Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

20 minutes ago, McLeod said:

Voriorsi dobijaju i sa Grinom i Klejom koji su potpuni non-factori. Da li ce oni biti gori protiv Lejkersa? Da li objektivno mogu gore?

 

Da li Lejkersi objektivno mogu bolje? Da li Ostin Rivs moze da izgleda kao treci, ako ne drugi igrac tima protiv GSWa, ili ce pre biti non-factor?

 

Kad se vec prica o individualnim ucincima. O tome treba malo razmisliti.

Da, Austin reaves moze biti ogroman fakotr protiv GS. 

Decko ima nevjerovatnu Hardenovsku moc da izvuce bacanja. On ce biti neko koga ce Steph ili Poole cuvati. Opet kazem, GS je ekipa koja najvise faulira i to pri sutu a Lejkersi izvode najvise bacanja. 

Reaves je tu nevjerovatan, lik je sposoban da izvuce neke nevjerovatne faulove i ruke su mu uvijek u poziciji za sut. 

Noj faktor nece biti jer Reaves je neko ko zapocinje igru Lejkersa isto, imaju 3-4 akcije koje on vrti sa saigracima gdje nalazi AD ili Lebrona ili ide na screen up da uzme poludistancu i izvuce bacanja. U toj situaciji neko od saigraca je sam u cosku na 3 poena takodje a AD ispod obruca da proba uzeti skok. 

 

Ako Reaves bude non faktor onda Lejkersima za 10 pa i 20% sanse opadaju.

 

@freethrow moguce mada imam povjerenje da koliko god isporuci, da ce ga na drugoj strani iskaznjavati. Ipak kod njega ne mogu biti objektivan jer mi je odvratan igrac.

 

Sanse su nekih 60/40 u korist Warriorsa ali najvise zbog domaceg terena i Kerr>Ham. Ipak naravno da Lebron&AD duo ovo moze izvuci. I oni su igraci sampionskog kova kao i protivnici sa druge strane.

Edited by Miki28
Typo
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, 40Wins said:

Zapad ima prestare PO kontender timove, idemo lagano u PO sledece sezone. Tek kad Oklahoma i Hjuston rese da ne tenkuju biće problema.

 

denver, phoenix, memhpis su mi sigurni za playoff. onda dolaze ovi stariji clippers, lakers, warriors, pa onda ovi ostali dallas, pelicans, minnesota, oklahoma, portland, houston. jedino su mi spursi i utah nekako vec otpisani. ne bih rekao da je sigurica da ce sacramento zavrsiti u osam. npr 20 propustenih utakmica foxa i to moze biti jako zajebano.

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, gggggggg said:

btw malo mi cudno ovo otpisivanje sunsa nakon samo jedne utakmice. vidim na internetu™ svi se vec ponasaju kao da je denver siguran u finalu wc.

Posle 1:0 ih ne treba otpisivati, posle 2:0 slavlje može da počne

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Problem sa licnim greskama said:


Gary Lineker ❤️ 

 

4 hours ago, bodo said:

Pretpostavljao sam da je neki Englez no nije mi se dalo provjeravati na netu. 

 

moj omiljeni fudbaler od svih vremena. kad sam bio mali, hteo sam dy buddm geri lineker u svakom meni tada poznatom smislu.

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, uini said:

 

 

moj omiljeni fudbaler od svih vremena. kad sam bio mali, hteo sam dy buddm geri lineker u svakom meni tada poznatom smislu.

Jer on bješe ono da nije žuti karton dobio u karijeri? 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Miki28 said:

👍

Ne zaboravi da najbolji 2 way igrac je u Lejkersima

Не бих рекао да је Леброн најбољи, можда у Лејкерсима, у лиги не. Јесте да он носи ЛАЛ, али далеко да је најбољи у лиги.

  • Like 1
  • Ha-ha 2
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, gggggggg said:

btw malo mi cudno ovo otpisivanje sunsa nakon samo jedne utakmice. vidim na internetu™ svi se vec ponasaju kao da je denver siguran u finalu wc.

 

Esi gledo onih 5 plus ovu jednu? Ako je odgovor potvrdan, onda ne znam sta ti nije jasno.

Link to comment
Share on other sites

Meni deluje da su Sansi ovde u problemu sa mečapom, zato mislim da prolaze Nagetsi. 

1. Teško da mogu da prevaziđu problem sa skokovima - Denver ima maltene na svakoj poziciji više i/ili fizički jače igrače. To može da se okrene u jednom meču uz neki neverovatan trud, ali na nivou serije teško. 

2. Sansi su midrange tim, Nagetsi trojkaški. To im je identitet. Finiks će podići broj šutnutih trojki u narednom meču, ali to nije njihov hleb i puter. S druge strane, trojke vrede više od dvojki. Teško će Finiks sa odstupanjem od sopstvenog stila igre pobediti ekipu koja je vrlo komforna furajući taj trojkaški fazon. 

E sad, Sansi će svakako imati jednu, dve utakmice gde će KD + Buker ubaciti kombinovano 80 poena, i to će Denveru biti skoro nemoguće da isprati. Samo bih rekao da mi deluje da to nije održiv recept u seriji. 

Najveća šansa Sansa je ako je Jokić pogoršao taj problem sa zglobom, što ćemo i videti u nastavku serije po načinu na koji bude igrao. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, displejnejm said:

Nisi mu odgovorio šta im se otvorilo tačno. I mene zanima. Mada se generalno slažem jer imam velike sumnje u dugoročno zdravlje Marija i MPJ.

 

Pa bukvalno sam napisao šta im se otvorilo po mom mišljenju jedino da dođete vas dvojica pa da vam nacrtam 

Edited by Bobby Shurda
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...