Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

1 minute ago, Miki28 said:

Cestitke Nuggetsima. 

 

E moj Lebron, poetican kraj sezone. Inaj napad gdje 21 sekundu tapse loptu da bi je dodao ali presjecena i onda ova 2 idiotska napada iz tajmauta


Dao 40, nije izasao iz igre citav mec. Krivca se treba traziti u Davisu kojeg su veceras nadigrali i Jokic i Murray i cak Gordon. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Ječmendo said:

Možda je LBJ zaslužio da mu uđe zadnji šut. :shake: Aaron Gordon tihi heroj utakmice. Denver zasluženo! :Hail:

Ma kakav tihi heroj, odrao je ovu. Znao sam da ce morati da pocnu da mu ulaze trojke, jer je sve promasio u prve 3. Ali i mimo toga, svuda ga je imalo, zverina prava!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, alpaka Bereta Sida said:


Dao 40, nije izasao iz igre citav mec. Krivca se treba traziti u Davisu kojeg su veceras nadigrali i Jokic i Murray i cak Gordon. 

Sve 5 za 40 poena ali jbg, 2 napada za pobjedu bez suta na kos. Dizes trojku ili poluditancu ali dobro, sta je tu je. 

 

Denver je izdrzao sve udarce, uzvratili su i nokautirali protivnika i zasluzeno su u finalu. Jos jednom cesttike Nugeltijama

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Koliko je odvratan Lebron Džejms, kakva patetična žena. Ono klecanje koljena je pobijedilo, baš sam ispratio svaki napad kad Denver da koš on kao kleca. Uz ovo bježanje u svlačionicu i nečestitanje. 

 

Bravo Denver! Nikola Jokić najbolji košarkaš na svijetu da ponovim samo i to je to. Dobro je da će imati sad skoro 10 dana da odmore. A onda kreće ono glavno

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Bogoljub Gagic said:

Врхунски је одиграо, али немој зезати Јокић је у овој серији на 27.8/14.5/11.8

Obojica zasluzuju, ako cemo realno. Ali Marej je izvukao 2 meca, narocitio onaj drugi, ono je prebitno bilo.
Jokari se ionako fucka za ove nagrade, a Marej zasluzuje da bude priznat kao prava zvezda, sto i jeste.

Link to comment
Share on other sites

Na kraju ipak bio LeSweep. 💩

 

Mada, mislim da se nema sta narocito zameriti Lebronu za veceras. Dao je covek sve od sebe, utrpao 40 poena i iz igre nije izlazio.

Videlo se da bukvalno ne moze da hoda na kraju.

 

Buducnost Lejkersa zavisi od toga da li AD moze da bude konstantan u svojim monstrouznim partijama. Velike su ovo oscilacije za prvog igraca ekipe ciji je cilj da bude kontender.

 

Sa druge strane, istorijski uspeh za Denver. Kod Jokica se isto video umor, bilo je dosta promasenih suteva koje on inace pogadja. No, koncentrisana sama zavrsnica i jos jedan tripl dabl kojim je oborio Wiltov rekord.

Gordon odradio strasan posao.

Link to comment
Share on other sites

On 5/15/2023 at 6:09 PM, Stex said:

Da bacim jedan hot take pre finala zapada, mislim mozda i nije hot take, kako za koga...

 

Mislim da ce Jokic tako usrati Dejvisa da mu nece biti dobro, ne zbog toga sto je overall bolji igrac od Dejvisa ili bilo sta slicno, vec zato sto je maksimalno fokusiran, nisam ga nikad video ovakvog do sada.

 

Cak se videlo i na utakmici protiv Finiksa, postao je vodja, vokalni sada, obicno je bio vodja primerom, focus samo na utakmicu, zna i sam da je najbolji trenutno igrac na svetu, samopouzdanje na max.

 

Takodje video sam i neke klipove i postove na redditu, da dobro pamti ko ga je izbacio recimo iz PO, ko ga je nagazio dodatno itd....iako i on sam kaze da on to ne prati, da nije neko ko se sveti, ne bih se slozio sa tim.

 

Bitna stvar, dosta ljudi komentarise kako je AD zaustavio Jokica u "mehuru" iako je Jokic bio odlican, zver i tada, napredovao je u medjuvremenu mnogo, postao je ne drugi igrac, vec i covek, ako to ima nekog smisla.

 

I da, mislim da ono sto je veoma bitno, Dzamal konacno utuvio u glavu da je Jokic i alfa i omega, tako da ne verujem da ce biti njegovih ispucavanja, gde ce opet uzeti 30 lopti, forsirati preko ruke itd.

 

Ne kazem da ce ovo Denver dobiti, sa druge strane je Lebron, mogu da kazem da se on dosta i stekao, da ce da ubaci u tu jednu visu brzinu koja mu je ostala pred kraj, e sad da li ce to biti dovoljno, videcemo.

 

Ocekuje nas prava fizicka kosarka, tuca, i jedni i drugi su fizicki jaki, visoki, brzi...medjutim kljuc je odbraniti domaci teren u prve dve utakmice, Jokic to zna, ocekujem ga ultra agresivnog, ocekujem i da padne ponovo nekih 50 i kusur poena u prvoj ili drugoj utakmici, opet kazem, AD je bolestan kada je u pitanju odbranu, medjutim Jokic je doktor u napadu, prodavace mu fore ono njegovo, klasika, da ne spominjem koliko je jaci od Dejvisa, mada iskreno ne ocekujem Dejvisa na Jokica, bice tu mozda Vando ili Rui a sa strane pomoci AD.

 

Srecno svima, bice uzivanje citati forum svakako u narednim danima.

 

 

 

 

pozdrav

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...