Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

1 hour ago, medobrundo said:

Da, još nije krenuo da trpa od samog početka, već kad je video da tonu u nedostižan minus a da od Leverta nema ništa, pa da mora i Garlandov i svoj učinak da popuni.

 

Drago mi i zbog Kleja, kidalica od utakmice.

55 poena dao u 2 pol i produzecima odnosno 42 u 2 pol i 13 u produzecima. Impresivna partija, za mene mnogo impresivnija nego Bookerova od 70

Link to comment
Share on other sites

Nek neko proveri da li su navijaci Sansa dobro, nema nijednog da se javi, pocinjem da se brinem sta im se desilo.

 

Osim Frensisa, za njega vec znamo da je poslednji put vidjen u sumi gde je ostavio rostilj i tu mu se gubi poslednji trag.

  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

u poslednjih deset utakmica:

 

doncic                      38.2/9.9/9.4       53.9/ 42.3/ 77

antetokounmpo       34.6/13.3/4.6     51.1/ 21.7/ 68.2

james                       35.4/7.4/7           58.5/ 25/ 81.4

embiid                      33.7/9.8/4.1        52.8/ 37/ 85.8

tatum                        33.2/8.1/4.2       47.3/ 32.1/ 85.9

gilgeous-alexander 31.1/5.6/5.3        49.5/ 47.8/ 87.1

mitchell                    30/3.7/4.9          48.3/ 40/ 82.7

siakam                     29.2/7.5/6           48.8/ 39/ 80

williamson               29.1/7.5/6            60.2/ 66.7/ 71.1

randle                      28.6/12.8/4.6      48.5/ 36.6/ 68.9

young                      28.5/3.5/11.1        43.2/ 37.9/ 87.8

irving                       28.4/5.9/4.5        53.9/ 47.2/ 90

durant                     28.2/7.1/5.6          59.2/ 42.9/ 96.6

poole                       28.2/2.9/3.8        43.4/ 27.4/ 86.5

edwards                  28.1/8/5.6            48.8/ 37.8/ 72.3

jokic                         28.1/12.1/10.7       58/ 47.8/ 82.2

derozan                   28/5.4/5.6           51.5/ 26.3/ 85.9

 

sulude brojke, 17 igraca preko 28ppg. sut iz igre pomalo podseca na mehur. dvojac iz brooklyna je nerealan. irving sutira 47% za tri na 9 pokusaja po utakmici. pitam se dokle ce ovo ici...

 

  • Like 9
  • WOW 3
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Zvezdinho said:

Eee, a kad sam ja pricao da Denver treba da da Mareja i sta traze za Michela neki su se ovde smejali i pitali me sta imam protiv Denvera.

uf kakav imao sam preskurdiciju da će Murray da se povrijedi momenat 🙄

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, LordOfTerror said:

Ici ce dok ne rese da zaigraju odbranu. 

 

Ovo je sramota, svako drugo vece kao neki rekord padne.

 

Mislim da ni Wiltova 100 vise nije sigurna, Mitchella poceli da udvajaju na 40 sekundi do kraja produzetka i 8 razlike...

 

i mene po malo nervira da se redovno desavaju 40pts utakmice kao da su 30pts od pre par godina. igraci su postali previse dobri. igra se odbrana i dalje (onoliko koliko liga dopusta), ali za neke od ovih igraca nema odbrane koje ce ih zaustaviti.

 

pogledaj ovu listu, samo dokazani 'kamenjari' i poole koji ne razmislja i samo sutira kad god mu se cefne, imaju ispod 30% za tri. randle, siakam, edwards, embiid nisu uopste poznati kao trojkasi imaju skoro pa 40%. 

 

sut je postao toliko vazan aspekt igre da su igraci toliko usavrsili to oruzje da su postali nevidjeno efikasni. durant ima bolji prosek za 2 od williamsona a njihov shot chart izgleda ovako:

 

Eagtjxd.png

 

Fn9o7cy.png

 

 

liga bi svakako morala da malo porazmisli o promeni nekoliko pravila za odbrambene igrace i odbranu ukupno. napadaci su previse favorizovani i odlazi se vec polako u drugu krajnost.

  • Like 5
  • WOW 2
Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, uini said:

neverovatnije mi je sto je izveo samo 9, nego sto ih nije dao

 

Ostali treneri izgleda nisu čuli za hack-a-Simmons taktiku kojom je Mekmilan dobio Filu u PO. 

10 hours ago, Horium said:

Nek neko proveri da li su navijaci Sansa dobro, nema nijednog da se javi, pocinjem da se brinem sta im se desilo.

 

Osim Frensisa, za njega vec znamo da je poslednji put vidjen u sumi gde je ostavio rostilj i tu mu se gubi poslednji trag.

 

Navijači Sansa se oglašavaju samo kad su 1. na tabeli Zapada sa rekordom .7, gde kukaju kako ništa ne valja. Sem Frensisa, on kuka da ništa ne valja bez obzira na rekord. 😂

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, gggggggg said:

 

i mene po malo nervira da se redovno desavaju 40pts utakmice kao da su 30pts od pre par godina. igraci su postali previse dobri. igra se odbrana i dalje (onoliko koliko liga dopusta), ali za neke od ovih igraca nema odbrane koje ce ih zaustaviti.

 

pogledaj ovu listu, samo dokazani 'kamenjari' i poole koji ne razmislja i samo sutira kad god mu se cefne, imaju ispod 30% za tri. randle, siakam, edwards, embiid nisu uopste poznati kao trojkasi imaju skoro pa 40%. 

 

sut je postao toliko vazan aspekt igre da su igraci toliko usavrsili to oruzje da su postali nevidjeno efikasni. durant ima bolji prosek za 2 od williamsona a njihov shot chart izgleda ovako:

 

Eagtjxd.png

 

Fn9o7cy.png

 

 

liga bi svakako morala da malo porazmisli o promeni nekoliko pravila za odbrambene igrace i odbranu ukupno. napadaci su previse favorizovani i odlazi se vec polako u drugu krajnost.

 

  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

https://www.rotoballer.com/fantasy-basketball-injury-updates-for-week-12-darius-garland-aleksej-pokusevski-bradley-beal/1122500

 

Pokuševski izgleda neće igrati 2 meseca zbog one povrede:

 

Quote

Pokusevski suffered some sort of tibia fracture in his left leg, which is expected to sideline him for at least 6-8 weeks. Thunder coach Mark Daigneault, said that he doesn't think the injury is "long-long term", and expects Pokusevski to return before the end of the year. But...we know the Thunder, currently 12th in the West, love a good tank, so take that with a grain of salt.

 

  • Tuzno 4
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...