Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

Mislim da zvanično možemo da napustimo two timelines narativ i da očekujemo trade deadline, već sam pisao i prenosio dojmove iz Bej Erea juče pa da se ne ponavljam.

Ono što bih ja voleo da vidim je trejdovanje Drejmonda, a ostalo me ne zanima mnogo. 

 

Sa druge strane, Milvoki uništi Kawhija baš kad je krenuo sa terminator-partijama... Krenuo je na svoje Filadelfija mesto na terenu, ali ne.

Spoiler

 

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, Grunf said:

 

 

Ovo su sve starteri podeljeni u dvojke 🙂,a dvojke su Djuro šta 🙂

 

Zna se da starteri Denvera nose celu igru i da je klupa shit na čelu sa Hylandom. 

BB, CB i Naji imaju kvalitet i bilo bi dobro da za Bonesa nađu neko krilo sa potencijalom za 6th čoveka.

 

Ne znam koliko je to moguće, ali MPJ bi bio top kao lider ekipe sa klupe. U tom slučaju za Bonesa da pokupe možda  nekog startera defanzivca tip Okoro recimo i onda bi imali finu 2 way postavu.

Link to comment
Share on other sites

 

Sve ovo za 19 minuta. Od 13 dodira sa loptom 6 puta je poentirao, imao 4 asistencije (i to dve prelepe), jednom promasio i dve izgubljene, eto sta se desi kad mu i malo dodaju loptu. I to nakon te dve izgubljene odma nakon prve izgubljene ukradena i odma nakon druge izgubljene blokada, sve to u istim napad-odbranama.

  • Like 1
  • WOW 2
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, propolis said:

Ne znam koliko je to moguće, ali MPJ bi bio top kao lider ekipe sa klupe. U tom slučaju za Bonesa da pokupe možda  nekog startera defanzivca tip Okoro recimo i onda bi imali finu 2 way postavu.

 

maga porter jr je najbolji šuter u postavi (uz KCPa) ali mpjr šutira preko svačije ruke, što je grandiozan kvalitet. 

s'druge strane, on ne treba da spušta loptu na parket, osim u 1-0 kontri, pa u tom smislu ne vidim korist od njega kao vođe 2nd unita, takav igrač bi trebalo da preuzme kontrole kada jokić odmara, što je u aktuelnoj posadi nuggetsa isključivo murray.

 

ne kažem da ne bi valjao okoro kao jedan put/opcija ili neki savesni jordan clarckson, kao x-puta viđen 6i čovek u ligi (quickley bi bio vrh, jer cepa i difens ali ubiću se ako ga knicksi dadnu)

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, uini said:

 

maga porter jr je najbolji šuter u postavi (uz KCPa) ali mpjr šutira preko svačije ruke, što je grandiozan kvalitet. 

s'druge strane, on ne treba da spušta loptu na parket, osim u 1-0 kontri, pa u tom smislu ne vidim korist od njega kao vođe 2nd unita, takav igrač bi trebalo da preuzme kontrole kada jokić odmara, što je u aktuelnoj posadi nuggetsa isključivo murray.

 

ne kažem da ne bi valjao okoro kao jedan put/opcija ili neki savesni jordan clarckson, kao x-puta viđen 6i čovek u ligi (quickley bi bio vrh, jer cepa i difens ali ubiću se ako ga knicksi dadnu)

 

 

Meni su takođe interesantne rotacije u Nba kada nekog od startera vrati na klupu posle 5,6 minuta i onda ga vrati krajem prve ili početkom druge četvrtine i tako klupa dobije pomoć od startera. Recimo da tako nešto probati sa Marejem jer Jokić lagano upada u poziciju primarnog kreatora, što već sada jeste, i skorera.

U tom slučaju bi Denveru trebao dobar centar na klupi koji bi Mareju pravio kvalitetne blokove.

6 minutes ago, Dracarys said:

MPJ je igrac za Jokica, samo iz razloga, jer ima fantastican sut i ok off-ball kretnje. Vodja druge postave treba da bude neko ko i zna da kreira igru, MPJ je slab u tome.

 

U tom segmentu je okej BBrown ništa lošiji od Bonesa.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, uini said:

 

ma ja mislim da najbolja verzija butlera ne bi radila posao za njih. moderna porter jr je smesan igrac u poredjenju sa dzimi barkom ali je vredniji za njih, imho

Prvo sam se složio sa tobom, ali na drugu loptu nisam siguran da je Jimmy Buttler materijal za, štono kaže naš narod, centerpiece za konstrukciju ekipe u današnjoj košarci. Spoljni igrač sa sujmljivim šutom na ovu današnju iMflaciju, hmmmmm...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Beonegro said:

Prvo sam se složio sa tobom, ali na drugu loptu nisam siguran da je Jimmy Buttler materijal za, štono kaže naš narod, centerpiece za konstrukciju ekipe u današnjoj košarci. Spoljni igrač sa sujmljivim šutom na ovu današnju iMflaciju, hmmmmm...

 

džimiki treba da bude okružen šuterima i da on bude lik kod koga je puno lopta. ne vidim gde se ne slažemo, pošto sam ja u fazonu da lošiji igrač (porter) radi više za nuggets

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...