Jump to content

TENNIS WARS: Episode X - RETURN OF DJOKOVIC (A.Open '23)


Drug Crni

Recommended Posts

1 minute ago, Miki28 said:

Meni je igrao odlicno, samo sto je Cicipas digao svoj nivo pa je Novak malo i pogresno otisao u defanzivu i cekanje greske sto se ipak.ma kraju ispostavilo kao dobra stvar.

 

Evo sad u 3 setu ga terorise. Sjajan njegov mec, Cicipas je i.ao samsu u 2 i to je to

 

Baš je bio pasivan u drugom setu, odlutao mu fokus skroz. Tsitsipas je zaslužio drugi set po svemu prikazanom, ali eto. Nije ni njemu lako, ne igra protiv Aguta ili Rubljeva, stegne se ruka. Ono što bih mu ja zamerio, ono što bih sam sebi zamerio da sam na njegovom mestu je što nije imao hrabrosti da napadne na set loptu; nego čekaš da se nekom poput Đokovića ili Nadala skrati ruka u kritičnim momentima. Neće da ide

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Instinkt said:

 

Baš je bio pasivan u drugom setu, odlutao mu fokus skroz. Tsitsipas je zaslužio drugi set po svemu prikazanom, ali eto. Nije ni njemu lako, ne igra protiv Aguta ili Rubljeva, stegne se ruka. Ono što bih mu ja zamerio, ono što bih sam sebi zamerio da sam na njegovom mestu je što nije imao hrabrosti da napadne na set loptu; nego čekaš da se nekom poput Đokovića ili Nadala skrati ruka u kritičnim momentima. Neće da ide

Slazem se. To mi nikad nece biti jasno, igras hrabro cio set i to te i drzi u mecu, dodjes do brejk lopte takvom igrom i onda se povuces. Okej da ti protivnik ne da sansu ali ondje ih je imao u 2 navrata da napadne i oba puta je prebacio mrezu

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

  • fancy locked this topic
  • fancy unlocked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...