Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

Gledao sam sinoć Nets - Bucks. Jani izdominirao u drugom poluvremenu ali nakon što su mu sudije brutalno progledavale kroz prste za faulove u napadu koje stalno pravi. Baš je bilo frustrirajuće to za Netse, čak je i Nash popizdeo i bio u fazonu "dršte me da ih ne ubijem" prema sudijama, dobio i isključenje. U prvom je Simmons dobro branio grčkog junca, u drugom su Netsi bili baš nervozni i van fokusa, a i šut za 3 od 25% je pravi očaj za ekipu koja se oslanja na skok šut. Mills i Harris su skoro pa neupotrebljivi tako da bi njima baš značio skoriji povratak Setha Currya. Kod Bucksa ništa novo, mislim da bi ludi Portis trebalo ove sezone da dobije nagradu za šestog čoveka za životno delo, realno je korisniji od svih onih gunnera koji obično dobijaju tu nagradu, esencijalan igrač za Buckse.

  • Like 3
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Chaos Is Me said:

Gledao sam sinoć Nets - Bucks. Jani izdominirao u drugom poluvremenu ali nakon što su mu sudije brutalno progledavale kroz prste za faulove u napadu koje stalno pravi. Baš je bilo frustrirajuće to za Netse, čak je i Nash popizdeo i bio u fazonu "dršte me da ih ne ubijem" prema sudijama, dobio i isključenje. U prvom je Simmons dobro branio grčkog junca, u drugom su Netsi bili baš nervozni i van fokusa, a i šut za 3 od 25% je pravi očaj za ekipu koja se oslanja na skok šut. Mills i Harris su skoro pa neupotrebljivi tako da bi njima baš značio skoriji povratak Setha Currya. Kod Bucksa ništa novo, mislim da bi ludi Portis trebalo ove sezone da dobije nagradu za šestog čoveka za životno delo, realno je korisniji od svih onih gunnera koji obično dobijaju tu nagradu, esencijalan igrač za Buckse.

Ma nije Simons branio nista specijalno, samo su cim on primi loptu punili reket, on probao par puta da sutne sa distance, nije bio ni blizu i onda nije forsirao.

Link to comment
Share on other sites

Portis razbija kako igra već neko vreme, nisu to samo poeni nego i gomila skokova, hustle, tough mothafucka stav i sve. Baš ozbiljan baja je postao. I sinoć je držao Bucksima glavu iznad vode dok Jani nije preuzeo u drugom i u svakom napadu iznuđivao faul (da ne pominjem da je pola mirne duše mogao da bude faul u napadu).

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Jokic sa 27 i po godina

 

2x NBA MVP

4x NBA All-Star

3x All-NBA First Team

1x All-NBA Second Team

 

Kari sa 27 i po godina

 

1x NBA Champion

1x NBA MVP

2x NBA All-Star

1x All-NBA First Team

1x All-NBA Second Team

 

Džordan sa 27 i po godina

 

1x NBA MVP

6x NBA All-Star

4x All-NBA First Team

1x All-NBA Second Team

 

😁

 

 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Snjofko said:

Jokic sa 27 i po godina

 

2x NBA MVP

4x NBA All-Star

3x All-NBA First Team

1x All-NBA Second Team

 

Kari sa 27 i po godina

 

1x NBA Champion

1x NBA MVP

2x NBA All-Star

1x All-NBA First Team

1x All-NBA Second Team

 

Džordan sa 27 i po godina

 

1x NBA MVP

6x NBA All-Star

4x All-NBA First Team

1x All-NBA Second Team

 

😁

 

 

Dodajte u CV kao olaksavajucu okolnost da uz sve ovo odgaja i Skolino kopile 😄

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, Snjofko said:

Jokic sa 27 i po godina

 

2x NBA MVP

4x NBA All-Star

3x All-NBA First Team

1x All-NBA Second Team

 

Kari sa 27 i po godina

 

1x NBA Champion

1x NBA MVP

2x NBA All-Star

1x All-NBA First Team

1x All-NBA Second Team

 

Džordan sa 27 i po godina

 

1x NBA MVP

6x NBA All-Star

4x All-NBA First Team

1x All-NBA Second Team

 

😁

 

 

 

Ubaci Janisa sa 27 i po godina, ako smeš... 

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Miki28 said:

E moj AD na sta si spao, uopste nije bio los🤦

@uini AD gomila rade away šuteva, non faktor na oba kraja terena i školuje ga Jokić na bazi one stvari .

Stekao sam utisak, za razliku od utakmice protiv Portlanda, da bi ovu statistiku koju je imao AD ostvario bilo koji drugi igrač sa tim statusom i ovlašćenjima u ekipi

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

lakersi u prve cetiti utakmice imaju offensive rating (broj poena ekipe u 100 poseda) od 96.9....poslednji put kada je ekipa imala offrtg imao ispod stotke na nivou cele sezone su 10-72 sixersi iz 2015-16 sezone - 98.4.

 

fun fact, clippersi su drugi najgori sa ravno 100.0.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...