Jump to content

Finale i mec za trece mesto


Ko osvaja?  

44 members have voted

  1. 1. Ko osvaja?

    • Argentina
      24
    • Francuska
      20
  2. 2. Ko ce zauzeti 3.mesto?

    • Hrvatska
      21
    • Maroko
      23
  3. 3. Ko ce biti proglasen najboljim mladim igracem prvenstva?

    • Enzo Fernandez
      16
    • Josko Gvardiol
      18
    • Neko treci
      10


Recommended Posts

5 hours ago, Don Juan said:

Ali bukvalno jedna od ogavnijih reprezentacija ikada. Imali su par igrača koji su svojom harizmom i sjanim potezima na terenu popravljali sliku - Maradona, Kaniđa, Batistuta, ali sve ukupno jako jako antipatična družina.

Da li su zaslužili ili nisu da osvoje ovo SP, nije bi bitno, na kraju su ga osvojili i to je to. Da su imali protekciju sudija u nekim mečevima, imali su, mada sinoć više mislim da je problem bio kod sudije, a ne zbog neke želje da on gura one ili ove.

 

Ništa završilo se SP, vraćamo se nacionalnim prvenstvima i da navijamo da Arsenal nekako osvoji Premier ligu, a da PSG i City ne dođu do trofeja lige šampiona i napraviće se neki balans u univerzumu :).

 

 

 

Jedan čovek tu odskače - Havijer Zaneti, igračina i gospodin.

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

 

21 hours ago, implant said:

 

Nije to nikakvo pomračenje mozga...pa nismo deca, sudio je onako kako je najbolje za pos'o. Malo je pogurao Argentinu, ali - ne može se reći da je teško oštetio Francusku i da ARG nije zaslužila da pobedi. 

u najvažnijoj utakmici koja postoji u nogometu i koju u karijeri odigra možda 1% profesionalaca. I to sam puno rekao. On je malo pogurao

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

22 hours ago, suptil said:

Argentinski Binic Dragisa  😄

To je on zato jer su mu Francuzi zviždali. kad je uzeo Copu je napravio isto jer su mu....pa valjda Francuzi zviždali

5 minutes ago, alpaka Bereta Sida said:

Ne znam, meni ono nepustanje prednosti u zadnjoj minuti nadoknade regularnog dijela ne moze biti slucajna greska. Ocito je bilo da imaju cistu kontru sa valjda najbrzim igracem ikad i da niko od Argentinaca ne moze doci do lopte prije Comana. 

kako bi rekao rade Bogdanović "šiljili su ga na Francuze"

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Bugl Khan said:

 

u najvažnijoj utakmici koja postoji u nogometu i koju u karijeri odigra možda 1% profesionalaca. I to sam puno rekao. On je malo pogurao

Do najvažnije utakmice treba i stići, a dobar broj ljudi piše sa više ili manje prikrivenom aluzijom da je Argentina bila sigurica...da je svaku utakmicu prošla na guranje.

Mislim, lepe ste novce mogli zaraditi na kladionici, ne?

 

Kad sam pitala otvoreno da li je mundijal namješten, dobila sam odgovor da je to prejaka reč...

Dakle, odlučite se.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, RatzenStadt said:

Nije Martinez nezasluzeno dobio nagradu, ali samo da se podsetimo koliko je Livakovic imao dobar turnir.

 

aOxYZBy_700bwp.webp

 

Kontam da je i Scezni imao jednako brutalnu statistiku, samo sto su Poljaci bas losi.

Jeste samo su 2 odbrane od Martineza bile kljucne.Protiv Australije u 90+ i Francuske u 120 minutu.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, RatzenStadt said:

Nije Martinez nezasluzeno dobio nagradu, ali samo da se podsetimo koliko je Livakovic imao dobar turnir.

 

aOxYZBy_700bwp.webp

 

Kontam da je i Scezni imao jednako brutalnu statistiku, samo sto su Poljaci bas losi.

Ja bih mu dala tu rukavicu samo za onu posljednju odbranu sinoć :s_d:

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Don Dusko said:

Jeste samo su 2 odbrane od Martineza bile kljucne.Protiv Australije u 90+ i Francuske u 120 minutu.

To nema apsolutno nikakve veze s tim što je dobio nagradu jer su i Gvardiol i Livaković (kandidati za nagrade) u tom trenutku već bili u Zagrebu.

6 minutes ago, Helena said:

Do najvažnije utakmice treba i stići, a dobar broj ljudi piše sa više ili manje prikrivenom aluzijom da je Argentina bila sigurica...da je svaku utakmicu prošla na guranje.

Mislim, lepe ste novce mogli zaraditi na kladionici, ne?

 

Kad sam pitala otvoreno da li je mundijal namješten, dobila sam odgovor da je to prejaka reč...

Dakle, odlučite se.

Ko da se odluči? Rekli smo da ih guraju, ne da će sve napravit da ovi osvoje. Kad u svaki meč krećeš sa 1:0 prednosti, a imaš beton od obrane, to ne znači da su ti namjestili SP, ali su te pogurali. Ne znam što ti je nejasno.

Edited by Bugl Khan
Link to comment
Share on other sites

Ma slazem se da je samo ta spektakularna odbrana sasvim dobrog zavrsnog udarca Kolo Muanija, dovoljna za nagradu...

...i nikada necu oprostiti Lautaru sto nije pretvorio onaj zicer glavom u gol, iz kontranapada koji je poceo pomenutom odbranom. Bila bi to savrsena rekonstrukcija legendarnog gola Troja Dinija iz 2013-e u finalu Cempionsipa😞 . Stavise, zbog vaznosti meca, cak bi ga i zasenio 😞

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Bugl Khan said:

 

u najvažnijoj utakmici koja postoji u nogometu i koju u karijeri odigra možda 1% profesionalaca. I to sam puno rekao. On je malo pogurao

 

Slažem se, ali šta da radiš? Ja zato više i ne pratim, gledam SP i EP ponekad čisto zbog atmosfere i tog duha koji nekako opstaje...ovo ostalo, UCL gde je kvalitet koncentrisan u nekoliko klubova i gde se isto gura samo tako, nacionalne šampionate u kojima je slično ili se otvoreno namešta (kao kod nas, recimo), fala lepo, nije to za mene.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, jaka blazic said:

 

pa daj snimak. ni francuzi to ne spominju kad gresku sudije, ali bi da vidim snimak. nekako mi normalno da moze da se vidi snimak.

Nije snimak, nego serija fotografija/screenshotova, ali se dovoljno vidi, postoji kontakt sa nogom napadača, po kriterijumu navijača Argentine sa ovog foruma penal 1/1:

 

Edited by Beonegro
  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Bugl Khan said:

To nema apsolutno nikakve veze s tim što je dobio nagradu jer su i Gvardiol i Livaković (kandidati za nagrade) u tom trenutku već bili u Zagrebu.

Ko da se odluči? Rekli smo da ih guraju, ne da će sve napravit da ovi osvoje. Kad u svaki meč krećeš sa 1:0 prednosti, a imaš beton od obrane, to ne znači da su ti namjestili SP, ali su te pogurali. Ne znam što ti je nejasno.

Što bi ih onda gurali?

Kakva je korist od trećeg mjesta?Od petog?

Uopšte ste mi nejasni i nedorečeni.

 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Helena said:

Što bi ih onda gurali?

Kakva je korist od trećeg mjesta?Od petog?

Uopšte ste mi nejasni i nedorečeni.

 

Ne gledaš nogomet često?

kakva je korist od medalje sa SP? pitaj one koji je nemaju. tj. većinu zemalja na svijetu

Edited by Bugl Khan
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Skyglider said:

Još jednom zbog čega više nikad neće da mi padne na pamet da navijam za Hrvatsku, bruka i sramota

 

 

 

Najcrnje je što su ovi buzdovani verovatno kasnije pustili Cecu Ražnatović...do 12 psihodelija, od 12 narodnjaci, prelom mozga.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Skyglider said:

Još jednom zbog čega više nikad neće da mi padne na pamet da navijam za Hrvatsku, bruka i sramota

 

 

 

: (

Jebiga, takvi su fudbaleri, mahom...
Malogradjanstina i primitivizam.

Za Lovrena npr. verujem da ni ne zna skandira, i to ne samo zbog naleta patriotizma u alkoholnom magnovenju.
Samo neobrazovan momak...

 

...sto ga ne amnestira od (negativnih) kritika naravno.

Dzo Simunic npr je vec ogavan lik i verovatno fasch . Porazavajuce mi je sto mu i dalje daju visoke funkcije u HNS-u i vaznost u javnom zivotu, TV emisijma, itd.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Helena said:

Što bi ih onda gurali?

Kakva je korist od trećeg mjesta?Od petog?

Uopšte ste mi nejasni i nedorečeni.

 

 

Imaš iskustva sa teniskih žrebova, pričali smo više puta o tome kako se...pojedincima uvek nekako zalomi da su, recimo, na RG uvek u Nadalovoj polovini, a na USO uvek u Federerovoj (dok je ovaj bio neki faktor, a pojedinac manji faktor nego danas). Ili kako drugi pojedinac osvoji USO bez susreta sa igračem iz top 10...znaš o čemu pričam. Znači, nije otvoreno nameštanje i neće se uraditi baš sve, ali se malo gurne tu i tamo.

 

IMG_20201117_123649.jpg.26df84a87d0778a23bbc6247bb7afb5d.jpg

 

P.S. ovo je trebalo da bude odgovor na tvoj post gde pitaš o nameštanju na Mundijalu, pogrešan quote. 

Edited by implant
Link to comment
Share on other sites

 

17 minutes ago, Skyglider said:

Još jednom zbog čega više nikad neće da mi padne na pamet da navijam za Hrvatsku, bruka i sramota

 

 

 

E, al nije bilo Tompija na doceku, i to je neki progres. 😄

Uglavnom, sta ocekivati od ljudi koji su od puberteta u masini od dva treninga dnevno, forsirani samo na sutiranje lopte, cesto i bez zavrsene srednje skole, vecina odvojena od roditelja, koji i da hoce da im usade neke normalnije vrednosti, nemaju kada i kako. A usput te na tribinama uglavnom podrzava kockoglava ustasko/cetnicko/kakva god naci ekipa. 

Link to comment
Share on other sites

Brozovic i Lovren su vjerovatno medju najglupljim igracima na svijetu opcenito. Brozovicu na faci vidis da je na granici retardacije. Fasicnantno je koliko glup moras biti da to uopce slusas pa onda jos i javno streamas. 
 

Najbizarnija scena je kad na stih “baci bombu goni bandu preko izvora” idiot Lovren “uzima” onu istetoviranu bombu na Brozovicevom vratu i fol je baca. Stravicna retardacija zaista.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, RatzenStadt said:

 

: (

Jebiga, takvi su fudbaleri, mahom...
Malogradjanstina i primitivizam.

Za Lovrena npr. verujem da ni ne zna skandira, i to ne samo zbog naleta patriotizma u alkoholnom magnovenju.
Samo neobrazovan momak...

 

...sto ga ne amnestira od (negativnih) kritika naravno.

Dzo Simunic npr je vec ogavan lik i verovatno fasch . Porazavajuce mi je sto mu i dalje daju visoke funkcije u HNS-u i vaznost u javnom zivotu, TV emisijma, itd.

 

Ma znam da su fudbaleri uglavnom malograđanština i bezmozgaši ali valjda ima neko da se nađe da im objasni šta smeju da rade a šta ne. 

 

Meni se generalno smučilo još pre 4 godine kad je uglavnom ceo tim to pevao pa onda stav cele ekipe kako neće doček bez Thompsona itd. 

 

Mislim, napraviš uspeh na Svetskom prvenstvu i umesto da pevaš neke lepe domoljubne pesme kakvih Hrvatska ima dosta, tebi prvo na pamet padaju Srbi, četnici, Srbija... mislim idi skoči sa litice

 

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...