Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

22 minutes ago, Miki28 said:

Poole ima ubedljivo najodvratniju facu u ligi, bukvalno izazova da ga neko udara non stop

 

Miki, bolji si od ovoga. Pogotovo zbog aktuelne i vrlo vruće teme koja se vodi na drugim topicima poslednjih dana.

2 minutes ago, SteveFrancis#3 said:

Na celu mu pise muci me

 

Davno opevano u pesmi domaće radinosti

 

Za moje dobro gazi me
ne daj da život mazi me
Za moje dobro muči me
da ne budem loš uči me

 

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, DameTime said:

 

Miki, bolji si od ovoga. Pogotovo zbog aktuelne i vrlo vruće teme koja se vodi na drugim topicima poslednjih dana.

Nema to nikakve veze sa Lesorom i desavanjima na ovim prostorima. 

Samo kazem kako vidim tog Poole ali to sam samo ja, sta da radim. Jako me iritira

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, freethrow said:
  Hide contents

It’s noticeable Wiggins is not there laughing with Jordan Poole or talking across the room’s diameter to JaMychal Green. Wiggins’ smile is usually a symbol that things are well. But it’s been gone for a while.They know why, inside that locker room. He has their grace. That says a lot.

“What he’s dealing with,” one player said, “is some real (expletive).”

So much is riding on this coming postseason, for which Golden State still needs to secure a spot...A deep playoff run solves a lot. But that seems to rely on the return of Wiggins...Yet, his absence doesn’t seem to be creating resentment. Frustration and anger would be normal in this situation. But all you’ll find in the Warriors’ locker room is patience and understanding, a little disappointment but a lot of concern. They get why Wiggins isn’t there. They aren’t feeling betrayed or abandoned. More than that, they are collectively protecting Wiggins.

Yet, not a single player seems to be whispering behind his back. No veiled shots have been fired. Even when off the record, no one is going against his wishes...Every game missed intensifies curiosity. But it doesn’t increase our entitlement. His teammates, his coaches and his bosses understand what is happening and are honoring his wishes. For those outside the locker room, that has to be enough.

“If we’re fine with it,” one player said, “and the people who pay him understand, then so should everyone else.”

 

 

Naravno.

 

Posto razume onaj koji placa nadam se da i na leto kad dodje na red novi ugovor dati taman toliko popust za ovo sto je proupstio ili ipak nece? 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Miki28 said:

Nema to nikakve veze sa Lesorom i desavanjima na ovim prostorima. 

Samo kazem kako vidim tog Poole ali to sam samo ja, sta da radim. Jako me iritira

 

Ono što hoću da ti kažem je da neko može situaciju koju pominješ da relativizuje time što će reći da mu udareni igrač ima iritantnu facu. Verujem da te iritira, ali isto tako verujem da možeš bolje od ovoga. 😉

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Moram da priznam da ne kuzim tu GSW shaketashku trakavicu. Jedan igrac udario drugog, Drejmond ispao jado najjadniji,klub nije poduzeo nista i sad bi se mi trebali iscudjavati sto se sramote igrama i.....sta...plakati nad njihovom sudbom kletom?  Evo 😭😭😭

 

😂😂

Edited by Kosta
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Miki28 said:

Nema to nikakve veze sa Lesorom i desavanjima na ovim prostorima. 

Samo kazem kako vidim tog Poole ali to sam samo ja, sta da radim. Jako me iritira

 

Koliko god  je neko iritantan to nam nedaje za pravo da kazemo da ima takvu facu koja izaziva da ga udare.

 

 

 

Edited by Don Dusko
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

Svi će gledati taj duel u Denveru između dva najozbiljnija kandidata za MVP, s tim što će u jednom smeru duel izostati, jer Embid neće ići na Jokića u odbrani, kao što u većem broju def. rotacija nije išao ni kad su igrali u Filadelfiji.

 

Radiće Semadesetšestice protiv Jokića isto što i Toronto nedavno: zalepiće mu nižeg igrača (Pi Džej ili Haris), a Embid ide na Gordona, sa tendencijom da mu otvara šut za tri i kontroliše katove.

 

I kako igraju Siksersi u poslednje vreme, a kako igra Denver, nema tu nekog favorita bez obzira na domaći teren. Ali će Denver morati da iskoristi to što će Embid, Harden&co pre toga klackati kosti na gostovanjima Voriorsima i Sansima, što će ih sigurno potrošiti.

 

To je i poslednje gostovanje Siksersa na turneji po Zapadu, posle čega se ekipa vraća u Filu, a timovi na tom poslednjem gostovanju znaju da budu kao izduvani baloni. 

 

Pa ako Jokić nadigra Embida i Denver pobedi , plus na kraju ostvari veći broj pobeda jer ima lakši raspored od Siksersa, logično je za očekivati da će Jokić opet biti prvi favorit za MVP titulu.

Edited by Nek grmi jako
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Sad jbg, mislim da je mozda mogao i vise para da dobije na open market ali je ovo neki mozda popust koji im je dao. Ako se uzme u obzir da ce salary cap da raste u nastavku, ovo je vrlo tradeable ugovor.

Meni je jedino sumnjiv taj fit u Atlanti. Ima smisla da ga zeli Snyder i da je on jedan od igraca na koje ovaj racuna u buducnosti, problem je sto su oni vec u luxury tax, imaju ogranicene opcije da se unaprijede, vlasnik nikad nije platio luxury tax a nijesu trenutno ekipa koja je spremna da se takmici za najvece domete pa da vrijedi placati luxury tax za njih. Znaci da ce morati ovog ljeta da dodju neke malo teze odluke sa ogranicenom fleksibilnoscu koju imaju ako misle da racunaju na njega dugorocno. Ako ipak to nije slucaj, vec su rjesili da ga produze samo da ne bi izgubili vrijedan asset, on ako potpise to produzenje sad nece moci biti trejdovan narednih 6 mjeseci sto ga stavlja nedje taman pred training camp ili akobogda pred kraj SP u kosarci 😄 

Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, DameTime said:

 

Da li se očekivalo da potpiše sad? Baš mi je odd timing. 

Ne bas imajuci u vidu da je imao PO na 18 miliona za soedecu sezonu. 

Mogao je izvuci vise para ali je ocigledno nakon povreda odlucio da se obeznijedi visegodisnjim ugovorom koji je sjajan za Hawkse, itekako tradeable

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...