Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

Portland na kraju ispade znacajno jaci nego sto je bio ranijih godina. :lol_2:
Sto samo dodaje na cinjenicu kakva je epska glupost bila potpisivanje onakvog ugovora sa Grentom.
Oni su u ovakvoj situaciji lagano mogli da prodju kroz neki mini rebuild i da nastave sa se bore za plejof kroz godinu, najvise dve. Ovako...ne znam, videcemo.
Ipak postovanje za njihovu upravu, za sve ostalo ovog leta. Ipak nisu toliko beznadezni koliko sam mislio. :classic_biggrin:

Sto se Bostona tice, malo sam iznenadjen ovim potezom. Ali mi se cini da je on definitvno uzrokovan zdravstevnim biltenom ovog dvojca koji su poslali. Ocigledno da oni imaju uvid u neke stvari koje mi ostali nemamo, te su ih se tim povodom ovako lako odrekli. 
Ne kazem da je Holidej los, naprotiv. Ali strogo igracki, ne bih rekao da on vredi nesto znacajno vise od Brogdona, ako uopste.

Edited by Sombor Shuffle
Link to comment
Share on other sites

Kapiram slanje TimeLorda, Joe mu nije davao ne znam kakvu šansu a Horf nam treba za Embida i Janisa. 

 

Stevens ne časi ni časa, kakav mastermind. Ozbiljno je unapredio ekipu. 

 

Dobio Horfa za leš Kembe Walkera

Doveo Dericka Whitea

Doveo Brogdona i sad ga pretvorio u Jrue-a

Ratosiljao se Smarta napokon i dobio Porza. White će startovati i tek će se videti koliko je bolji i zahvalniji igrač od Smarta. 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, Miki28 said:

Kakav posao Portlanda, svaka cast. 

 

Za Lillarda su dobili Aytona, Camara, Williamsa, Brogdona i pikove😀 i mogu dalje da trejduju Brogdona i Williamsa koji ce biti na cijeni

 

stvarno dobar biznis

brogdon dve sezone, time lord na jako povoljnom tek potpisanom ugovoru, mozda lupam ali ja ih ne bi ni trejdovao

 

tj moze naravno ali i ne mora

scoot-brogdon-simons pg/sg

sharpe sf/sg

grant pf

ayton - time lord c

 

svega ima

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Mogu oni i Brogdona i Timelorda da unovce za po koji pik. 
Pricalo se i da je Grant dostupan tamo januara kada istekne zabrana, nista ide se u reset, fino su zajebali Dalas sto nisu pustili Matisa, a jos bolje Majami sto su poslali i Lilarda i Jrua na istok, neka nam posalju Brogdona za 2l koka kole i 1 fpr.
Inace, izgleda ce igrati sa 2 C
That's the current tally on Lillard trade, anyway: Portland plans to keep Robert Williams to pair with Deandre Ayton, sources say, but there has certainly been interest in veteran Malcolm Brogdon and expect teams will be calling on him. Blazers are committed to young guards.

Edited by LayupFromTheMidget
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, stefan81888 said:

Kapiram slanje TimeLorda, Joe mu nije davao ne znam kakvu šansu a Horf nam treba za Embida i Janisa. 

 

Stevens ne časi ni časa, kakav mastermind. Ozbiljno je unapredio ekipu. 

 

Dobio Horfa za leš Kembe Walkera

Doveo Dericka Whitea

Doveo Brogdona i sad ga pretvorio u Jrue-a

Ratosiljao se Smarta napokon i dobio Porza. White će startovati i tek će se videti koliko je bolji i zahvalniji igrač od Smarta. 

 

 

Све супер, само што ја вјерујем Мазули колико црногорским политичарима.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, DameTime said:

@LayupFromTheMidget Ne merem se setiti da li si ti bio u fazonu da želiš da Dame dođe kod vas ili jok? Imam sećanje (možda lažno) da sam ovo već pitala... I kako ceniš ovaj rasplet sa trejdovima da se odražava na vas?

Za svaku superzvezdu sam bio od KDa, Beala x2, pa cak i midovi kao sto su Porz, Holiday itd. 
OVi trejdovi su nam se usrali u zivot, u pocetku nisam nesto bio zadovoljan dobitkom Blazersa posto su dobili samo 1 pika za Lilarda sto je smesno, ovo sada je vec top haul.
I ne mislim da se Majami cicijasio, 3frp Jovic i Heroj (koji isto donosi 1-2 frp) je top ponuda, samo je problem tu sto niti Djubreta niti Woda nismo dovukli, od free agenta tu su Wall, Dragic, Bugi Kazins i slicna elita, a vec su otisli Max i Vincet, ako nista makar bi Jovic morao da dobije 20 minuta.

 

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Imas utisak da je Porltand namjerno 2 najveca konkurenta direktno pojacao u inat Majamiju zbog svega ovog ljeta sa Lillardom 😄 

Nemam pojma kako ce to ispasti, al ovako na prvu loptu cini mi se da je upgrade sa Brogdona na Jruea veci nego upgrade sa Jruea na Lillarda. Obje ekipe su sad top heavy sa nekim tipovima upitnog zdravlja i niko ne zna kako ce to izgledati ove sezone iako svi kapiraju da su obje ekipe odradile dobar posao, bas usled ovih nepredvidjenih okolnosti. Ja sam mislio da ce biti ekipa koje mogu ponudit neki bolji paket za Jruea. Portland sad moze da obrne i Timelorda i Brogdona al zbog tih povreda kod obojice tesko da ce dobiti ista jace od nekog late round pika za bilo koga od njih dvojice.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Pa sta znam, lepa promena ekipe. Koliko god gotivio TimeLord-a, zdravstveni bilten je prosto previse debeo, a i ne odgovara bas stilu igre koji Mazula ganja. Od Brogdona sam vise ocekivao, ali je to nekako ostalo tanko, ne znam zasto. 

 

Jrue je bas bas ozbiljan addon. Drago mi je sto ce Pritchard dobiti vecu ulogu sa klupe i Hauser ce verovatno biti prva zamena na poziciji 3. Fali neki ozbiljan igrac za rotaciju da ovo bude next level. 

 

Mada, glavna nepouzdanica mi he Mazula. Ako on naptavi iskorak, cela ekipa ce. Ako ne, second round exit otprilike, eventualno ECF. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...