Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

 
Naravno da ne. Sprdala sam se da za koga navijam taj ispadne, pa rekoh samo ja mogu da ih izbacim iz plej ofa [emoji38]
 
Nego odgovori mi na pitanje, pošto je ovo s AD sprdnja (realno i meni su smešne fore), nadam se da više neće biti dizanja tenzija na topicu da bilo ko nipodaštava Nuggetse i Nikolu, ako se zezamo. 
Ako Jokara napusti utakmicu u kolicima zbog konkašna i onda za 2 dana odigra 40min - udri do mile volje.


Sent from my SM-G998B using Tapatalk

  • Like 3
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Luchifer89 said:

Ako Jokara napusti utakmicu u kolicima zbog konkašna i onda za 2 dana odigra 40min - udri do mile volje.


Sent from my SM-G998B using Tapatalk
 

 

Ne, ne, izvini molim te, pošto vi samostalno odredjujete "kriterije" za sprdnju, to mogu i ostali. Pa samo da budemo on the same page.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Radalek said:

Spacing vam je ionako upitan, s njim ce to da bude horor, Denver ce da napakuje reket gde ste najjaci. A bez njega AD mora da cuva Jokica sto je problem sam po sebi. Neutralisace njegovu najvecu snagu kao sto radi kad ga cuva Gober jer ce da ga izvuce iz reketa a Murray/KCP/MPJ/Gordon ima da se krecu neprestano.

Slazem se, nocna mora. Kod vas je kretanje top plus suteri 👌

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, DameTime said:

 

Ne, ne, izvini molim te, pošto vi samostalno odredjujete "kriterije" za sprdnju, to mogu i ostali. Pa samo da budemo on the same page.

 

upravo tako. samo ja mogu da odredim sta je & ko je okolo mene, sve ostalo je nebitno.

Edited by uini
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Opet ce da bude epska kradja kao u bablu za wcf :classic_sad: Ima da se gura finale Boston-LA.

1 hour ago, Nugetlija said:

A jbg i Warriorsi nisu ništa odigrali u ovoj seriji, baš veliki pad.

 

Bazen nisu mogli da pogode, Klej se rapao na proste cinioce, otvorene suteve covek nije mogao da pogodi.

  • Like 1
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

LeBro udje u 25 finala sa raznim odron ekipama, osvoji 4 titule.

Forumasi: nikad goata od njega.

 

Warriorsi: udju u 100 finala, osvoje 4 titule(dve sa Durantom)

Forumasi: dinastija! 😂

 

Seems legit.

Edited by Kosta
  • Like 2
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Ta'veren said:

Nije bilo potrebe za ovim, bio je glasan i omasio je prethodnu seriju. Ljudima je bilo zabavno. Posto nije zeleo javno da se oglasava, nije trebalo njegova prognoza da se kaci javno.

Cija prognoza?

 

@displejnejm pametan coek, ostaje mu se u ligi jos uvijek za razliku od Brooksa koji se nameracio na pogresnog pa pobjegao kao pi.....

Edited by Miki28
edit
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...