Jump to content

Cetvrtfinalne utakmice


Ko ce biti MVP prvenstva?  

48 members have voted

  1. 1. Ko ce biti MVP prvenstva?

    • Luka Modric
      4
    • Neymar
      2
    • Vinicius Jr.
      4
    • Cody Gakpo
      0
    • Virgil Van Dijk
      1
    • Leo Messi
      10
    • Bruno Fernandes
      1
    • Harry Kane
      2
    • Kilyan Mbappe
      22
    • Neko drugi
      2
  2. 2. Najbolji golman turnira?

    • A. Noppert
      2
    • E.Martinez
      7
    • D. Livakovic
      12
    • Alisson
      13
    • Bono
      7
    • D. Costa
      4
    • J. Pickford
      2
    • H. Lloris
      1


Recommended Posts

Vrijeme je da i Hrvati odigraju jednu dobru utakmicu nakon Kanade. Imaju odličnu ekipu, sjajnu vezu koja za razliku od nas igra u oba pravca. Pokretljivu zadnju liniju i dobrog vratara. Motiva im ne manjka a i inače kad igraju za reprezentaciju igraju za posebnim zanosom. Po meni ovako na bazi intuicije  ovo će biti sve samo ne walk of cake. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Imaju odlicnu vezu i na tome se treba zaustaviti, Livakovic je heroj penala, ali je protiv Belgije napravio 3 zicera lukakuu, treba se pomolit Bogu za Juranovica i Sosu, po meni najslabija karika Hrvatske su bekovi. Da ce ginut hoce, ali uz to treba i malo nesto u napadu napraviti

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, rd_ said:

Imaju odlicnu vezu i na tome se treba zaustaviti, Livakovic je heroj penala, ali je protiv Belgije napravio 3 zicera lukakuu, treba se pomolit Bogu za Juranovica i Sosu, po meni najslabija karika Hrvatske su bekovi. Da ce ginut hoce, ali uz to treba i malo nesto u napadu napraviti

Livaković je odlični linijski golman,  brz u nogama. To govorim kao netko iz njegove branše. Slabiji dio je istrcavanje. Dosta puta ostaje ukopan i istina je da je imao propušta na utakmici sa Belgijom zbog kojih nije bio kažnjen. Za bekove se ne bih baš složio. Meni su oba ok. Fali tu jedan dobar napadač tipa Mandzukic ali uz ovako dobru vezu i taj dio se može zamaskirati. 

Edited by bodo
Link to comment
Share on other sites

Nakon pocetnog opipavanja snaga, poceli su Brazilci da polako preuzimaju incijativu, ali za sada bez neke ozbilnije prilike. Inace se igra dosta grubo, videcemo dokle ce to da ide ................ Brazilcima je potreban samo jedan manji kiks u odbrani protivnika, pa da igranka pocne, samo je pitanje da li ce se to desiti u prvom ili u drugom poluvremenu. Sto se Hrvatske tice, drze se za sada sasvim dobro, sto je posledica nesto opreznije igre i jednih i drugih, posto je ulog ogroman.

Edited by jevrem69
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, DJORDJE said:

Problem hrvatske reprezentacije je sto su tanki sa rezervama, tu Brazil ima ogromnu prednost. Nego onaj Dalic mi je nesto sumnjiv, ne peva himnu,

plus napadacki red, tu nemaju mnogo cime da priprete, jedino Perisic tu moze nesto da uradi ................

Link to comment
Share on other sites

Prvo poluvreme kao prazan burek, nismo videli ništa ni od jednih ni od drugih, što naravno ide na vodenicu Hrvatske. Gvardiol me oduševljava, brzo razmišlja, kako je fino butinom vratio jednu loptu Livakoviću a to se ne računa kao indirekt ako je golman pokupi rukom.

 

Mene je uvek nerviralo svrstavanje Neymara u neku klasu sa Messijem, Ronaldom i sličnima koji su iskakali na nekoliko sezona pored ove dvojice. Atraktivan igrač, dobar dribler ali meni je uvek bio precenjen, a posebno kao neki lider. Meni je on uvek bio bliži nekom atraktivnom vašarskom fudbaleru ala Robinho nego Messiju.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...