Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

4 minutes ago, uini said:

 

mojne da se sramotiš, takve odbrane vidiš i danas svako veče, na skoro svakoj tekmi, 17x puta

 

Potpuno tacno. U svakoj eri ima i komicnih i vrhunskih odbrana no citav mit o epskim i ljudozderskim odbranama 90ih u odnosu na danasnje je smijurija. Prosto ne postoji ni promil sanse da su svi sportovi od 90ih do danas evoluirali, a samo kosarka nazadovala. Odbrane u eri u kojima se kaznjavalo zoniranje i gdje si sa ciglarima mogao siriti teren ni u ludilu ne mogu biti bolje od danasnjih odbrana, pogotovo u PO kad sve ekipe maksimalno zategnu i gdje ekipe imaju vise ofanzivno talenta nego ikad prije. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, uini said:

 

ne pričaš da ste treći na zapadu.

 

E napisah ovo kad je bio trejd za Kajrica, prestao sam da gledam pri 17-15 skoru u decembru, nisam ni ulazio na topic da se hvalim, samleo me posao, tj. i dalje je tvrdo, mozda cu do plejofa da napravim pauzu od foruma. 

I u decembru 19/20 sezone imali smo pozitivan skor, pa kad sam video raspored u decembru nisam bio siguran da li uopste mozemo da stignemo i toliko, ali momci su jos jednom pokazali odlican karakter. Slabo gledam, uglavnom preglede na YT, ali cu bez dublje analize da kazem da sam poyeo gowno kad sam kukao nakon trejda Halija. Fox je i lider i klacer i sve.

Naravno, i dalje je mnogo toga otvoreno, mozemo vrlo lako da skliznemo prilicno na dole, ali u ovom momentu mislim da smo vidjeni makar za plejin. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Košarka Devedesetih i danas su dva različita sporta, MJ i Lebron bi se snašli u obe ere i bili bi vrhunski zato su all time great.

Lebron je sigurno među 5 najboljih ikada, isto bi se moglo reći i za MJ, a ko je bolji od njih dvojice, pa in my book Džordan. Gledao sam obojicu , dugo gledam basket i nisam do sad video boljeg košarkaša od Džordana.

Jednostavno rekordi, titule, priznanja na stranu Džordan je prosto bolji košarkaš.

 

 

  • Like 6
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, AgroLaki said:

 

E napisah ovo kad je bio trejd za Kajrica, prestao sam da gledam pri 17-15 skoru u decembru, nisam ni ulazio na topic da se hvalim, samleo me posao, tj. i dalje je tvrdo, mozda cu do plejofa da napravim pauzu od foruma. 

I u decembru 19/20 sezone imali smo pozitivan skor, pa kad sam video raspored u decembru nisam bio siguran da li uopste mozemo da stignemo i toliko, ali momci su jos jednom pokazali odlican karakter. Slabo gledam, uglavnom preglede na YT, ali cu bez dublje analize da kazem da sam poyeo gowno kad sam kukao nakon trejda Halija. Fox je i lider i klacer i sve.

Naravno, i dalje je mnogo toga otvoreno, mozemo vrlo lako da skliznemo prilicno na dole, ali u ovom momentu mislim da smo vidjeni makar za plejin. 

Znaci ti nemoj da ih gledas i Sacramento ce da przi. :D

  • Ha-ha 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Miki28 said:

Michael Jordan je najveci sportista svih vremena, ne samo kosarkas nego i sportista. Veci od samog sporta kojim se bavio.

 

Uf. Heavy disagree. Jedini sportista za kojeg iole moze tako nesto i da se pomisli, a kamoli kaze je Muhamed Ali in my book.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Horium said:

 

Uf. Heavy disagree. Jedini sportista za kojeg iole moze tako nesto i da se pomisli, a kamoli kaze je Muhamed Ali in my book.

Veci je i od Alija. 

Ali je imao neke teske poraze od direktnih rivala kao sto su Frejzer i Forman. Svakako da upada u krug najvecih sportista ikada ali mi je MJ ipak taj ultimate winner.

Link to comment
Share on other sites

 

Reakcija AD sve govori. Frustracije su na all time high

Iskreno se nadam da sta god bude ove sezone, da nam je poslednja i da ce se Lebron trejdovati. Sinoc posle meca je dao izjavu i nadam se da ce zategnuti oko te situacije a da Jeanie i Rob nece popustiti i dodvoravati se Lebronu. 

 

Nikako da lik ukapira da su Lejkersi Magic i Kobe. Ne Shaq, ne Kareem, ne Wilt, ne West, ne Lebron nego ova dvojica. Magic je darling LA a Kobe je bio killer

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Horium said:

Lebron u Niksima bi bas bilo spicy. 

Vodi. Evo Dallas ima prostora pa neka tamo. Navikao sa 2 allstara da igra. Bez njih ne moze da mrdne.

7 minutes ago, Dracarys said:

Mnogo cete dobiti za trejd s obzirom da Pelinka ne zna u kojem svetu zivi, plus na to Bron ima jos jednu godini. Za sve se pita on.

 

A i AD kad tad pali za Cikago

Ne treba nam nista, samo vodi. 

 

17 titula🏆

Edited by Miki28
typo
Link to comment
Share on other sites

Polako, moze vrlo lako da se desi da sledeca titula bude za 40 godina, s obzirom da polako pripremaju teren za jos dva kluba i da veliki gradovi polako prestaju da budu veliki Faktor.

 

Paj sada ovo, Sak nije Lejker na nivou Brajanta i Medzika, blasfemija. 3 titule je doneo na svojoj kicmi, a Kobi je bio tu samo ispomocnik. Veliko nepostovanje prema legendama gajite, Bronu samo zameram sto je izabrao Lejkerse, jer jedini odvratniji klub koji je mogao izabrati je Boston, ali oni makar svoje legende postuju.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, greenenvy said:

LeQueen 27.1 PPG u karijeri u eri miki maus odbrane

 

Jordan 30.1 PPG gde je igrao u eri Bad Boysa, onih Celticsa, Lakersa, Jazz-a. I to sa sve one 2 ocajne sezone u Wizards-ima. 

 

Pametnom dosta. 

Jordan cetiri finala manje.

Dok je bio solo kralj u Bullsima, zasto nije nabijao scoring statistiku?

A vi svi hejteri tvrdite da je Bron bio okruzen super saigracima, pa jbg onda nije ni mogao rokati 40 lopti po tekmi kao Dzoki.

Ovako, bez gledanja, mislim da je Bron veci clutcher i sa manje pokusanih suteva.

Da i ne govorim protiv kojih azdaja timova je igrao Bron, a Dzoki je imao...koga? Portland sa Drexlerom? Umiruce bad boyse?

Koliko Jordan ima tripldablova?

Koji je na all time assist listi?

Ma hajte molim vas

Edited by Kosta
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Kosta said:

Tako je. Ne znam da li znas, ali LeBron jutros postao all time scoring leader. Na novoj utakmici, iz sezone 22/23 🙄

 

Ne znam da li znaš, ali postoji tema Lebron James, na kojoj nije ispisano sveukupno ni 10 upisa na temu rekorda. I ne znam da li znaš, ali toliko puta smo imali temu MJ vs Lebron da mi je više preko glave toga. Najmanje što bih zamolila jeste da se to preseli na malo prikladniju temu... Naravno, ja ne mogu nikog da nateram, ali mogu da ukažem.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...