Jump to content

Finale i mec za trece mesto


Ko osvaja?  

44 members have voted

  1. 1. Ko osvaja?

    • Argentina
      24
    • Francuska
      20
  2. 2. Ko ce zauzeti 3.mesto?

    • Hrvatska
      21
    • Maroko
      23
  3. 3. Ko ce biti proglasen najboljim mladim igracem prvenstva?

    • Enzo Fernandez
      16
    • Josko Gvardiol
      18
    • Neko treci
      10


Recommended Posts

Zlatna Lopta mu moze samo izmaci ako se opet obruka u LP kao prosle godine. To i nije toliko nemoguce jer se njegovo statiranje ne moze tako lako sakrit sa Neymarom i Mbappeom na terenu. U ekipama gdje ima igrace koje ce jesti teren i pokrivati sve, a njemu pustiti da radi ono sto najbolje zna on i dalje moze biti dominantan.

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, alpaka Bereta Sida said:

Zlatna Lopta mu moze samo izmaci ako se opet obruka u LP kao prosle godine. To i nije toliko nemoguce jer se njegovo statiranje ne moze tako lako sakrit sa Neymarom i Mbappeom na terenu. U ekipama gdje ima igrace koje ce jesti teren i pokrivati sve, a njemu pustiti da radi ono sto najbolje zna on i dalje moze biti dominantan.


Jbg, ostaje ti nada. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, mr clutch said:

Nema sta komotno bi mogao da gostujes u balkan infou i tamo izneseš ove teorije zavere. 😋

 

nema sta humor je na nivou kursadzija a to nisu teorije zavere vec cinjenice. 

kao sto su cinjenice da je sp kupljeno, da su hapseni funkcioneri fifa, da su dokazana podmicivanja.

i da vlasnik psg-a je jedan od kljucnih ljudi koji su ucestvovali u svemu tome. 

taj isti lik uzima barsi legendarnog igraca koji je srce kluba i koji nema cenu i nije na prodaju jer eto omiljeni mu je a ima nafte i gasa i moze mu se. 

argentina dobija penal na svakom mecu, 1/4 finale, 1/2 finale i finale otvaraju diskutabilnim penalima koje zna se ko izvodi. to nisu teorije vec cinjenice.

 

cestitke mesijevim fanbojevima. 

meni svejedno. i on i ronaldo su vrhunski igraci, i ne vidim zasto je ova titula neki dokaz ko je bolji. mesi je uvek bio jedan od favorita i igra u boljoj reprezentaciji od ronalda. 

 

 

 

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Neverovatno finale, jedna od najuzbudljivijih utakmica koju sam ja za svojih 34 godine gledao. Mesi fantastican, prvo gol iz penala, sjajan pas kod akcije za drugi gol, onda daje treci gol i siguran u penalima… Martinez koji spasava ekipu u zadnjem minutu produzetka i onda brani u penal seriji. Zasluzila je ovo Argentina, Mesi za sve prikazano u zadnjih 15 godina, Di Maria takodje, covek je preplakao celu utakmicu, takodje i ostali igraci, bili su bolji veceras i zasluzeno osvojili prvenstvo.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Fantastično SP je bilo, svaka čast i veliki naklon ljudima iz FIFA za drastične promene pravila.

Prvo ovo sa realnim produžetkom utakmice i ono glavno da se napokon igra muški, sa puno duela i startova koji čine fudbal onim to treba da bude.

Rezultat toga je nikad manje povredjenih igrača.

Finale, šlag na tortu, Argentina je uništila Francuze (kao i Holandjane i Hrvate), te su potpuno zasluženo osvojili ovo. Kakav TIM!

Nezaslužen povratak Francuza u utakmicu i iako sam navijao za njih, bila bi kosmička nepravda da su dobili ovo.

Ona odbrana Martineza je nešto što u životu nisam video, heroj.

Meni ostaje mala žal što smo ostali uskraćeni za 1/2 finale Bra-Arg. Mislim da je Brazil jedina ekipa koja je mogla da se nosi sa njima.

Mesi je sigurno najbolji igrač koji je ikada pikao loptu ali jbg, lack of pesonallity. Bog je jedan.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Nisam Mesi fanboj. Tokom čitavog rivalstva sam više simpatisao CR7, nego Mesi, čak smatram i da je broj zlatnih lopti neravnomeran, jer se nikad nije isto gledao  na uspeh na kraju godine kada se dodeljuje zlatna lopta, meni je recimo najsmešnije poređenje da Šnajder 2010. godine nije osvojio zlatnu loptu, već, Mesi, a Ronaldo je zakinut 2018. godine kada je osvojio Modrić i gomilu još stvari, ali to je priča za sebe.

 

Danas sam iskreno navijao za Mesija da konačno osvoji SP, jer je šteta da takav fudbalski mag kad već ima solidnu repku, ne osvoji titulu.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Argentina je pokazala vise u u finalu, ali i tokom celog prvenstva. Ono sto je Fra odigrala protiv Engleske i Maroka je skromno, a ono što su odigrali danas do 78. minuta je čak i sramotno za finale WC. Kilijanu svaka čast, ali jedna lasta ne čini proleće.

 

Argentina je 2 puta ispustila prednost od 2 gola na bizaran način i oba puta se podigla psiholški. To je za rispekt.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Ace Rimmer said:

Francuzi imaju za čim žaliti. Vratili su se iz ničega u utakmicu i tada je momentum bio skroz na njihovoj strani.

2 mrtvaca u zaustavnom vremenu su imali. Ne da imaju za čim žaliti, nego su prosuli naslov prvaka svijeta nakon što su se vratilio iz mrtvih.

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, jaka blazic said:

 

nema sta humor je na nivou kursadzija a to nisu teorije zavere vec cinjenice. 

kao sto su cinjenice da je sp kupljeno, da su hapseni funkcioneri fifa, da su dokazana podmicivanja.

i da vlasnik psg-a je jedan od kljucnih ljudi koji su ucestvovali u svemu tome. 

taj isti lik uzima barsi legendarnog igraca koji je srce kluba i koji nema cenu i nije na prodaju jer eto omiljeni mu je a ima nafte i gasa i moze mu se. 

argentina dobija penal na svakom mecu, 1/4 finale, 1/2 finale i finale otvaraju diskutabilnim penalima koje zna se ko izvodi. to nisu teorije vec cinjenice.

 

cestitke mesijevim fanbojevima. 

meni svejedno. i on i ronaldo su vrhunski igraci, i ne vidim zasto je ova titula neki dokaz ko je bolji. mesi je uvek bio jedan od favorita i igra u boljoj reprezentaciji od ronalda. 

 

 

 

Šta fali kursadzijama? 

 

Slozicu se sa tim da je Katar organizaciju SP dobio na nezakonit način. 

 

Je li katarski princ davao golove za Argentina i sprečavao golove u njihovoj mreži? I je li on razlog za to što je Argentina bila bolji tim od većine svojih rivala na ovom SP? Zamolicu te da se uozbiljis (glas gedze iz kursadzija) 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Bugl Khan said:

2 mrtvaca u zaustavnom vremenu su imali. Ne da imaju za čim žaliti, nego su prosuli naslov prvaka svijeta nakon što su se vratilio iz mrtvih.

Kako prosuli kada su gubili u dva navrata i bili lošiji rival u većem delu tekme? Bas umeš da budeš pristrasan, kad hoćeš. 😁

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Profesor said:

Argentina je pokazala vise u u finalu, ali i tokom celog prvenstva. Ono sto je Fra odigrala protiv Engleske i Maroka je skromno, a ono što su odigrali danas do 78. minuta je čak i sramotno za finale WC. Kilijanu svaka čast, ali jedna lasta ne čini proleće.

 

Argentina je 2 puta ispustila prednost od 2 gola na bizaran način i oba puta se podigla psiholški. To je za rispekt.

Francuzi svi bili bolesni i fallo im 4 prvotimca na turniru.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Bugl Khan said:

Francuzi svi bili bolesni i fallo im 4 prvotimca na turniru.

 

To je vec potpuno druga stvar. Ali i bez obzira na to zasluzuju kritike za fudbal koji su igrali prvih 78. minuta. 

 

Zahvaljujuci Otamendiju utakmica se otvorila i gledali smo najbolje finale u novijoj istoriji.

 

 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, mr clutch said:

Drugačije interpretiram reč prosuti. Da bi prosuo nešto u sportu mora se imati prednost. 

Razumijem što želiš reći, ali npr. da su Francuzi imali penal u 120. i neko promaši cijeli gol. Bi li se moglo reći da su prosuli naslov? Po tebi

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Ding Hao said:

 

Tvoja poanta apsolutno stoji, ali ti klinci iz argentine koji krenu sa fudbalom, neće to uraditi ni zbog Martineza, ni zbog Akunje ni zbog Valtera Samuela nego zbog Mesija. Baš kao što su pre 30 godina to radilii zbog Maradone. 

Potpuno mi je normalno da petogodišnjak u svojoj glavi svede fudbal i uspjeh argentinske repstacije na Messija, posebno kad mu mediji to tako serviraju, ali je blamantno kad to rade odrasli ljudi. Pa još kad koriste rezon "moj dvoipogodišnji bratanić najviše voli krofne, dakle krofne su najbolja stvar na svijetu" da to nekome dokažu... 🙄

Iz tog razloga mi je recimo i kompletna ekipa Lebronovih svedoka (i jedna Lilardova svedokinja) sa basketa na ignore.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...