.

 

Estonija... ne mogu da kazem da je lose takmicenje, diverzitet je prisutan, ima solidnih pesama, ali je to obicno i najveci problem Baltika - kao da uvek hoce od svog takmicenja da naprave mini Evroviziju i onda dobijamo dosta solidnih pesama koje lice na neke trenutno popularne pesme ili na neke starije evrovizijske pesme. Jednostavno nema kvaliteta. Ollie verovatno pobedjuje, ali ne vidim kako ovaj rokic moze u finale.

 

 

Litvanija je slicna donekle, uz dve bitne razlike - prosecni kvalitet pesama je nizi, ali imamo, po mom misljenju, ultra jasnog favorita kojeg ako ne posalju stvarno su debili.

 

 

Favorit je Agne.

 

 

 

Mislim da ima sanse za finale ES, imalo je malo nesigurnosti na pocetku, ova pesma mora savrseno da se otpeva, siguran sam da ona to moze posto peva odlicno najtezi deo.

 

Odavde fali Kipar, Grcka, Australija, Austrija, San Marino, Slovenija, Gruzija i Poljska. Poljska ima kao i mi potvrdjene ucesnike, Slovenci su izabrali grupu, neke klince alt rok fazon, jos nema pesme, Grci su izabrali nekog klinca koji pise balade dok svira akusticnu gitaru i to je to.

 

Spanija je takodje imala prvo polufinale, gde su po mom misljenju i svi favoriti za plasman dalje.

 

 

Prosli su Agoney (ocekivano), Alice Wonder (WTF), Fusa Nocta (ocekivano, ali nastup blagi horor) i Megara (takodje ocekivano). Fusa Nocta je neki fazon onog Osirisa Portugalca mashup IDJ Videos, verujem da su se klinci nalozili i da je zato usla u finale, ali sa ovakvim raspad nastupom i vokalima nema sta da trazi. Agoney je glavni favorit, na moju veliku zalost, mislim da ce pobediti i da ce to biti zajeb u rangu Norveske kad su poslali Tixa umesto Keina koji bi lagano pobedio na toj Evroviziji, na isti nacin kao sto i Megara ima sanse da pobedi, imajuci u vidu pesme koje su do sada tu. I ako ne pobedi, top 5 materijal, najlaganije.

 

 

Pesma ima sve, drugacija je, ona vlada scenom, elementi Harley Quinn, ponasanje na sceni i lik malo podseca na Pink, cyber punk, 80s, igrice, ova zenska koju je skoro poljubila joj je zena, malo u ovom dens delu treba poliranja, ali ovo je vec kompletan nastup i sitnice su u pitanju, u poredjenju sa ostalima, ne samo iz Spanije, zrelo, potencijal, grower, sve. Imaju i bubnjarku, moze i na nju da se stavi malo jaci akcenat, i trebalo bi da nasnimi ona svoje pratece sto bi moglo jos vise da podigne pesmu, jer su joj gitarista i basista mutavi.

 

Sa druge strane Agoney je isto imao sasvim dobar nastup, ali ocigledno je muska Chanel. To nema potencijal da ponovi neki uspeh.

 

Nemci su resili da ove godine ne budu najgori izgleda. Solidan izbor, mada nista vise od toga.

 

 

Lord of lost mozda, jer je razlicit, Rene Miller mislim da ima najbolju pesmu overall. Ovaj Trong mozda nastupom i zato sto je Azijat moze da pobedi. Ali sve u svemu, imajuci u vidu sta obicno imaju, ovo nije lose.

 

Ukrajina salje Tvorcija.

 

 

Imajuci u vidu ceo izbor, cenim da su ovo poslali da ne bi ponovo pobedili 😄 dosta je ovo tanko.

 

Francuzi su odabrali predstavnicu, peva neki moderan pop koliko sam uhvatio, jos nema pesme.

 

To je to za sad, ko vam se najvise svidja? 😄

Edited by McLeod
  • Like 1
  • Love 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Znao sam da ko bi i hteo ne moze da se cima po bespucima interneta 😄 Ja sam nesto poslednjih dana se zaludeo da pogledam sve, odvojio dva sata i eto 🙂

 

Deluje da ce biti slabija godina, sto je i ocekivano, ali i dalje nekoliko powerhouse zemalja nije izbacilo pesme, pa ce to popraviti utisak verovatno.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, McLeod said:

Znao sam da ko bi i hteo ne moze da se cima po bespucima interneta 😄 Ja sam nesto poslednjih dana se zaludeo da pogledam sve, odvojio dva sata i eto 🙂

 

Deluje da ce biti slabija godina, sto je i ocekivano, ali i dalje nekoliko powerhouse zemalja nije izbacilo pesme, pa ce to popraviti utisak verovatno.

 

Iskreno, prošle i pretprošle godine sam imala mnogo više vremena nego ove. Stisli me i faks i posao :twak: Tako da jedva čekam da se bavim Evrovizijom.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 2/1/2023 at 10:57 AM, McLeod said:

Pratite li Evroviziju deco moja? 😄 Bio je zreb sinoc, nastupamo prvi u prvom polufinalu, koje je po dosadasnjim potencijalnim kvalifikantima i istorijskim kvalifikantima mnogo jace.

Pratio sam i dosadasnja nacionalna takmicenja, pa da sumiramo utiske.

To je to za sad, ko vam se najvise svidja? 😄

 

Evo mogu da pratim, da se dogovorimo oko cene za to, pristajem na prosečnu platu u Srbiji ali po danu praćenja ☺️

Bold1: Kako te ne mrzi, ili si jako dokon ili si ozbiljan mazohista 😃

Bold2: Daj mi neke instagram linkove riba od 18 do 30, što ovde nastupaju, pa ću ti reći ko mi se najviše sviđa 😄

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Marko said:

 

Evo mogu da pratim, da se dogovorimo oko cene za to, pristajem na prosečnu platu u Srbiji ali po danu praćenja ☺️

Bold1: Kako te ne mrzi, ili si jako dokon ili si ozbiljan mazohista 😃

Bold2: Daj mi neke instagram linkove riba od 18 do 30, što ovde nastupaju, pa ću ti reći ko mi se najviše sviđa 😄

 

Za sve ovo mi je trebalo otprilike dva sata. Ne u jednom tejku naravno. Samo treba znati gde da trazis.

 

Nisam gledao, tu ne mogu pomoci, mada ih i nema puno takvih rekao bih.

Link to comment
Share on other sites

I Svedska prvo polufinale, ono je horor koliko je lose, bas nisam to ocekivao.

 

Nasi, eventualno vidim ovog Luke Black zato sto je ultra moderno, ne svidja mi se, ali kontam da mozda moze dobro da prodje ako je nastup i uzivo dobar.

 

Zmaherova pesma je smesna, al ono, za ovu konkurenciju i jeste medju boljima. Tijana Dapcevic, zasto zeno...

 

Mozda novi Hurricane prodje takodje, ova pesma mi deluje bolje od one sa kojom su zapravo bile "prave" uraganke, ali deluje mi da ove zamene nisu dobro prihvacene.

 

Svidja mi se donekle jedna pesma, neka Nadja, deluje mi fazon Avril Lavin sa pocetka, ali mrka kapa za Evroviziju. Vins i Jelic mozda naprave nesto, nije evrovizijska pesma, nema sanse da pobede, al mozda budu zapazeni.

 

Ivona ima najkrs pesmu u ove tri godine sto je ucestvovala, Gift po mom misljenju bolju, ali nedovoljno dobro, Duo Grand bas Grand il Volo kopija, Andjela i Doris kao vesele pesmice neke...

 

Uglavnom, mozda malo bolje ukupno nego sto sam ocekivao, nema mnogo tragicnih pesama, ali nema ni nekih dobrih kandidata.

 

Eto Luke Black da vidimo njega, kakav appeal ce imati nove Uraganke i to mu je to.

 

Ovo ostalo ima pesama koje mi se manje svidjaju vise svidjaju, dobrih vokala, manje dobrih vokala, ali ili nije za Evroviziju, ili je skroz outdated.

Link to comment
Share on other sites

Ne mogu da verujem da su mi "lažne" Hurricanke najbolje na prvo slušanje. I mnogo bolje od onih "pravih". Većini pesama fali krešendo ili taj neki prelomni trenutak u pesmi koji one imaju. Ovde će sve zavisiti od scenskog nastupa. 

 

2. Zejna - Rumba

3. Eegor - Starac dana

4. Duo Grand - Viva la vida (btw Aleksandar je jedan od najboljih vokala koji se ikad pojavio u Grandu; ovo je zanimljiv koncept ali je pesma mogla biti bolja)

5. Savo Perović - Presidente

 

Ostalo... ništa me se ne dojmi. Svakako ni od ovih 5 niko nema kapacitet da ponovi Konstraktin uspeh. I da, Angellina je još gora nego prošle godine. 

Link to comment
Share on other sites

Meni je ovaj Eegor medju najgorima 😄 licno onako, ni vokal ni koncept mi se ne svidja. Ovaj Grand Il Volo bas ne mogu, alergican sam, ali se slazem da se onako bar mestimicno isticu.

 

Slazem se i za Uraganke.

 

Zejna je jedina od ovih sto dolazi svake godine da ima bolju pesmu, i tu se slazem.

 

Savo Perovic mi je number 1 na hejt listi, uzasan 😄

 

Evo svedskog polufinala. Od svih takmicenja, u skladu sa ocekivanjima, mislim da je ovo ubedljivo najvece razocarenje. Jedino ako su u drugom polufinalu pet favorita pa ono, inace ako je ovo nivo, Svedska po prvi put posle ko zna koliko godina nece videti finale, jer su u polufinalu samo glasovi publike.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Simpatičan mi je koncept u Eegorovoj pesmi. Isto tako i u Savovoj, iako mi je iritantan do zla Boga. Slažem se za Grand Il Volo hahaha ali nešto se dešava barem. I mislim da bi mogli da zvuče i bolje uz neki revamp pesme. A ne ono Porodično blago & co... 

Link to comment
Share on other sites

Ma dobro, svakako, 70% pesama cak i ako je ok vokal i simpaticna na nekom nivou, nema veze sa zivotom u svetlu Evrovizije i sve su vec vidjeno.

 

Ove se malo razlikuju. Stvarno mislim ili Uraganke ili Luke Black mozda imaju sanse za finale, ovo ostalo mrka kapa. Ali ovo ce odluciti nastup definitivno.

Link to comment
Share on other sites

A je l' možemo da pošaljemo ni jednu, ako je ikako moguće?

 

Matia & Angela - opersko pevanje ide na Evroviziji ko luk na puding

Adem Mehmedović - narodnjački trileri uz tugovanka melodiju

Nađa - tema ko za dečju pesmu evrovizije, a obaška nema pojma o pevanju

Tijana Dapčević - postoji debeo razlog zašto Eurotrash muzika ima u svom imenu reč trash

Princ - tursko ruski etno, prava stvar u današnje vreme...

Filip Baloš - ovo je loše i za IDJ kanal

Filip Čmarher - Osvajači, sve vam je oprošteno

Luke Black - konačno nešto drugačije, ali ovaj Rambo Amadeus vokal mu stoji ko piletu sise

Angellina - sestro, ovo je pesma, a ne priča Evrovizije. Tu mora da se peva. Na stranu kretenski tekst

Empathy - Alisa 40 godina kasnije

Stefan Shy - još jedno narodnjačko trilerisanje uz bunga-banga-re melodiju ko sa Komodora 64

Hercenšlus - Frajle v2.0 (ovo nije pohvala)

Savo Perović - drke drke đon drke drke drke đon

Igor Stanojević - Bolji život, Srećni ljudi pa sad i ti srećan budi

Boris Subotić - dame i gospodo, novi šampion Srbije u falširanju

Čegi - Zdravko Čolić wannabe koji nije dostojan kartu za Zdravkov koncert da kupi

Hurricane - još jedna istočnjačka tema, ako se obuku ko plesačice iz harema možda prođe

Nadia - još jedna kandidatkinja za dečju pesmu Evrovizije, među odraslima nema šta da traži

Fillari - dečko čak nije ni autotune isključio za snimak. Na debelu vezu upao ovde.

Zejna - Uz dobar scenski nastup ovo može da prođe kao neki letnji hitić za diskoteke na plaži

Frajle - tolike godine sviraju a još nisu primetile da sve vreme izvode istu jadnu melodiju, samo sa drugačijim tekstom

Igor i Bane - ovaj put Dino Dvornik wannabes. Dino da je živ ovima bi preko leđa polomio dasku colovnjaču

Egret - ekskrement

Džipsii - ej vidite, ja sam gej, dajte mi poene na to. Pesma? Šta pesma?

Eegor - pokušava da izazove neku emociju, a jedino što izaziva je dijareja

Jelena Vlahović - 50 godina zakasnila. Pesma ko Bisera Veletanlić Beogradsko proleće cirka 1973.

Ivona - još jedna autotunerka. Ne znam da li su im objasnili da se to u Liverpulu ne sme?

Gift - ovo nije za Evroviziju, već za sanitarnu inspekciju

Milan Bujaković - Europe wannabe. Dokle više ova kopiranja? Europe jesu bili popularni, ali su s razlogom opstali samo jedan album

Duo Grand - ma daj, koji put? Prežvakano do bola

Anđela - muči se s pesmom ko grešan s dušom. Moraće da ide na količinu gole kože, druge adute nema

Doris Milošević - još jedna koja je promašila vrata, pa sa pesmom za Dečju pesmu Evrovizije upala ovamo

 

 

Konstrakta je za ovu ekipu Bog i pobožje.

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...