Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

2 minutes ago, DameTime said:

 

:lol_2:

Sa boldovanim se slažem, samo hajde da ne nazivamo ljude dijabolama, nije lepo. I meni je drago zbog Jamala.

Nego šta, nego da jesu, nazvaću ih dijabolama/dilejama/retardima, kako god, zamorno je čitati kako su saigrači masnoguzog krivi za sve, a Džamal doneo obe pobede, tako će biti i na sledećoj utakmici ako izgube, kada to ne vide, onda je moguće da imaju neku bolest, šta može drugo čovek da kaže. Neka mi odrede ban, više ni ne planiram da pišem na forumu, samo na fantaziju da se javim da igram sezonu.

 

Kao i ovaj poslednji post, prilično trolerski. Jedan potez odlučuje o GOAT debati. Stručnjak, bez zezanja.

 

Da ostavim poslednje "opažanje" pred kraj o ovom potezu Brona, tj. njegov flop.

 

Ne vidim nikakav problem što je to uradio, koji to igrači ne rade, čak i masnoguzi, ali to onda nije smešno. Bron pokušava da što više uradi za svoju ekipu, pa makar to bilo i bacakanje po terenu i prošlo mu je, Nagetsi su izgubili loptu.

  • Ha-ha 1
  • WOW 3
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Barkley#34 said:

Sad se vidi koliko je bilo pogrešan stav da Denveru ne treba rezervni centar jer igraće Jokić 40 minuta u PO a ostalo može neko da pokrije. Igra on 40 minuta ali mu pada produkcija kako se meč bliži kraju, posebno u ovom ludom ritmu utakmica a opet je minus bez njega na parketu. Srećom, pametan je igrač pa traži druga rešenja. Ne znam čemu čuđenje na trojke iz uručenja, to igraju stalno, srećom sad im je sve ušlo u 4/4 za razliku od revije promašaja pre toga.

 

Marej je pljuvan jer je imao mislim 3/15 iz igre (2/9 za tri). Naravno, u 4/4 je ubacio svu belu tehniku i to je bio jedan od jačih performansa u jednoj četvrtini u ovom PO. Uobičajeni Marej, kad pogađa to je zatrpavanje u ritmu najvećih strelaca ikada a kad promašuje onda je za g-ligu.

 

Velikih su ovo 2-0 za Denver ali sad slede iskušenja. Igraju praktično sa šest igrača i to će se sve više osećati kako serija bude odmicala. Jako im je bitna treća utakmica jer bi u slučaju pobede mogli da ostanu na plaži tokom četvrte.

 

Lejkersi će se opasno naoštriti za dve sledeće utakmice. Reklo bi se da je po dosadašnjem ritmu red da Dejvis odigra jednu kvalitetnu u napadu. Kao što je napisano, velika potrošnja do sada bez efekta ali ipak imaju malo više ljudi u rotaciji i neko će se verovatno priključiti u bar jednoj utakmici. Ako vrate na 2-2, kreće sve ispočetka a svi polumrtvi.

 

Zanima me da li će se Ham usuditi da ostavi Brona na klupi u dužim periodima, kako bi preživeo do kraja svakog meča. Baš loše izgleda u napadu u finišu.

 

I da, Rivs će opasno naplatiti igre u ovom plej-ofu. I treba.

Nije baš da nemaju. Ne znam zašto nema minute Thomas Bryant, da li je povređen, ili je prosto van rotacije? Imao je dobre partije ove godine  LAL, jake DD na mečevima kad je Davis bio povređen. Bio bi korisniji na 5 od dede Greena.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Dracarys said:

Nego šta, nego da jesu, nazvaću ih dijabolama/dilejama/retardima, kako god, zamorno je čitati kako su saigrači masnoguzog krivi za sve, a Džamal doneo obe pobede, tako će biti i na sledećoj utakmici ako izgube, kada to ne vide, onda je moguće da imaju neku bolest, šta može drugo čovek da kaže. Neka mi odrede ban, više ni ne planiram da pišem na forumu, samo na fantaziju da se javim da igram sezonu.

 

Kao i ovaj poslednji post, prilično trolerski. Jedan potez odlučuje o GOAT debati. Stručnjak, bez zezanja.

 

Da ostavim poslednje "opažanje" pred kraj o ovom potezu Brona, tj. njegov flop.

 

Ne vidim nikakav problem što je to uradio, koji to igrači ne rade, čak i masnoguzi, ali to onda nije smešno. Bron pokušava da što više uradi za svoju ekipu, pa makar to bilo i bacakanje po terenu i prošlo mu je, Nagetsi su izgubili loptu.

Nemoj ici, kako posle da znamo ko nece da pobedi u bilo kojoj tekmi kad nema tvojih prognoza ??

Kome da se smejemo kad nam ode Nugi-Grof?

 

Udjem na najstariju NBA temu na novom forumu da nesto pogledam, i odmah me saceka iznenadjenje, tj proradi mi glad @Miki28

 

 

26754E5A-BD94-47F6-B2DF-E6969001E5F1.png

Link to comment
Share on other sites

Gledam na ESPN2 kako Denver trči Obrvi i Lebronu u leđa.

 

Premnogo poena samo zato što jedna ekipa bolje trči... I zato što njen centar baca TD pasove odmah posle defanzivnog skoka, ili sam sa loptom kao laka konjica pređe parket i dođe u poziciju da lagano asistira.

 

I još kad Obrva šutne 4-15, kao Embid u sedmoj protiv Bostona, čemu da se nadaju?

 

Možda da će Hačimura da pobedi Denver... Ma da, kako da ne.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Dracarys said:

Nego šta, nego da jesu, nazvaću ih dijabolama/dilejama/retardima, kako god, zamorno je čitati kako su saigrači masnoguzog krivi za sve, a Džamal doneo obe pobede, tako će biti i na sledećoj utakmici ako izgube, kada to ne vide, onda je moguće da imaju neku bolest, šta može drugo čovek da kaže. Neka mi odrede ban, više ni ne planiram da pišem na forumu, samo na fantaziju da se javim da igram sezonu.

 

Okej, žao mi je ako ne želiš da pišeš, znaš da te gotivim i nedostajao bi mi ovde. Ali ako se ti tako osećaš, u redu. Samo ne mislim da moraš i ti druge nazivati tako, ne samo zbog bana... 

 

3 minutes ago, bosMan_jr said:

Nemoj ici, kako posle da znamo ko nece da pobedi u bilo kojoj tekmi kad nema tvojih prognoza ??

Kome da se smejemo kad nam ode Nugi-Grof?

 

S druge strane, ovo je perfidnije i daleko ružnije. Ovog puta ću te direktno tagovati @Don Dusko i neću više da ti pišem u inbox za ovakve stvari. Jebem mu mater ako je ovde ovo poželjno ponašanje. Je li svrha podsmevati se bilo kome?

  • Like 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Darko said:

 

 

 

 

Jeste li spremni za ručak, to jest, doručak u srpskom vremenu? Zna se šta je glavno na meniju :classic_biggrin:

 

8 hours ago, jabadabaadu said:

 

 

 

 

 

 

.... pa da. 

Dal da kvodujemo koliko puta je ove sezone na isti nacin ukopao svoj tim? 

A da je juce promasio jedan od onih suteva kad se zapalio uradio bi opet isto. 

Link to comment
Share on other sites

Kako su Denverovci naučeni da pripaljulju čim dobiju loptu na 3 pts. Da je B. Brown usporio onaj napad na 5 (ili 7) razlike i da se na nepostavljenu odbranu išlo u reket na Jokića (ne bi stigli da ga udvoje), u najgorem slučaju bi bila bacanja i već tad rešen meč. Porter nakon toga isto odmah pripaljuje iz kornera i promašuje. Vidi se da im nedostaje iskustva u završnicama, ali i pored toga rešiše x2 Lebrona.

Edited by Stari Wook
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, DameTime said:

 

Okej, žao mi je ako ne želiš da pišeš, znaš da te gotivim i nedostajao bi mi ovde. Ali ako se ti tako osećaš, u redu. Samo ne mislim da moraš i ti druge nazivati tako, ne samo zbog bana... 

 

 

S druge strane, ovo je perfidnije i daleko ružnije. Ovog puta ću te direktno tagovati @Don Dusko i neću više da ti pišem u inbox za ovakve stvari. Jebem mu mater ako je ovde ovo poželjno ponašanje. Je li svrha podsmevati se bilo kome?

Ne znam ko te je ovlastio da odredjujes sta je ruznije ili manje ruzno.

 

Prema pravilima foruma, prilicno sam siguran da nisi u pravu i da je ruznije nazivate ljude citiram: retardi/dijabole/dileje nego kada kada se nekome obratis nikom koji je godinama zaista koristio na forumu. 
 

a ti se prijavi za konkurs za posao moderatora pa onda odredjuj sta je ruznije, do tada me zaobidji 

  • Like 18
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, DameTime said:

S druge strane, ovo je perfidnije i daleko ružnije. Ovog puta ću te direktno tagovati @Don Dusko i neću više da ti pišem u inbox za ovakve stvari. Jebem mu mater ako je ovde ovo poželjno ponašanje. Je li svrha podsmevati se bilo kome?

pa da, dametime sampion kriterijuma i nepristrasnosti

covek gore izvredjao pola foruma najprimitivnije moguce - gotivim te, zao mi je, nemoj da ides

covek dole se sprda sa nekim kako je los prognozer, bez primitivnog vredjanja - moderacija duradi nesto

  • Like 12
Link to comment
Share on other sites

Nije problem obratiti se nekom nickom i ti to vrlo dobro znaš.

 

Quote

Kome da se smejemo

 

Prilično sam sigurna da ovo nije cilj foruma. Ne zanima me da budem moderatorka, ali kao korisnica foruma imam pravo da mi se ne dopada ovo jeftino targetiranje ljudi. 

 

26 minutes ago, stefan81888 said:

@DameTimepomagaj večeras

 

I will do my best 😄 

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Igor_ said:

 

Dal da kvodujemo koliko puta je ove sezone na isti nacin ukopao svoj tim? 

A da je juce promasio jedan od onih suteva kad se zapalio uradio bi opet isto. 

Jel promasio?

Jamal Murray 6/7 u 4/4, 23 poena.

Lakers 24 poena u 4/4.

 

Malo vise respecta za Jamala. To je ono sto rade veliki igraci

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, NikadProtivKaline said:

pa da, dametime sampion kriterijuma i nepristrasnosti

covek gore izvredjao pola foruma najprimitivnije moguce - gotivim te, zao mi je, nemoj da ides

covek dole se sprda sa nekim kako je los prognozer, bez primitivnog vredjanja - moderacija duradi nesto

 

Dobiće on ban za to, meni lično su veći problem ova perfidna podsmevanja koja izmiču banu, a ružno je. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, DameTime said:

Dobiće on ban za to, meni lično su veći problem ova perfidna podsmevanja koja izmiču banu, a ružno je. 

perfidna podsmevanja su, rekao bih, odgovor na avansno kurcenje i navijacko prozivanje, koje je valjda oduvek postojalo na ovom topiku

dokle god se ne preteruje sa tim, verovatno je ok

deljenje dijagnoza zato sto je tvoj tim izgubio...jbg nije 

  • Like 15
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, DameTime said:

 

Dobiće on ban za to, meni lično su veći problem ova perfidna podsmevanja koja izmiču banu, a ružno je. 

Kao sto rekoh, potpuno je nebitno sta je tebi licno veci problem, posto postoje jasna pravila na forumu.

 

Kad budemo na DameTime forumu, onda mozes pretpostavljam proizvoljno da delis banove.

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, NikadProtivKaline said:

perfidna podsmevanja su, rekao bih, odgovor na avansno kurcenje i navijacko prozivanje, koje je valjda oduvek postojalo na ovom topiku

dokle god se ne preteruje sa tim, verovatno je ok

deljenje dijagnoza zato sto je tvoj tim izgubio...jbg nije 

 

Napisala sam i njemu da nije u redu da naziva druge forumaše pogrdnim imenima. Ali isto tako mi nije ok to što je prozivačko ponašanje bilo u najvećem broju slučajeva usmereno prema njemu. Možda ja grešim, ali valjda nam cilj ovde nije podsmevanje jednih drugima, svako može da lupi neku glupost, promaši prognozu, informaciju ili whatever. 

Edit: A zašto nisam reagovala oštrije na to što je napisao, jer do sada nije lično vređao nikoga iako su ljudi njega prozivali na ličnom nivou. 

Edited by DameTime
reč
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Dracarys said:

Nismo, mislimo da je gotova priča. Dve neizvesne završnice se nisu dobile.

 

Zaista, Jokić je poslat da čuva konje, uštopovan je. Drago mi je zbog dijabolika ovde koji nipodaštavaju Džamala da je ovako odigrao. On je za sad najbolji igrač u seriji. Kada je bilo povuci-potegni on je tu da povuče. Biće mi drago kada uzme FMVP.

 

:nije ti drago, samo bi rafalom da uvrediš bilo koga iz nemoći:

 

pati

  • Like 1
  • Ha-ha 4
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Jamal Murray je, nevezano za to ko šta pričao o njemu, toplo hladno volume strelac koji kad se zapali možeš samo da gledaš, kad je hladan ubija svoju ekipu nerezonskim ispucavanjem. Takav je celu karijeru, možda bi postao malo konstantniji da ga povrede nisu usporile. Činjenica je da do dana današnjeg nije bio all star, ali isto tako je činjenica da počesto izvlači mudaške partije jer mu njegova priroda volume strelca ne dozvoljava da previše razmišlja o prethodnim promašajima. Sinoć je i do pre 4/4 uglavnom igrao ok, promašivao je dosta, imao je možda samo 1 ili 2 baš isforsirana šuta, ali je takođe i fino delio loptu i bacao lobove ka Jokari, on se malo po defaultu pljuje od strane Jokić navijača (jer to nisu navijači Denvera niti neki ljubitelji košarke i otići će kao i svojevremeno navijači Peđe i Divca protekom vremena, mada ima tu i nekih RSB likova koji su odmah temu isprljali sa pričama o suđenju kao da je ABA brlog u pitanju) i to je porešno, Jamal je vrlo dobar igrač takav kakav je, ali takođe ne treba ga ni kovati u zvezde jer je veoma nekonstantan i ne možeš ga uhvatiti "ni za glavu ni za rep". On kao glavni igrač ne vodi ekipu nikuda, kao druga opcija može da bude i šampion.

 

Što se tiče ovog Drakarisa, nisam siguran da li je lik a) troler, b) neznalica ili c) neki uspaljeni pubertetija koji hoće da privuče pažnju infantilnim hot takeovima. Kad bih morao da biram, rekao bih pod c).

  • Like 27
Link to comment
Share on other sites

видим да доста људи прати НБА лигу, ја признајем да се моје праћење своди на хајлајтсе...питање за све....да ли заиста у тој лиги постоји шездесет плејмејкера бољих од Кампаца?...мени је невјероватно да он тамо није могао да пронађе мјесто за себе...

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Умемдакажемсамодверечи... said:

видим да доста људи прати НБА лигу, ја признајем да се моје праћење своди на хајлајтсе...питање за све....да ли заиста у тој лиги постоји шездесет плејмејкера бољих од Кампаца?...мени је невјероватно да он тамо није могао да пронађе мјесто за себе...

Njegovi Fizicki limiti su nepremostivi tamo, pogotovo u kombinaciji sa cinjenicom da nije neki ludilo 3pt shooter. 
Mogao je on da pronadje mesto kao backup u nekoj ekipi verovatno, ali u njegovim godinama nema vremena za par promasaja da bi se nasla ta ekipa.

  • Like 11
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Умемдакажемсамодверечи... said:

видим да доста људи прати НБА лигу, ја признајем да се моје праћење своди на хајлајтсе...питање за све....да ли заиста у тој лиги постоји шездесет плејмејкера бољих од Кампаца?...мени је невјероватно да он тамо није могао да пронађе мјесто за себе...

 

Facu je kad se pogleda BBIQ genije, ali fizika ne prati ostale aždaje koje vladaju na bekovskim pozicijama u NBA i to je to. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Džamal je odličan od 5 tekme VS Finiksa. Mnogo bolje odluke na terenu donosi . Sinoć je mašio 3/4 , ali treba da uzima te šuteve. 

 

Što se tiče prozivke na forumu Žigara je sve rekao( mrzi me da tražim klip, ali bih bio zahvalan da neko okači).

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...