Jump to content

Srbija - mečevi uživo


Recommended Posts

1 minute ago, medobrundo said:

 

Ukoliko Brazil pobedi, svejedno nam je kojom razlikom. A u suštini je svejedno i da li će da pobede, nije kao da ovi bednici mogu da pobede neku uređenu ekipu . 

 

1 minute ago, Alex_Serbia said:

 

Bilo kakva pobeda Brazila je dovoljna. Mi svakako moramo da pobedimo Svajcarsku za prolaz. Ali ako oni ostanu na 3 boda pred mec sa nama, dovoljna nam je bilo kakva pobeda.

Da da u pravu ste, oni inaju 3 a mi 1 bod. Bilo koja pobeda Brazila. 

 

Jbm ti sve ti jmb, oce opet 2010 da se ponovi

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Boli ovo, jako.. ali nisu još sve lađe potonule.

Samo da ne izađu Brazilci u Serbian moodu slučajno protiv Suisse.

Tako sve opet spada na tu jednu utakmicu sa njima.. neće nas valjda opet isprovocirati i dobiti nas na neke jeftine fore. A i trend nam je dobar, forma se uzdiže.. prvo poraz, bez gola, pa nerešeno, dali tri gola, znači dobijamo sledeću. Statistika je na našoj strani...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ne znam, ova igra ipak ohrabrulje donekle. Da Mitrović nije bio toliko sebičan večeras siguran sam da bi dali bar još jedan gol. Al ajde, da tog Mitrovića nema mi ne bismo ni videli Mundijal.

 

Možda nam čak i ide na ruku što nam treba pobeda na kraju (u slučaju da Švajcarska izgubi). Nema kalkulacija, pukovnik ili pokojnik.

Edited by Darko
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Laki21 said:

 

Svaki igrač velikog fudbala iznad beton lige MORA da zna da odigra ofsajd.

 

Nema Stojković ništa s tim što lik nije prisutan na utkamici.

Zasto bi pravio ofsajd zamke protiv brzih igraca sa visokim i sporim stoperima, ako vec imas dva gola vise. Ne bi nam dali dva gola da smo se povukli nikad.

Ne radis to, vec prilagodis igru rezultatu i igracima koje imas. Piksijev poraz 1/1

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...