Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

10 minutes ago, SteveFrancis#3 said:

Radalek je stari Nuggetlija. Mislim cak i prvi deklarisani na ovom (zapravo prethodnom) forumu.

Legenda kaze da je i @uini bio jedno vreme Nugetlija

 

Spoiler

Hint Melo, Karmelo.

 

 

I da vas pritom zamolite da smanjite ovo Jokic against the world.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, delgado said:

 

Update: "Nasao" juce novu devojku, dolazi mi danas opet

 

Zanimljivost : I prosla bivsa kad me ostavila 6.marta, smuvao sam se sa ovom sad sto smo raskinuli 7og, i ponovo b2b situacija

 

 Nemam vremena vise za turbulencije tokom plejof moda, ako sa ovom raskinem definitivno ne jurim nista dok smo u pohodu na trofej

 

:Hail:❤️

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

hm, meni prva asocijacija na houstona da nikad nije opravdao hajp koji se oko njega digao...i bio je valjda jedan od najgorih ugovora tu 2000-ih
mozda prvi koji je dobacio do 100 meleona ili tako nesto?
sto se igre tice, secam se da je bio manje vise obican bek prangijato, nikakv grejtnes mi nije ostao u glavi
mozda sam i zaboravio
Nije, ali ja se uglavnom uhvatim za neke mediokr all starove.
Houston, Carter, Čubrilo... ;)
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, uini said:

ja nisam na centre, sve okej.

 

ma da, odavde ekipa zivi zakljucana na nba topiku punom eksperata i bez qrchenja. pusti molim te

 

Ljudima nisu dovoljno jasni njegovi nastupi, jer ne citaju Kafanu i nisu toliko upoznati sa njegovim opusom. Zato sam i napisao da nije najsrecnije resenje kada iste stvari iz Kafane radi ovde. Previse me spominje u kratkom vremenskom periodu i ljudi osete negativan vajb.

Edited by Ta'veren
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, delgado said:

 

Update: "Nasao" juce novu devojku, dolazi mi danas opet

 

Zanimljivost : I prosla bivsa kad me ostavila 6.marta, smuvao sam se sa ovom sad sto smo raskinuli 7og, i ponovo b2b situacija

 

 Nemam vremena vise za turbulencije tokom plejof moda, ako sa ovom raskinem definitivno ne jurim nista dok smo u pohodu na trofej


I djevojka je pozvana na rostilj kad uzmemo prsten negdje polovinom juna 🥰

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

@Den - Phx

 

U suštini, od Sansa smo videli isto ono što su igrali protiv Klipersa.

Samo što sada ne igraju protiv Rasela i Pauela.

 

Svi smo očekivali da se više napadnu bolne tačke odbrane Denvera, ali to nismo videli u nekoj posebnoj meri.

 

Zabrinjavajuće za Sanse je što su KD i DB odigrali dobre mečeve. Osim izgubljenih KDa, imali su zajedno skoro 60 poena uz preko 60% šuta. Sad nešto moraju da promene, ili da više pokušaju da uključe nekog drugog u igru, što im ne polazi za rukom od velikog trejda, ili da još podignu nivo i daju po 40+ poena uz dobre %.

 

Kod Denvera - stara priča: kada Marej igra dobro, oni su "na konju". Jokić je sigurica, onda ima prostora i za ostale, pa uskoči neko, u ovom slučaju Braun i Gordon. Videćemo koliko dugo Marej može da drži taj nivo, mada stvarno treba uzeti u obzir i da je za Jokića ovo tek prosečna partija i da ćemo tu verovatno videti i neke 30,35+ partije.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, SteveFrancis#3 said:

Radalek je stari Nuggetlija. Mislim cak i prvi deklarisani na ovom (zapravo prethodnom) forumu.

Sto se moze videti po mom avataru. Nugget sam bio dok je AI bio tamo, bicu i posle Jokica kojeg bih cenio svejedno ne samo sto je 'nas' nego generalno volim taj tip igraca. A ovo prepucavanje mi ide na onu stvar kao i baitovanje kojeg ima bas puno prethodnih dana. Uzivajte u kosarci, ovo je jedan od boljih pocetaka playoffa u poslednjoj deceniji.

  • Like 9
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Ta'veren said:

 

Ljudima nisu dovoljno jasni njegovi nastupi, jer ne citaju Kafanu i nisu toliko upoznati sa njegovim opusom. Zato sam i napisao da nije najsrecnije resenje kada iste stvari iz Kafane radi ovde. Previse me spominje u kratkom vremenskom periodu i ljudi osete negativan vajb.

 

tjah, trashtalkuje tebe ili mene, tj upoznate u koncept; nije kao da ide okolo i proziva ljude koji ne kapiraju.

sve ostalo je regulare nba tema, ti timini hottejkovi i prozivanja ovde žive postojano kamo klisurine među onima koji redovno pišu, tako da nema potrebe za isticanjem time, jer nije ništa drugačiji pristup od većine (ako već većinski pristup treba da bude = poželjan)

Link to comment
Share on other sites

...Knicks' Julius Randle to miss Game 1 vs. Heat with ankle sprain

Randle worked out pregame with a brace on his injured ankle, but was later ruled out for series-opener against Miami....

 

 

Opet jbn povrede...😐

Link to comment
Share on other sites

Just now, Chaos Is Me said:

 Hart za sada drži Butlera vrhunski.

 

za sada je stravinsky ali trebaće ovde još igrača na butleru da se menjaju, plus da ne puštaju ovog gabe vincenta da se proslavi. pomaže što je adebayo u teškoj banaani u ovom plejofu, nadam se da će tako biti i u ovoj seriji.

 

hoću da kažem, rano je za tugu ili kako već kaže haris not tobajas

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Majami izasao bez nekog posbenog plana, cini mi se. Ne znam kako drugacije da protumacim ovo besomucno ispucavanje za 3. Njujork sa druge strane nije otvorio dobro suterski, ali zato napadaju reket i dobro trce tranziciju. Ukoliko sam dobro video, sve poene izuzev ona 2 bacanja Bransona su postigli iz reketa, sto je prilicno neverovatno, obzirom da je sami pocetak serije. Prosto ne mozes tako da se pojavis ako si Majami, protiv ekipe koja ima jako dobar domaci teren.

Lord je izgleda bio u pravu za Adebaja. Ona situacija gde ga Hart ugura sa trojke i polozi preko njega...sta reci?

Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, Radalek said:

Sto se moze videti po mom avataru. Nugget sam bio dok je AI bio tamo, bicu i posle Jokica kojeg bih cenio svejedno ne samo sto je 'nas' nego generalno volim taj tip igraca. A ovo prepucavanje mi ide na onu stvar kao i baitovanje kojeg ima bas puno prethodnih dana. Uzivajte u kosarci, ovo je jedan od boljih pocetaka playoffa u poslednjoj deceniji.

Не знам по квалитету саме игре какав је, али по резултатима сигурно јесте.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...