Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

Grof je na vreme shvatio da je baksuz level Mc i uradio je ono najteze - odrekao se Jokare (3 puta pre nego sto je pevac zapevao) da bi on i Denver mogli da polete. 
Velik si Grofe! Kad Jokara osvoji titulu, primamo te nazad za poglavara.
Sv. Petar, a ne Juda!

  • Like 4
  • Love 2
  • Ha-ha 17
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Alex_Serbia said:

Finisku vraceno milo za drago. Daj sad Lejkerse, da se ceo revenge odradi u istom plejofu.

Sto revenge? Zar nije GS izbacio kao i Sunsi ranjeni Denver? 

Lejkersi su kompletne Nuggetse sa Murray-em na alltime nivou

6 minutes ago, orionbre said:

Grof je na vreme shvatio da je baksuz level Mc i uradio je ono najteze - odrekao se Jokare (3 puta pre nego sto je pevac zapevao) da bi on i Denver mogli da polete. 
Velik si Grofe! Kad Jokara osvoji titulu, primamo te nazad za poglavara.
Sv. Petar, a ne Juda!

Kontas da ode full circle? Otisao za Le rona u WCF 2020 pa je red da se vrati ako Nuggetsi prodju?😀

Edited by Miki28
edit
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Miki28 said:

Sto revenge? Zar nije GS izbacio kao i Sunsi ranjeni Denver? 

Lejkersi su kompletne Nuggetse sa Murraya na alltime nivou

 

Pa revenge za poraz u wcf seriji, samo toliko. Ali iskreno sam smetnuo Gsw sa uma, mogu i oni ako vise volis 😁

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

57 minutes ago, bosMan_jr said:

Stari Nugi/Grof bi danas slavio, ovaj novi mora veceras da se cima da zavrsi posao u g6…

 

52 minutes ago, Dracarys said:

Stojke-830x0.jpg?ver=252824++

48 minutes ago, Nugetlija said:

Grof nije Nugi.

 

 

:s_d:

Edited by Kronostime
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Alex_Serbia said:

 

Pa revenge za poraz u wcf seriji, samo toliko. Ali iskreno sam smetnuo Gsw sa uma, mogu i oni ako vise volis 😁

Pa s obzirom na prvi dio upisa kontao sam da se odnosi to na izivljavanje nad Jokicem i aba2 ligasima posto je i GS to uradio. 

 

Lejkersima svejedno, ko god bude tu samo jedna od onih ekipa koja se nalazi na putu ka glavnom cilju.

4 minutes ago, DameTime said:

Štae smešno @Miki28? Jasno je da ne navijam za Lakerse, gotivno mi je kako ste se izdigli posle onog katastrofalnog starta sezone i worshipujem AD-a, ali nije to level Bucks-Suns. 

Sjetio se onog gif-a sto si pominjala juce/prekjuce sa onim sto ide od vrata do vrata😀

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pisah još letos da ne smatram da treba istresti pola ekipe za Duranta, dok je narativ bio za takvog igrača u datom momentu se daje sve što možeš. Videsmo kako se to završilo, a letos je beše ideja bila da se da i Ayton.

 

Daleko je KD od igrača koji može svoj tim da vodi do titule trenutno. I dalje ne zaboravljam masakr koji mu je Boston priredio prošle sezone. Ne sećam se da je jedan takav superstar tako nemoćno izgledao.

 

Denver je trenutno za par klasa bolja ekipa; naivno je bilo očekivati da će prevagu u seriji da donese ta promena da se DB i KD okruže jednodimenzionalnim šuterima. Razbio je Denver tu neuvezbanu ad hoc postavku u paramparčad.

 

PHO je jedino imao priliku u slučaju da njihovi superstarovi daju 80-90 poena kombinovano uz šut 60-70%, te da role igrači nešto ubace; a da u Denveru klupa podbaci ili dvojac Marej-MPJ.

 

Sve u svemu, i ove dve pobede su im dosta realno.

 

KD da je imao operativni minimum mozga i ostao u GSWu, uzeo bi još koju titulu (možda i 2-3) i otisao u penziju kao i možda vođa te dinastije. Umesto toga, avantura sa Kajrijem, Hardenom i Simonsom, ponižavanje od strane Bostona, senka Bukera u ovom PO.. odograo je statistički tek nešto bolji PO od Bridgesa.

 

Jokić je odigrao nestvarnu seriju, najbolji igrač današnjice. Lepo da je ovako izbambusao PHO, čisto kao pokazatelj kako izgleda kada oko sebe ima solidne NBA igrače, a ne EC/EL nivo.

 

Edited by medobrundo
  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, uini said:

@medobrundo, oni su istresli brda pikova a pola ekipe sigurno nisu mikal i cam.

 

Dobro, to sam i pisao letos, da nema smisla to uraditi. Ovako su istresli i manje, a takmičarski nisu ništa posebno dobili, niti su izgledali bolje nego lani. Možda uspeju da natovare još nekog superstara u međuvremenu umesto CP3-a i nekog korisnog centra umesto Aytona sa kojim izgleda nije moguće naći zajednički jezik; ali svakako bi i u tom slučaju bili manje više podjednak contender i sa Bridgesom i Camom i nekim dobrim zabodom sa drafta. Plus da se nadaju da 36ogodisnji KD bude u potpunosti zdrav i spreman za naredni PO, te da imaju vremena da se ta, potencijalno nova, ekipa uigra.

Edited by medobrundo
Link to comment
Share on other sites

Jel se još nekom čini da je Ejton mogao da igra, ali je rešio da Sansima poruči jedno fakju tako što će presedeti? Plus i medijima koji su ga nipodaštavali, a u ovoj utakmici se videlo koliko je ipak značio Sansima, posebno u odbrani, zaštiti obruča. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, medobrundo said:

KD da je imao operativni minimum mozga i ostao u GSWu, uzeo bi još koju titulu (možda i 2-3) i otisao u penziju kao i možda vođa te dinastije. Umesto toga, avantura sa Kajrijem, Hardenom i Simonsom, ponižavanje od strane Bostona, senka Bukera u ovom PO.. odograo je statistički tek nešto bolji PO od Bridgesa

Imam taj utisak da je Kevin bio jedan od onih ljudi koji previše vode računa šta će drugi da misle o njemu.

 

Otišao u GS i uzeo titulu, jer bez titule te ljudi neće ceniti kao igrača.

Onda ljudi uzmu da pričaju da je otišao u supertim samo zbog titule i da nije to to, pa je onda krenuo u avanture da dokaže svetu kako može i sam. I eto.

 

(Mislim možda nije bilo uopšte zbog toga ali eto malo da naklapam)

 

Inače ovo ništa ne umanjuje moje mišljenje o njemu, njega je veliko zadovoljstvo gledati na terenu (a i slušati kada priča o košarci).

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

I da jeste i da nije, svakako je ispao sisica u ovom PO (^Ayton). Bedan mindset. Imao je prekoputa sebe najboljeg centra današnjice i jednog od najboljih centara ikad i umesto da da sve od sebe da mu se suprotstavi na što bolji način, on na kraju bude non factor.

Edited by medobrundo
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, medobrundo said:

 

Dobro, to sam i pisao letos, da nema smisla to uraditi. Ovako su istresli i manje, a takmičarski nisu ništa posebno dobili, niti su izgledali bolje nego lani. Možda uspeju da natovare još nekog superstara u međuvremenu umesto CP3-a i nekog korisnog centra umesto Aytona sa kojim izgleda nije moguće naći zajednički jezik; ali svakako bi i u tom slučaju bili manje više podjednak contender i sa Bridgesom i Camom i nekim dobrim zabodom sa drafta. Plus da se nadaju da 36ogodisnji KD bude u potpunosti zdrav i spreman za naredni PO, te da imaju vremena da se ta, potencijalno nova, ekipa uigra.

 

tjah, ne slazem se. ja taj trejd vidim otprilike mikal plus pikovi za duranta.

i ne mislim da je tu minus vec u ovim ostalim stavkama koje si naveo: 1 trener (igra) 2 matori i ranjeni paul 3 sramotni pristup profesiji i ugovoru aytona.

 

dve od tri stvari bi popravile utisak.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Kako to obicno biva kad su mi free dani (sreda i cetvrtak) napijem se lepo sa drustvom i prespavam tekme, a ovde sam i takticki to uradio jer sam znao da ce Lakersi izgubiti, Miami sam ispratio do kraja i nisam se nadao porazu. Jucerasnje tekme nisam gledao, ocekivao sam ove rezultate.

 

  Update: Definitivno se nastavlja sa "novom" devojkom, sa starom sam se rastao lepo, bez drame. 

 

 Veceras je dan D, prvo Jimmyka i Majami pa moji Lakersi, imaju priliku da kod kuce eliminisu svoje rivale i prodju u finale konferencije. Vcrs krece radna nedelja, pun fokus na utakmice i posao, bicu tu sve vreme. Ocekujem dve pobede domacina i prolaza dalje, samo sto sam za Majami znatno sigurniji, posto GS ima meleon zivota i uvek su u stanju da te iznenade. LBJ ima prilike da dokaze da je najbolji igrac u poslednjih 10 godina 🙂  

 

On 5/11/2023 at 7:11 AM, jabadabaadu said:

E ovo je ono što sam pričao za prošlu utakmicu. Da je Pejton ostao zdrav u drugom poluvremenu sad bi bilo 3:2 za GS. 

Ker je konačno našao petorku i taktiku da izvuče malo Dejvisa i otvara se reket uglavnom za Pejtona koji sa utrčacanjem ostane sam na obruču. Funkcionisalo je prošlu dok Pejton nije izašao a funkcioniše i ovu.

 

GS je upravo na taj način dobio meč, jer trojke i nisu ulazile baš posle 1/4.

Za sledeću mora Kari pogađati za 3 a mora se neko od dvojca Klej-Pul uključiti. 

Vigins je konstantno odličan.

 

 Druze, da li stvarno verujes da je Geri bio prelomni faktor u utakmici koja je zavrsena stoka razlike ? Ni prime cale nije toliki faktor, a kamoli on.

 Krenuce Pejton i veceras pa cemo vas poslati u Kankun.

  • Like 2
  • Love 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Brundo je potpuno u pravu. Trejdom se nije dobilo nista i svakome ko nije odlucio svesno da se samozavarava je bilo jasno da ce to biti duplo golo. Ne znam stvarno vise na kom jeziku i pismu treba napisati da se trejd u kome rasturas farmu i/ili zalazes buducnost jednostavno ne radi za igraca koji ima 35,36 i slicno. Mozda je LeBron jedini izuzetak jer je najbolji igrac u poslednjih 20 godina. Medjutim, za ostale, to nema nikakvog smisla. Superstar paketi se daju za up-and-coming azdaje i igrace u prajmu. Ove gerijatrija fore prodju mozda jednom x godina i to ne sme i ne treba da bude nekakav model. Svi ovi trejdovi sustinski kasne po 3-4 godine. Ne moze se tako nikuda stici.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Smrtokapa said:

Imam taj utisak da je Kevin bio jedan od onih ljudi koji previše vode računa šta će drugi da misle o njemu.

 

Otišao u GS i uzeo titulu, jer bez titule te ljudi neće ceniti kao igrača.

Onda ljudi uzmu da pričaju da je otišao u supertim samo zbog titule i da nije to to, pa je onda krenuo u avanture da dokaže svetu kako može i sam. I eto.

 

(Mislim možda nije bilo uopšte zbog toga ali eto malo da naklapam)

 

Inače ovo ništa ne umanjuje moje mišljenje o njemu, njega je veliko zadovoljstvo gledati na terenu (a i slušati kada priča o košarci).

Pa mislim da je vise nego samo tvoj utisak, liku su vise puta pronalazili burner accounte sa kojih je branio sebe u razgovoru protiv random plebsa na netu

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, uini said:

 

tjah, ne slazem se. ja taj trejd vidim otprilike mikal plus pikovi za duranta.

i ne mislim da je tu minus vec u ovim ostalim stavkama koje si naveo: 1 trener (igra) 2 matori i ranjeni paul 3 sramotni pristup profesiji i ugovoru aytona.

 

dve od tri stvari bi popravile utisak.

 

Znam da se ne slažemo oko ovoga, mislim da nismo ni tada kada su samo bile priče 😄 jednostavno sam fan organskog rasta tima i benefiti koji odatle dođu ne mogu se uporediti sa cistim glava za glavu trejdom za nekog boljeg igrača. KD od pre 4-5 sezona je druga priča, ali za njega bi morali i Bukera da daju.

 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, SteveFrancis#3 said:

Brundo je potpuno u pravu. Trejdom se nije dobilo nista i svakome ko nije odlucio svesno da se samozavarava je bilo jasno da ce to biti duplo golo. Ne znam stvarno vise na kom jeziku i pismu treba napisati da se trejd u kome rasturas farmu i/ili zalazes buducnost jednostavno ne radi za igraca koji ima 35,36 i slicno. Mozda je LeBron jedini izuzetak jer je najbolji igrac u poslednjih 20 godina. Medjutim, za ostale, to nema nikakvog smisla. Superstar paketi se daju za up-and-coming azdaje i igrace u prajmu. Ove gerijatrija fore prodju mozda jednom x godina i to ne sme i ne treba da bude nekakav model. Svi ovi trejdovi sustinski kasne po 3-4 godine. Ne moze se tako nikuda stici.

 

jedino sto ide u prilog tvojoj visedecenijskoj tvrdnji, je gubitak pikova, sto je, opet po meni, sracunat/racionalan rizik za fransizu koja nema cesto priliku da uzme titulu.

 

ideja da bi mikal i cam doneli isto ili bolje (a sa trener-cp3-ayton problemima), je za mene takodje zabluda kao sto je za tebe ovaj trejd.

3 minutes ago, medobrundo said:

 

Znam da se ne slažemo oko ovoga, mislim da nismo ni tada kada su samo bile priče 😄 jednostavno sam fan organskog rasta tima i benefiti koji odatle dođu ne mogu se uporediti sa cistim glava za glavu trejdom za nekog boljeg igrača. KD od pre 4-5 sezona je druga priča, ali za njega bi morali i Bukera da daju.

 

 

organski rast ovih sunsa je ugasio luka feat mavs prosle sezone. sada je ulozen kvisko, jer, nema se sto godina na raspolaganju.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...