Jump to content

Evrovizija / Eurosong


Drug Crni

Recommended Posts

Luke, Baloš i Princ svi imaju sitne izmene i uglavnom je nabolje u odnosu na 1/2. Luke i dalje nije popravio onaj kadar kada ih isključuje iz aparata ali sada bar onog prvog lepo vidimo kada ga isključi. Kadar na kraju mislim da je lošiji od onog iz 1/2. Princ je nabo kako treba krik, čini mi se da je i pokazao više emocija, kretanje još malo da popravi kao i glumu malo teatralnije da odradi da bude uočljivije. Baloš  nije mogao mnogo da popravi zbog nastupa ali vidim da sada ima neke pokrete kojih nije bilo u 1/2 to je dobro jer je manje statičan. Džipsi nije ništa promenio, inače sasm čuo da je čovek plesač tako da mu se baš čudim da nije više toga upotrebio.

 

Filari men se čini dobio ženski kostim. Prvi put da vidim da su denseri bolje obučeni od pevača 🙂 saseće ga žiri ko god da je u njemu.

Liberta je meni prosek na kvadrat. Joca nikako da nabode nešto.

Indigo me podseća na 90-e i Obojeni program ili Oružjem protivu otmičara. Samo to vreme je prošlo, pogotovo za ESC.

 

Edited by Klotzen
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Baš mi je loša ovogodišnja beovizija. Mislim da bi 5-6 prošlogodišnjih pesama pobedilo ove godine.

 

Nemam pojma ko će da pobedi, meni je ok da bude neko od trojke Luka, Baloš, i ovaj Filaret.

 

Nisam verovao da ću ovo ikad reći, ali spas mi je kad čujem Kosjerinu jer to znači da nismo sa onim spadalom i Darom Bubamarom.

 

Edit:

 Džipsi mi je najkul pojava ove godine, al je pesma bzvz

Edited by orionbre
Link to comment
Share on other sites

Ne znam da li je gore Rumba bum bum bum ili Zumi Zimi Zami... Mrtva trka [emoji1787]

Lebtijebem šta ja gledam!

Imam osećaj da svi hoće da budu nekako Konstrakta-like ekstravagantni, a to ne liči ni na šta. I par klasičnih Grand Production sranja, par kopija onih Italijana od pre dve godine...

Da me puškom terate, ne bih mogao da glasam za nekoga...

Link to comment
Share on other sites

Meni je Luka kompletan proizvod i mislim da bi trebao on da pobedi. Meni lično se najviše sviđa Princ ali to u finalu ide na desni deo tabele tako da bolje Luki dati šansu. Večeras je pokazao da je spreman i na izmene što je dobra stvar i mislim da sa nekim izmenama nastupa može u top 10.

Edited by Klotzen
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Hurikanke i Zejna ja baš podbacili kod publike. Zejna i Princ nisu imali sreće sa žirijem jer nije bio niko od narodnjaka da ih podrži.

 

Luka praktično sa dva druga mesta osvojio prvo mesto. Mislim da su i Princ i Nađa zaslužili svoje 12-ke.

 

Neka nam je sa srećom, mora da radi neke izmene ako hoće da puca na visok plasman.

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

E sad da bacim i jedan klasičan hejt... Dečko mi je fake do bola. Sve vreme šatro u šoku, a valjda se znalo da je favorit za pobedu. Drugo, u prajm tajmu na državnoj televiziji nam izjavljuje kako je umetničko ime Black dobio jer je 40 dana nosio crninu zato što je smatrao da je muzička scena umrla (?!)

 

Onaj ko s visine gleda na druge (na bilo koji način) i kod koga se vidi da se upinje da bude drugačiji - treba da flopuje. Sa ovim traženjem nove Konstrakte pošto-poto nećemo dobro proći. Toliko o njemu.

 

Ja sam u predikciji baš omašila i žao mi je što nisu otišli Džipsii ili Filip Baloš kad je morao takav koncept. Na drugoj strani nisam očekivala toliki flop kod publike Zejne i Hurricane, niti da će Princ da dobije najviše glasova publike. Ipak, primećujem da je ove godine glasalo sigurno duplo manje ljudi nego prošle, jer je tad Sara Jo imala 20K od publike a Konstrakta čak 40K.

Čestitam @McLeod na predikciji pobednika još kad su izašle audio verzije.

Link to comment
Share on other sites

Draga @DameTime najvise glasova je imao Princ jer ovo njegovo je iole normalno. Sto ja gore i napisah. A ja sam ti najklasicniji primitivni pripadnik naseg naroda. 

 

A ako se nas narod u nesto razume, to je u turbo folk i rekoh ti juce za Zejnu da je uzasna. Sto su i glasovi publike dokazali. Peva kroz nos i tako cujemo mi, plus nula energije.  I za novi Hurikejn ti isto rekoh, prevazidjenje. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, MilošVB said:

Polako Dejm ❤️

 

Ne možemo znati da je šatro u šoku, a i taj fazon sa crninom je momenat iskrenosti koji mu se oteo i koji možda jeste bezobrazan a zapravo ga masa ljudi krije u sebi a ne kaže.

 

Haha nema polako kod mene 😄 Ja kažem da meni tako izgleda, fake i u fazonu vidite mene, drugačiji sam po svaku cenu, pick me - choose me. Što se tiče crnine, ne znam, da ja sad izjavim kako je on sahranio srpsku muzičku scenu i obučem crno? Konstrakta je sa Zemlja gruva godinama pre PZE stvarala nešto drugačije pa nikad nije imala takvu izjavu ili stav da je muzika mrtva ovde.

 

3 minutes ago, Redstar0356 said:

Draga @DameTime najvise glasova je imao Princ jer ovo njegovo je iole normalno. Sto ja gore i napisah. A ja sam ti najklasicniji primitivni pripadnik naseg naroda. 

 

A ako se nas narod u nesto razume, to je u turbo folk i rekoh ti juce za Zejnu da je uzasna. Sto su i glasovi publike dokazali. Peva kroz nos i tako cujemo mi, plus nula energije.  I za novi Hurikejn ti isto rekoh, prevazidjenje. 

 

Joj ne bih dalje ulazila u ovo. Zejna nije bila turbo folk a Hurricane su jbg flopovale... Bold: love me some honesty ❤️ 

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, MilošVB said:

Polako Dejm ❤️

 

Ne možemo znati da je šatro u šoku, a i taj fazon sa crninom je momenat iskrenosti koji mu se oteo i koji možda jeste bezobrazan a zapravo ga masa ljudi krije u sebi a ne kaže.

Da je muzika mrtva je izjavio TIKTOKER. Naravno da nije okej to

Link to comment
Share on other sites

Princ je dobio tipa 100 glasova vise, pogledacu posle. Ne znam, nije da sam fan ovog decka niti mislim da je fake. Cudan je i antisocijalan to ce dobro proci. Da uhvati Filipa Balosa da mu sredi nastup i imamo lagani top 10, moguce i top5.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...