Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

2 minutes ago, SteveFrancis#3 said:

El ono bese v1k1n6 zvanicno prvi Lillardov superfan na forumu?

 

 

koji je nick bio liku koji je bio prvi i jedini fan bucksa na forumu? igrali smo jednom basket pre 10+ godina, vrlo fin momak i dobar basketas. tad je jos imao viziju titule

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, DameTime said:

Osim što mi ovde ne pričamo o kognitivnim i praktičnim sposobnostima muškaraca ili žena, već o nečem drugom, vezanom za muško-ženske odnose. 

 

Ne zakopavaj se dalje, mi se ovde malo zezamo, tj ne uzimamo ti za ozbiljno, ali odbranu tvoje izjave ne bi mogao ni Seselj da izvede. 

  • Like 13
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, 40Wins said:

Ne zakopavaj se dalje, mi se ovde malo zezamo, tj ne uzimamo ti za ozbiljno, ali odbranu tvoje izjave ne bi mogao ni Seselj da izvede. 

 

Dakle, smislila sam, otkucala, stisnula reply vrlo svesno. Da li će neko da uzme ozbiljno ili neozbiljno nije nešto na šta ja mogu da utičem, ali znam zašto sam to napisala. 

 

Toliko.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, uini said:

 

koji je nick bio liku koji je bio prvi i jedini fan bucksa na forumu? igrali smo jednom basket pre 10+ godina, vrlo fin momak i dobar basketas. tad je jos imao viziju titule

secam se jednog lika, imao je sliku kralja iz francuskih karata na avataru, ali on je bas ziveo u Milvokiju i postavljao slike iz njihove arene ponekad, tkd cisto sumnjam da mislimo na istog lika, ako kazes da ste igrali basket zajedno

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Miki28 said:

Vrijeme je za nove stvari u Milwaukee👍

 

jel tito zoves zene stvarima uglavnom?

 

necu vise, oprostite

Just now, SteveFrancis#3 said:

 

Nisam bio na showdownu, a nesto se ne secam nika sa NBA topika

 

setice se valjda neko, lik je bio chru bucks fan sa vizijom titule, jos dok je djana bio neartikulisan basketaski.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, RatzenStadt said:

secam se jednog lika, imao je sliku kralja iz francuskih karata na avataru, ali on je bas ziveo u Milvokiju i postavljao slike iz njihove arene ponekad, tkd cisto sumnjam da mislimo na istog lika, ako kazes da ste igrali basket zajedno

 

ovaj kli je imao bucks logo na ajvartaru, mozda u kombini sa nekim pivom ili je "brew" bilo u nicku

  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, RatzenStadt said:

u ime muskaraca sa ove teme, samo da naglasim da su svi ovi defanzivni komentari (i poneki veseli sarkazam) cisto informativni. Nema tu nesigurnosti.

😄

 

Nisam mislila na nesigurnost bilo koga ovde, zanimalo me je u kom će se broju i kojom brzinom reagovati na pokušaj generalizacije na muški pol i rod. 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...