Jump to content

Grupa B(Engleska, Iran, SAD, Vels)


Recommended Posts

7 minutes ago, Maharaja said:

Nije uopšte loša utakmica. Ameri se bore i izašli su da igraju fudbal protiv znatno jačeg protivnika. Tako mora uvek.

Ja nisam iznenadjen ovin;naprotiv,to sam upravo i ocekivao od njih. Takva im je sportska kultura. Vole da se nadmecu, da pobedjuju..znao sam da nece podviti rep i "sakriti se". Uostalom..ti to treba da znas vise/bolje od mene.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Drug Crni said:

Kontinuitet?
On mu je prvi golman vec..koliko..4 godine? :smiley33:


Nije branio zadnjih nekoliko utakmica u LN pa sam pomislio da ga neće biti na golu ni na SP-u, po meni je slabiji od konkurenata, još ove sezone Everton u poluraspadu.

3 minutes ago, Venger said:

da nije ovo neka prijateljska podela bodova sa ciljem da se izbaci mrski Iran?


Ameri izgubili ili remizirali svakako moraju dobiti Iran da bi prošli dalje. Englezima više odgovara bod ali s pobjedom bi već nakon 2 kola osigurali prolaz dalje.

Edited by gledan van, ludilo 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Venger said:

A da nije ovo neka prijateljska podela bodova sa ciljem da se izbaci mrski Iran?

 

Englezi suvise mrcvare, u prvom kolu su izgledali kao svemirski brod.

 

Ako je podela, onda napraviše odličan show da prikažu kako nije.

 

Neznam baš to oko svemirskog broda. Ovde je večina pisala da je onaj rezultat više posledica epskog raspada Irana, sa čime se slažem.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ameri pametno igraju odbranu, ne povlače se svi iza lopte i zbog toga engleski bekovi ne idu napred, ako ode jedan njegovo mesto mora da pokrije Rajs sto znaci manje igraca koji ucestvuju u napadu u odnosu na meč protiv Irana.

 

Takođe ti igrači omogućavaju SAD da može brze kontre da igra.

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Don Juan said:

I čekaj. Platiš par hiljada dolara/funti za svetsko prvenstvo, letiš na drugi kraj sveta, i onda gledaš ovo, što je kao fudbal???

Bukvalno.

Medjutim,nisam iznenadjen ovakvim otvaranjem Mundijala,obzirom na to ko je gromoglasno i na sva usta najavljivao spektakularan fudbal u Kataru :lol_2:
 

Spoiler

Nije Mek

Spoiler

Stvarno nije Mek

Spoiler

Ja sam :classic_sad:

 

 

 

  • Ha-ha 3
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...