Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

1 hour ago, MrTwister said:

Imam osjecaj da je ovaj PHX na nekih 40-50% lagano na vrh gasa igraju dok ovamo Dallas na max broj obrtaja + THJ ubacuje bijelu tehniku i opet neki egal mec. Imam osjecaj da bi ih sa 5-6 minuta dobre kosarke u oba smjera PHX prelomio.

 

 

Isti osećaj, ali opet kad malo razmislim, ipak imam utisak da je to do stila igre.

 

KD uvek izgleda kao da igra neki letnji termin protiv polurekreativaca, a sa druge strana Luka radi i radi da zaradi svoje poene. A opet, to ne znači da Luka ne može tako 37-38 minuta po tekmi.

 

Evo dobiše Sansi, a opet smo pored neverovatnih partija  Bukera i KDa, bili na zicer od produžetaka.

 

Edited by realno *w
Link to comment
Share on other sites

Buker mnogo kenja za nekog ko je nestao u većini najbitnijih situacija. Odlična njegova tekma večeras.

KD je neverovatan, automatik.

Finiks može imati problema sa klupom , čak i sa prvom postavom. Mnogi će im rizikovati šuteve Okogija, Krejga itd.

 

Dalas nema ni 3 ni 4 , a bez toga se ne može, pre ili kasnije svi ih fizički unište. Šteta što promaši Luka da uživamo još malo u top basketu 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, realno *w said:

 

 

Isti osećaj, ali opet kad malo razmislim, ipak imam utisak da je to do stila igre.

 

KD uvek izgleda kao da igra neki letnji termin protiv polurekreativaca, a sa druge strana Luka radi i radi da zaradi svoje poene. A opet, to ne znači da Luka ne može tako 37-38 minuta po tekmi.

 

Evo dobiše Sansi, a opet smo pored neverovatnih partija  Bukera i KDa, bili na zicer od produžetaka.

 

Cim su ovi igraci sa kojih se pomagalo citav mec ubacili par suteva spolja odma je PHX poveo i dosli u priliku da dobiju. Nema odbrane ovaj Dallas da igra sa ovim ozbiljnijim ekipama, moras svaki mec da dajes 130+ poena vs takvih ekipa ako mislis da dobijes. Mislio sam da ce biti blowout uglavnom zbog toga i nijesam zaista ocekivao da niko osim Bookera i KDa ne ubaci ama bas nista pune 3 cetvrtine.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, LordOfTerror said:

Ovaj GS kako izadje iz one svoje hale to je jedna od najgorih ekipa u ligi.

 

 

 

Znao da su loši na strani, nisam bio svestan da su baš 7-23 loši. 

 

A ok, mladi i neiskusni igrači, pa teško igraju na strani 😄

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...