Jump to content

Evrovizija / Eurosong


Drug Crni

Recommended Posts

Holandjanin je suspendovan jzbog zastrasivanja fotoreporterke. Neprestano ga je snimala, on je zamolio da prestane, ona

je i dalje fotografisala i on je posao prema njoj kao da ce da je udari, ali je samo posao, nije bilo nikakve tuce ili pretnje.

To je jedini razlog, nix Izrael.

Link to comment
Share on other sites

Meni se ova Izraelska pevačica obraća na sprskom da glasam za nju 🙂

 

Ovi ekscesi i napadi na Izraelce će da naprave kontraefekat i ako tu dodamo ovu neviđenu kampanju reklamiranja mogli bi oni glat da pobede kod publike. Kod žirija će sigurno biti u vrhu jer žena peva odlično a i pesma je vrlo dobra. Jedina zamerka mi je da mi se čini da je ukrala muziku ali se ne mogu setiti iz koje pesme.

 

ramref.jpg

 

Onog ko je odradio ovu animaciju "eksplozije" treba da odlikuje parizer. Ovo je zaista prelepo. Pogledah našu ponovo, trebaju malo da utiču na što više kadrova iz blizine a ona treba još više emocija da pokaže/odglumi. Kontam da će pevanje biti još bolje jer nema nikakav pritisak večeras. Niko od nje ne očekuje neki veliki rezultat.

Link to comment
Share on other sites

Ako sam dobro video Italijanka je bila u drugom kompletu, crnom.

 

Ukrajinke nisu ništa menjale, dobre su bile. Videćemo kako će nastupanje sa druge pozicije da izgleda po ovim novim pravilima glasanja.

 

Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, Maharaja said:

Švedska užasna pesma 

 

Ukrajina fenomenalna. Odaslao deset poruka i dosta od mene za danas.

 

Ukrajina stvarno odlična... 

Link to comment
Share on other sites

Špankinja sa publikom zvuči dve klase bolje nego na spotu. Tekst je bio na ivici pravila. Zorra znači lisica ali se koristi u slengu za kurvu.

 

Izraelka je bila standardno dobra. Meni to i dalje nije pobednička pesma no videćemo, može inat da proradi kod ljudi zbog tog proganjanja.

 

Estonci danas zvuče malo bolje ali reperi ne znaju da pevaju osim onog u refrenu. Matorci su dobri i mikrofon im je dobro podešen. Inače ovo je miks rep benda i folk benda. Ova dva starija su folkeri.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, DameTime said:

Bogami je radilo peglanje zvuka u toku nastupa Izraela, puštali su lažni aplauz ali u par navrata se čulo kako joj zvižde.

 

Normalno da zvizde, pa to je Malmö glavni grad velikih kriticara iskusnih taqijasa

 

praticu na hrtu, ova me nervira, opet glupa upadica 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...