Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

10 hours ago, DameTime said:

Izaš'o Stephov dokumentarac Underrated, ja ću verovatno sutra gledati. 

 

@freethrow

 

Deluje kao megakrindž, što bi rekli klinci, i što bih nekako i očekivao od njegove Biden-Kamala Harris-Oliver Mlakar persone. Scrawny kid, Davidson, daddy taught jumpers. Vrv ću pogledati, ali očekivanja su mi izuzetno niska.

 

9 hours ago, Dracarys said:

Koje su šanse da Kari sledeće godine zatraži trejd?

 

Po meni nikakve, mislim da je Kari sam bar jedno 80% vrednosti GSWa i da onda nekako nema ni smisla da odlazi i da juri titule još negde. Ima 4 komada, ove godine 5, dovoljno je sasvim, a što je najvažnije sve u istom timu. Ima priliku da postane veći od tima, što nema mnogo igrača.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, freethrow said:

Po meni nikakve, mislim da je Kari sam bar jedno 80% vrednosti GSWa i da onda nekako nema ni smisla da odlazi i da juri titule još negde. Ima 4 komada, ove godine 5, dovoljno je sasvim, a što je najvažnije sve u istom timu. Ima priliku da postane veći od tima, što nema mnogo igrača.

Bez dileme Steph>Lebron. 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, freethrow said:

Po meni nikakve, mislim da je Kari sam bar jedno 80% vrednosti GSWa i da onda nekako nema ni smisla da odlazi i da juri titule još negde. Ima 4 komada, ove godine 5, dovoljno je sasvim, a što je najvažnije sve u istom timu. Ima priliku da postane veći od tima, što nema mnogo igrača.

Baš iz tog razloga što je 80% GSW-a, nekako slutim da se neće dobro završiti sledeća sezona. GSW je trenutno penzionersko društvo i trejdovanje za CP3 na sve to je ubedljivo najluđe. Očekivao sam trejd Pula, ali za dosta mlađeg igrača od CP3. Izvlače prosek malo Vigins i Luni, ali van njih je teško ko i blizu koristan.

 

Što se tiče titule, ni blizu. 2022. godine su Voriorsi imali dosta sreće sa konkurencijom i povredama drugih ekipa. Ove godine je bila baš tvrda konkurencija, a sledeće verovatno još tvrđa. Minimum tri ekipe su bolje samo na zapadu od Voriorsa, LAL, PHO, DEN, dok mi je sa LAC 50/50. 

 

Lejkerse nema teorije da vidiš u borbi za plej in i da Bron i AD propuste po pola sezone, jer imaju sada ubedljivo najdublju rotaciju u ligi. Samim tim će biti siguran plej of učesnik, nema zajebancija više sa igračima da nam starteri stalno budu igrači koji su pre pet dana došli iz g lige.

 

Sansi imaju supertim.

 

A Nagetsi su ipak šampioni koji su pobedili Sanse i Lejkerse.

Edited by Dracarys
Link to comment
Share on other sites

51 minutes ago, freethrow said:

Smorila ova pauza, a pogotovo Stef i Dejm i Janis i ostali krindž likovi. Hoćemo nešto o Zajonu, Dža Morantu, Majlsu Bridžisu i Dvajtu Hauardu.

 

Pošto diraš u moje sveto NBA trojstvo, evo ti malo Luke kako se priprema za Svetsko prvenstvo pardon, novu sezonu.

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...