Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

12 minutes ago, 40Wins said:

 

Kako je Hakim bio tako nisko te godine? 🤔

Dobro krenuli sezonu ali onda se ukazala prilika za trejd Thorpe-Drexler i to iskoristili ( trebalo vremena da se uigraju u 2 dijelu sezone ) ali uspjeli do plejofa. Bilo je legendarnih duela sa Jutom u 1 rundi pa onda cini mi se Sunsi sa Barkley-em u 2 rundi ( i ovdje su Sunsi isppustili 2-0 prednost ) i na kraju Sprusi sa Robinsonom.i mladi Sek metla u finalu

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Majami se sprda sa NBA džiemovima stavljajući u pogon toliko UDFA igrača.

 

Sad svaki predsednik može da pita svog džiema kad ćeš ti da potpisuješ UDFA likove koji prave razliku, pošto Majami ima četiri takva koja daju pun doprinos u finalu konferencije, a ukupno ih sada u rosteru ima - sedam. 

 

A nije sve ni do džiemova, već ima nešto i do trenera...

 

Dok Rivers bi sa ovim rosterom Hita ispao iz lige, a Spolstra ih opet vodi u NBA finale.

Edited by Nek grmi jako
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Miki28 said:

Jel zajebavas? Stvarno bezobrazluk da se prica o sudjenju

 

Ako pogledaš poslednji meč koji je Foster sudio u PO, stvarno je bila katastrofa. Bukvalno ne mogu da se setim koji je meč u pitanju, znam samo da sam bio šokiran, pa se onda smejao odlukama. Možda i nije poslednji baš (nisam pratio ko šta sudi), ali bila je stvarno katastrofa. Bilo mi je neverovatno da nije ABA u pitanju. 

Edited by displejnejm
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, displejnejm said:

Ako pogledaš poslednji meč koji je Foster sudio u PO, stvarno je bila katastrofa. Bukvalno ne mogu da se setim koji je meč u pitanju, znam samo da sam bio šokiran, pa se onda smejao odlukama. Možda i nije poslednji baš (nisam pratio ko šta sudi), ali bila je stvarno katastrofa. Bilo mi je neverovatno da nije ABA u pitanju. 

Igra se fenomenalna plejof kosarka tako da nema potrebe o sudjenju. Time se nista ne postize jer ce se otvorit pandorina kutija gdje ce imati stosta da se kaze

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, DameTime said:

 

Pakuj. Ako to znači da ćemo Nurku videti leđa.

Da sta se tiče Nurkica. A Sunsi se nadaju Scottu Hendersonu u slučaju da se Charllott odluči za Brendon Millera I da se dogovore sa PTB oko tradea.

Edited by bodo
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, bodo said:

Da sta se tiče Nurkica. A Sunsi se nadaju Scottu Hendersonu u slučaju da se Charllott odluči za Brendon Millera I da se dogovore sa PTB oko tradea.

 

Konačno! Nek mu Dame doda na ruke neki keš što mu čuva klince, da se izljubimo pa svako svojim putem.

 

P.S. Prizvah Pumu u Blazerse 😄 

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, DameTime said:

 

Konačno! Nek mu Dame doda na ruke neki keš što mu čuva klince, da se izljubimo pa svako svojim putem.

 

P.S. Prizvah Pumu u Blazerse 😄 

On ima još 3 sezone ugovora oko 18,5M u prosjeku. A šta se tiče Pume ako se dogovore sretno mu u drugoj sredini pa da vreme pokaže da lì je bilo do Montyja. 

Edited by bodo
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...