Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

gledam malo lakers u nuggetsu; skloniš ekipama jokića i lebrona, najbolji igrač bude davis a iza njega svi igrači denvera, s'tim što mpj izgleda ne igra.

 

edit

jokić najpre ubacio onaj dirkov sa jedne noge preko davisa a onda najležerniji pas levom rukom o zemlju sa baselinea. ludo burazere

Edited by uini
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Počinjem najiskrenije i bez ikakvog sarkazma da navijam za Bruklin. Voleo sam Neša i žao mi je kad vidim kroz šta prolazi, iako nije neki trener, žao mi je KDja koji je zen trpač. Na kraju, žao mi je i Kajrija koji je jedan od košarkaški najnadarenijih ljudi na planeti, iako je mentol.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Milos 3.14 said:

Jokić poništio AD na oba kraja terena sa 30-40% snage. Denver očajan u šutu i opet poluzainteresovan. CB ❤️

 

nije davis bio upšte loš, to što sam gledao (nije bio bolji od jokića) ali je sastav lakersa generalno bedan, kao što sam već pominjao xy puta, jer njih najčešće gledam zbog termina.

takođe, priča kako će svanuti kada-ako se deportuje wbrook, se takođe pokazala šuplja jutros; ovaj tim je nesposoban da ubacuje loptu u koš a vožd danas čak nije bio zainteresovan ni da uredi svoje statse nekim dodatnim naporom, kada mu šut već ne ide.

 

grof mi se smejao kada sam mu nakon prve tekme rekao da nisam siguran ni da su play-in ekipa ali mislim da sada to postaje realna stavka.

njih bi neki trejd i akvizicija veterana (melo ili ko ume boljeg da nađe), eventualno pogurala iz contendera za playin u contendera za plejof.

5 minutes ago, freethrow said:

Počinjem najiskrenije i bez ikakvog sarkazma da navijam za Bruklin. Voleo sam Neša i žao mi je kad vidim kroz šta prolazi, iako nije neki trener, žao mi je KDja koji je zen trpač. Na kraju, žao mi je i Kajrija koji je jedan od košarkaški najnadarenijih ljudi na planeti, iako je mentol.

 

kajri će popraviti simmonsa kao fizdale mudiayia. šalu nastranu, slažem se sa tobom, pošto ionako imam simpatije za njih još od trenutka kada je harden došao a sad sa simmonsom umesto njega su još čudnija skupina, pa kako nemati empatiju prema njima.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

EMpatija, hvala Uini, prava reč. Inače Orlando - Klivlend deluje kao da bi vedelo pogledati, potencijalno finale Istoka 2025te. Ekipa koja ima Wagnera i Banchera... wow.

 

edit: nadam se da je Dolla dobro, ovo bi trebalo da bude njegova MVP sezona... (ili Jokić uzima Birdpeat)

Edited by freethrow
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Devil In My Pants said:

Durantov ego ga je pokopao kad je otisao iz GSW-a. Oni dokazali da mogu bez njega i sjebo je svoj legacy 100%. 

 

ovo sa legacyjem je kao da gledamo učenike nek osnovne škole i njihove statse, pa od odsličnih đaka imaš neke koji jure da budu vukovci a neki su odlični i talentovani a nije ih briga što će imati par četvorki. i onda im se kao smejemo i vičemo im sjebali ste legacyy a njih baš briga.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, uini said:

 

ovo sa legacyjem je kao da gledamo učenike nek osnovne škole i njihove statse, pa od odsličnih đaka imaš neke koji jure da budu vukovci a neki su odlični i talentovani a nije ih briga što će imati par četvorki. i onda im se kao smejemo i vičemo im sjebali ste legacyy a njih baš briga.

Durenta bas briga??? Kako da ne 🙂

 

Svaki sportista to zeli, ako si nekad drzao loptu i trenirao takve stvari treba da su ti jasne.

 

 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Devil In My Pants said:

Durenta bas briga??? Kako da ne 🙂

 

Svaki sportista to zeli, ako si nekad drzao loptu i trenirao takve stvari treba da su ti jasne.

 

 

 

ne postoji igrač u ligi koji je tašt na temu kao lebron i kojem više treba taj vukovac status. pa čak i takva tašta pokazuje da nije sve u titulama i da postoje još poneki motivi koji su važni. 

da, baš ih briga da po svaku cenu imaju petice, već pod svojim uslovima. ako ne može, yebigah.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Čestitke MajEmiju, po svakom parametru kvalitetniji tim noćas. Iskreno, najzadovoljnija sam time kako Blejzersi kidaju na obe strane terena. Po prvi put u mnogo sezona vidi se iskreni effort u odbrani od svih 5 igrača koji su na parketu, pre svega zahvaljujući energiji koju ulažu Hart, Vinslou i Grant. Što se tiče napada, odličan protok lopte i evidentno je da Bilups ima akcije za sve igrače, traži se ekstra pas dok Dame nema problem da se "skloni" da napad preuzmu Grant i Simons. Treba videti samo šta je sa njegovom povredom...

A Heat culture... Pa, jako je teško igrati protiv toliko fizički jake ekipe i defanzivnih specijalista. Krenuli su nešto slabije u sezonu ali ih ne treba potceniti, noćas čak šestorica dvocifrenih, niko ne forsira a kad se raspucaju Strus, Robinson i Hiro, jao si ga tebi. Njihov protok lopte je odličan i čim je proradio šut preuzeli su tekmu, u prvom poluvremenu je falilo samo da neko nešto pogodi. Inače, sa Hirom imam neki love-hate odnos, iritantan mi je ali istovremeno ga smatram odličnim igračem i ne mogu to da ignorišem... Drago mi je što je Bilups odlučio da ih ne iznenadi zonom kao Denver, već se igrala switch odbrana, mislim da je hteo da vidi dokle momci mogu da izdrže sa tako fizikalnom ekipom. 

Edited by DameTime
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...