Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

Just now, Miki28 said:

Eh sad. Bar zbog delgija i grofa😀

 

Quote

Da od prisutnih u rosteru igra samo AD

 

To znači da Bron ne bi bio igrač LAL, što znači da delgado i Dracarys ne bi navijali za LAL, što dalje znači da oni ne mogu biti dodatni razlog za moje simpatije :default_coffee: *mic drop*

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, DameTime said:

 

 

To znači da Bron ne bi bio igrač LAL, što znači da delgado i Dracarys ne bi navijali za LAL, što dalje znači da oni ne mogu biti dodatni razlog za moje simpatije :default_coffee: *mic drop*

Vidis da delgi gleda i bez Lebrona😀 inace respect za Buckse ali dje nadje Sunse?🤦‍♂️

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Miki28 said:

Vidis da delgi gleda i bez Lebrona😀 inace respect za Buckse ali dje nadje Sunse?🤦‍♂️

 

Gleda kad je sezona na klimavim nogama, a Kingov legacy zavisi od toga. 😄 Odavno ja pišem da su mi Sunsi gotivna ekipa, kad su došli do finala što se mene tiče igrali su najlepši basket. CP3 je jedan od mojih miljenika, a i poštujem to što su povlačili neke baš rizične poteze kao franšiza, za koje bih volela da im se isplate. Takođe pošto im svi bacaju hejt što su jači contender :wicked: smatram da je navijačima na topicu potrebno pojačanje. Sve to je dovoljno da zažmurim na jedno oko i pravim se da KD kod njih ne postoji. 

Link to comment
Share on other sites

On 3/13/2023 at 3:59 PM, Chaos Is Me said:

Nije toliki problem Jokiću rim protection, telesina je i prepametan, sinoć je imao odličnih odbrambenih reakcija na obruču i finih blokada. Problem je što nije dovoljno brz i vertikalan da brani pnr iskakanjem na beka jer sve brani u dropu i tu ekipe koje imaju dobre midrange šutere a koji znaju da prepoznaju i da ne može da stigne na rollera (ko je rekao Sunsi) mogu da ga izbuše bez problema.

Zaboravih ovo da prokomentarišem. Iako Jokić nije toliko loš odbrambeni igrač, igra na poziciji koja odlučujuće utiče na kvalitet odbrane. Advanced stats kažu da je Denver br. 29 u procentu šuta protivnika iz reketa, a to je prvenstveno do njega... To što lupi blokadu ili čak 3-4 u nekom meču, ne menja ovu činjenicu. 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, DameTime said:

 

Istovremeno?

 

 

Spoiler
Quote

The abbreviation KD is used to refer to a 3.5 gram (one-eighth of an ounce) measure of cannabis. According to some sources, the term is named after NBA superstar Kevin Durant, who previously wore the number 35. 

 “A KD in Colorado is cheaper than in Illinois.” “I grabbed a KD to enjoy over the weekend.”

 

 

Gugl maika.

  • Like 2
  • Thanks 2
  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

22 hours ago, freethrow said:

Danas nam je divan dan divan dan divan dan

Našem Stefu rođendan rođendan rođendan

Živeo živeo i srećan na biijo

Živeo živeo i sreeećan nam bijo

 

To ti žele drugovi

Drugovi

Drugovi

image_widget_7h6ug5ohj4691.jpeg?format=p

Samo u snovima i moze opet uzeti trofej 😂😂

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...