Jump to content

KK FMP


Markoss

Recommended Posts

1 minute ago, ZiS said:

Pa Covic je vec jednom pokazao da ga zabole za to...kad je Omic obukao nas dres...ne vidim zasto to opet ne bi uradio. Jos ako nesto moze da se zaradi na tom igracu...ihaaaj, ima da igra bez problema...

 

Pa nije bas tako. Omic je doveden, navijaci su to zestoko zamerili Covicu, ovaj se povukao i zahvalio se Alenu na saradnji, iako je struka bila zadovoljna njim. Posle toga, ruka ruci i dogovor da se to vise ne ponovi. 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Markoss said:

 

Pa nije bas tako. Omic je doveden, navijaci su to zestoko zamerili Covicu, ovaj se povukao i zahvalio se Alenu na saradnji, iako je struka bila zadovoljna njim. Posle toga, ruka ruci i dogovor da se to vise ne ponovi. 

 

Iskreno, ne znam te detalje...ali je i bolje sto ga nismo produzili, nista posebno nije ni odigrao posle, koliko se secam...mi promenili trenera, da li je bio po ukusu Tomica, ne znam...ali Covica ne treba potcenjivati kad je inat u pitanju...oce taj glavom kroz zid 😁

Edited by ZiS
Link to comment
Share on other sites

Pecarski je pre svega jedna umisljena glava koja ne zna sta zeli. U partizanu su jedva docekali da mu vide ledja. Ista prica je bila i sa megom i sa bajernom.  Ni u jednom od ta tri kluba nije bio zadovoljan. Pitam se ima li nesto do njega? Decko je u tripu da je vec veliki igrac i nevidjeni talenat. Pogledajte kako su ove godine prosle nase mlade selekcije koje je takav talenat predvodio i bice vam jasno da i nije bas toliko veliki talenat i da je dva brda rupa u njegovoj igri. U svakom slucaju za fmp ovo nije los potpis, ali ja ne ocekujem od njega neku brutalnu karijeru. Pre neki tip milka bjelice

 

Edited by Nate
Link to comment
Share on other sites

Sada je vec potpuno jasno da Pecarski nece biti igrac visokog dometa iako je tehnicki jedan od najobucenijih mladih igraca koje sam ja vidio. On mene prije svega podsjeca na neku tanju verziju Macvana. Pretpostavljam da se neki fizicki hendikepi mogu ispraviti radom, ali to je proces koji trazi 3-4 godine transformacije. Inace, mislim da ce Petrusev, Trifunovic, Ilic pa moguce i Paunovic napraviti bolje karijere od njega.

Edited by pepe sancez
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, pepe sancez said:

Sada je vec potpuno jasno da Pecarski nece biti igrac visokog dometa iako je tehnicki jedan od najobucenijih mladih igraca koje sam ja vidio. On mene prije svega podsjeca na neku tanju verziju Macvana. Pretpostavljam da se neki fizicki hendikepi mogu ispraviti radom, ali to je proces koji trazi 3-4 godine transformacije. Inace, mislim da ce Petrusev, Trifunovic, Ilic pa moguce i Paunovic napraviti bolje karijere od njega.

 

19 god. druze, za te godine ne moze nista da bude potpuno jasno. Ima on fore jos par godina da se igra kosarke, i da opet izraste u vrhunskog igraca. Prirodan talenat je neosporan, dok se radne navike sticu vremenom. Jak karakter, volja, glad za uspjehom.. to se jos trazi, ali vrijeme je na njegovoj strani.

  • Like 10
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Princeton said:

 

19 god. druze, za te godine ne moze nista da bude potpuno jasno. Ima on fore jos par godina da se igra kosarke, i da opet izraste u vrhunskog igraca. Prirodan talenat je neosporan, dok se radne navike sticu vremenom. Jak karakter, volja, glad za uspjehom.. to se jos trazi, ali vrijeme je na njegovoj strani.

Reci mi na kojeg te igraca podsjeca iz novijeg vremena. Na kojoj ga poziciji vidis i na koji nacin moze da popravi nedostatak fizickih predispozicija.

Ja ne znam nijednog igraca koji je postao vrhunski, a da je u ovoj dobi imao takav nedostatak. Bilo koji u Evropi. 

Ne pisem da kontriram, volio bih da sam u zabludi, ali prosto ne znam. Mozda je Mitrovic bio na putu da postane odlican igrac, a fizikalijama je bio slabiji. 

Edited by pepe sancez
Link to comment
Share on other sites

Po meni njemu nisu najveci problem fizikalije. Ima on i solidnu visinu, ok raspon ruku i solidno telo za dodati koji kg misica. Ok ima nesto sporije noge i kretnje u odbrani i od njega nikad nece biti vrhunski defanzivac pitanje da li ce biti i solidan, ali mislim da je najvise do njega. Ima jako siroko napadacki arsenal i moze da da kos na hiljadu nacina. Decko ocigledno ima neki bag jer nemoguce je da za tri godine promeni tri kluba i da je svuda bio nezadovoljan, a da nikad nije do njega. Iskreno mene on ni malo ne podseca na macvana. Fizicki mislim da je ispred, ali glavom daleko iza.

Link to comment
Share on other sites

Ne znam sta bih rekao. Evo ti si ga uporedio sa Milkom Bjelicom. Sjecam ga se i iz onog prvog perioda Zvezde i mislim da je on tada bio i skocniji i brzi od danasnjeg Pecarskog. A tada se ipak igrala i sporija kosarka.

 

Sto se Macvana tice mozda on djeluje tromije, ali je za Pecarskog Zoran Savic licno po pitanju stamenosti. I bio je takav i sa 18 godina. Pa ako je u mismecu spolja, unutra je to rijetko kada. Visinom su slicni, a glava kao Macvanova se rijetko srece. Ako on nije vrhunski kako ce Pecarski biti, pitam se.

 

Napadacki arsenal jeste brutalno sirok, jedino da bude efikasan u visokim procentima pa da se cijela ekipa oko njega oblikuje. Moguce da tako bude, ali ja se ne sjecam primjera takvog igraca.

Link to comment
Share on other sites

 

On 9/21/2019 at 3:50 PM, pepe sancez said:

Reci mi na kojeg te igraca podsjeca iz novijeg vremena. Na kojoj ga poziciji vidis i na koji nacin moze da popravi nedostatak fizickih predispozicija.

Ja ne znam nijednog igraca koji je postao vrhunski, a da je u ovoj dobi imao takav nedostatak. Bilo koji u Evropi. 

Ne pisem da kontriram, volio bih da sam u zabludi, ali prosto ne znam. Mozda je Mitrovic bio na putu da postane odlican igrac, a fizikalijama je bio slabiji. 

rebarce

Link to comment
Share on other sites

Pecarski ima veoma kratke ruke  kada se uporede  sa visinom, mislim da mu je raspon ruku negde oko 203,205 cm. Ima spore noge ali nije kilav , ima poprilicno  dobru skocnost, lako zavrsava lobove zakucavanjima na primer. On bi trebao da provede nesto vremena u teretani da ne izgleda onako mlitavo, mislim  kada bi nabacio nesto mase i misica ne bi ga protivnici lako unosili u kos,  u napadu ima dobar repertoar i licem i ledjima  prema  kosu ali je mnogo sebican. On sa  dosta rada , pre svega na telu, moze da napravi odlicnu  karijeru u  Evropi mozda i sa nekim izletom u NBA ligi.

Edited by Miki8
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, HAMMER said:

ako pricamo o fizickim nedostacima rebarce u tom uzrastu delovao u najbolju ruku kao kikanovic. tek je u benetonu apgrejdovan u terminator verziju.

Rebraca je imao centarsku visinu, odlicnu gradju , skocnost, eksplozivnost , ne mogu oni da se porede .

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...